Ksanti18
Dołączył/a: sierpień 2010
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W tym sezonie brakuje Alvesa w ataku :) mam nadzieję na przebudzenie i kilka asyst w tym sezonie.
0
Rotacje to jest moje wytłumaczenie :) a co mają powiedzieć Fontas, Maxwell, PInto ?? Villa jest starym wyjadaczem i kiedy trzeba strzelić to strzela ważne bramki. Zapewne wyjdzie w 11 na spotkanie z Milanem :)
0
W końcu para Puyol Pique zagrała na swoim optymalnym poziomie; pytanie co z Mascherano - czy jest oszczędzany na Milan, czy był zmęczony. Aktualnie mamy 3 świetnych stoperów i z tego trzeba się cieszyć. Obstawiam, że w środę zagramy w obronie Puyol Mascherano Pique Abidal.
0
Messi w jednej kwestio jest bardzo niedojrzały: powinien dać sobie i organizmowi odpocząć bo się zajdzie na śmierć, jest to także wina Mistera, który nie potrafi mu odmówić i zawsze go wysyła na boisko, a potem Leo gra 90 minut. Tak nie powinno być...
0
Alexis zagrał dopiero 3 mecz po kontuzji, a wy już oczekujecie od niego bóg wie czego... spokojnie niech wróci do optymalnej dyspozycji niech zgra się z resztą ekipy i zobaczycie co on potrafi. Cieszy dobra postawa stoperów i Maxwella, według mnie przeciętnie zagrał Alves.
0
95 minuta i takie emocje Valencia zasłużyła na zwycięstwo bo 2 bramki Realu po idiotycznych błędach stoperów, a potem bramkarza; Oezil powinien dostać czerwoną ale cóż to Nam sędziowie sprzyjają...
0
Astad
Dopóki Dortmund lub Arsenal nie odpadną to możemy się spodziewać tylko takich "hitowych" spotkań... niestety.
0
To zasługa nie tylko żelaznej defensywy ale też świetnej dyspozycji Valdesa w tym sezonie :)
0
Ustawić celowniki, dać odpocząć Messiemu i Xaviemu, wpuścić Villę Iniestę i Thiago :)
0
Od początku powinni zagrać Fabregas i Sanchez. Valdes Alves Pique Mascherano Abidal (Alves musi się wyszaleć bo w środę i tak nie zagra więc 4-3-3) Keita Thiago Iniesta Sanchez Fabregas (9) Messi. Xavi, Pedro, Villa na zmianę.
0
Jeśli się otworzą to może być lanie po dupie, a i oni sami coś mogą ustrzelić zobaczymy jak będzie :)
0
Mam nadzieję na pewne zwycięstwo 3-0 w systemie 3-4-3
Valdes Abidal Puyol Alves Busquets Thiago Iniesta Fabregas Sanchez Messi Pedro/Villa :)
0
kubafcb10
Busquets gra piach ??? Buhahaha takiej głupoty dawno nie słyszałem to kluczowy zawodnik w układance to dzięki niemu mamy taką płynność gry i doskonałą dystrybucję piłki. Xavi sam twierdzi, że Sergio gra najlepiej z klepy z całego zespołu + jego świetna technika gdzie jednym zwodem stwarza tyle przestrzeni... najlepszy DM na świecie obok Toure dla mnie :)
0
Chciałbym zobaczyć atak Sanchez Massi Pedro :) liczę, że jutro zagramy 3-4-3
0
Skubany... ;D wiem kim chcę zostać w przyszłości...
0
Agent Abidala ma rację podstawowy LO od 4 sezonów i ma dostać taką lipną umowę po tym co przeszedł ?? Śmiech na sali...
0
Dobrze by było gdyby wyżej wymieniona 3 nieobecnych rozpoczęła mecz od ławki rezerwowych bo w środę spotkanie z Milanem. A teraz gramy na CN więc powinniśmy dać radę :)
0
Będzie z niego doskonały skrzydłowy, już go uwielbiam :)
0
Oby obyło się bez kontuzji, mam nadzieję, że na spotkanie z Bate pójdą głębokie rezerwy żeby Barcelona A odpoczęła przed GD :)
0
Wydaje się, że w Barcelonie miałby zapewnioną lepszą opiekę medyczną ale PSV to jego dom :) wszystko zależy od zawodnika i klubów, ja nie widzę przeszkód :)
0
Oczywiście Polsat ponownie pokazuje Dortmund tym razem z Arsenalem... żenada. A my powinniśmy dać z siebie wszystko i wygrać !
0
Mógłby wrócić pod kilkoma warunkami :D marzenia nasz Larson
0
Świetny wywiad, widać, że Sacchi ma pojęcie o piłce nożnej i kocha ten sport :) mam nadzieję, że era Barcelony będzie trwała jeszcze przez wiele lat ale Real jest niebezpiecznie blisko i to szczegóły będą decydujące pod koniec sezonu :)
0
Martwi pokaźna liczba kontuzji na początku sezony praktycznie wszyscy zawodnicy mieli/mają jakieś problemy.
0
Poczekajmy do 10.12, a nie już teraz pompujecie balonik tam w Madrycie... rok temu było to samo i skończyło się 5-0... a poza tym w sierpniu jakoś nie daliście nam rady :) mimo wakacyjnej formy :)
0
Ale zapłacimy za Albę 15 mln i damy im Maxwella - wilk syty i owca cała :)
0
Były by dobrze gdyby Messi Masche i Alexis dostali wolne podczas sobotniego spotkania - po takiej podróży, a już 23 gramy z Milanem i wtedy cała trójka mogłaby grać od początku. Liczę na 15-20 minut dla Pedro w sobotę :)
0
Won !!! Macie swoje "brylanty" w szkółce...
0
Kupić go za wszelką cenę - klauzula wynosi 20 mln więc za ok 10-15 powinni go puścić do Nas !!!
0
Oby został bo jest świetnym LO i stoperem, liczę, że u nas zakończy karierę :)