0

Powoli powinien być wprowadzany do pierwszego składu talent ponoć ma większy od braciszka i jeśli z główką wszystko w porządku to mamy kolejnego uniwersalnego skrzydłowego/napastnika :)

0

Wolę go jako stopera ale na DM ostatnio z Viktorią pograł i nie zapomniał jak to się robi. Obecnie najlepszy stoper w składzie Mistera.

0

W drugiej połowie zeszli Xavi Busquets i Iniesta i się posypało + przespana pierwsza połowa :) ważne, że nie ma kontuzji. A teraz idiotyczna wyprawa na Kostarykę...

0

Kasa wywalona w błoto na tego Femenię ! Liczę, że do pierwszego składu za 1,2 sezony wskoczy Bartra, Montoya i Rafa ale jako pierwszy będzie zapewne Cuenca :)

0

Bardzo ważny zawodnik w układance Mistera. Idealny zmiennik na 2 pozycje; w poprzednich sezonach jako rozgrywający, a obecnie świetnie spisuje się w roli defensywnego pomocnika - widać stały progres :) bardzo go szanuję za to co wnosi do zespołu mimo, że wielu tego nie dostrzega :)

0

Nie nie nie - Barca gra wyłączenie atakiem pozycyjnym ma posiadanie piłki na poziomie 70% i in ma grać z naszymi wirtuozami i maluchami ??On się nadaje na szybką angielską piłkę i bardziej pasuje do Madrytu. Ja widzę godnego konkurenta: wychowanek, ograny w Hiszpanii, młody, dobrze wyszkolony technicznie, Hiszpan , tańszy o jakieś 20 mln - Jordi Alba !!!

0

0

Pedro miał odpoczywać 2 tygodnie więc na 19.11 będzie gotowy oby cała reszta wróciła zdrowa bo chcę zobaczyć atak Sanchez Messi Pedro :) i system 3-4-3 na CN

0

21.15 co to za godzina ? Spotkania zawsze zaczynały się o pełnych godzin ach... ale skończy się przed 23 więc lepiej dla lubiących sobie pospać ;p

0

Wypożyczyć do Betisu na 1,5 sezonu albo na pół sezonu już w zimowym okienku transferowy :) będzie grał regularnie a to teraz jest dla niego najważniejsze.

0

Agüegro a kto to... ??

0

Wczorajsze spotkanie pokazało, że mając obok siebie doświadczonego stopera Fontas zasługuje na więcej; pewnie będzie grał w CdR do czasu kiedy nie wpadniemy na kogoś lepszego i pod koniec sezonu. Pytanie po kiego grzyba został włączony do pierwszej drużyny skoro zagrał tylko 180 min.

0

To ci kawalarz oby nie skończyło się kara... :D

0

Gareth Bale dla mnie na Barcelonie jest.... za szybki gdzie on ma biegać sprintem jak wszystkie akcje są w ataku pozycyjnym na małej przestrzeni :) Alba Alba i jeszcze raz Alba

0

dokładnie kolesie w studio powinni się jakoś ubrać, a przynajmniej ogolić i uczesać :) chyba, że to jacyś impresjoniści ;D

0

Niezłe leszcze są w tym studio w Sportklubie...chcą żeby wszedł Delofeu, który jest na trybunach... żal

0

Asysta Fabregasa nie Villi :)

0

Gdyby Keita miał troszkę szczęścia to miałby z 2 bramki; szkoda słupka Kapitana :) liczę na wejście Abidala Busquetsa i Rafy

0

Skład FCB: Pinto, Fàbregas, Puyol, Xavi, Villa, Iniesta, Keita, Maxwell, Fontàs, Dos Santos, Tello #fcblive

0

Jeżeli ktoś w takim ubraniu podpisuje kontrakt zawodowy to ja nie mam pytań...

0

maćko9910
Skąd taki skład ? Keita jako skrzydłowy...

0

I wszystko wyjaśnione podczas spotkań reprezentacji pewnie i tak będzie siedział na trybunach bo VdB da pograć jak zawsze tylko Ikerowi więc ma 2 tygodnie odpoczynku żeby się pozbierać :) A pogra sobie wczorajszy jubilat Pinto 0 mam nadzieję...

0

Z pierwszej ręki czyli... ?

0

Jordi Alba to powinien być priorytet w ogóle na sezon 2012/2013 to był by nasz Alves na lewej stronie mógłby grac w obronie w pomocy w ataku :)

0

Liczę na występ Rafy, którego jeszcze nie miałem okazji oglądać :) obyśmy wygrali w ładnym stylu :)

0

Motywacją dla Villi miał być już Ibrahim, a teraz Sanchez i jest jeszcze gorzej ;(

0

Po pierwsze jak ma łapać formę jak na jego pozycji gra obrońca pomocnik i młodzik ? Może to wynikało z problemów z jego piszczelą... tak czy siak musi grac więcej chociaż te 2 zmarnowane okazje w spotkaniu z Bilbao (te strzały w bramkarza przed siebie) martwi słaba dyspozycja Pedro i Villi mam nadzieję, że Sanchez będzie regularnym strzelcem Barcelony :)

0

Świetny mecz dawno nie było takich emocji ale od czego jest La Pulga... wszystko zepsuła pogoda bez deszczu mogło to być najciekawsze spotkanie w tym sezonie bo Bielsa ma głowę na karku. Remis według mnie niesprawiedliwy ale to moja opinia. Dobrze, że nikt nie złapał kontuzji, a środę CdR :)

0

Co to jest za idiota z tego VdB !!!!! Po co mu az 8 naszych ??? przecież to są spotkania towarzyskie !!!

0

Brakuje oskrzydlenia akcji z lewej strony Abidal siedzi cały czas na defensywie ale mu sie nie dziwię, dziwi za to brak komunikacji między Fabsem Xavim Iniestą - dużo strat ale jest remis. Liczę na wejście Sancheza Thiago i Puyola.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?