0

@pinasmeister za free w sensie że np nie płacisz BvB 200 mln za ogórasa.

0

@kaamil1910
No co ty? To agenci biorą prowizję nawet jak płacisz klubowi za piłkarza? Lol XD

0

@AlexDark00
Idąc Twoim tokiem myślenia Legnet jest obecnie od niego lepszy.

1

@tristan87
Wytłumaczę Ci o co mi chodzi bo jesteś mało domyślny. Real nie musi płacić Bayernowi bo piłkarzowi kończy się kontrakt. Oczywiście jest prowizja dla agenta i umowy sponsorskie. Nazywamy to wolny transfer.

0

Alaba za free w Realu od lipca

0

@Kamiloza91
Ramos
Van Dijk
Bonucci

5

Zmarł Marek Pawłowski. Gwiazda złomowisko.pl
Spoczywaj w pokoju :(

0

@Messibestplayerintheworld
Niestety nie mogę uznać ze Messi jest lepszy od Ronaldo. Nie spróbował sił w innej lidze. Grał z prawdopodobnie najlepszym składem FCB w historii a to dużo ułatwia.
Ronaldo w każdej lidze wymiata i starzeje się jak wino. Messi natomiast forma strasznie w dół, a co gorsze widać brak chęci do gry. Jest też wieczny foch w reprezentacji że musi z patałachami grać albo że selekcjoner nie taki...
Mentalnie i fizycznie Ronaldo go niszczy. Co do liczb to nie wiem czy w takim man utd Messi miałby takie statystyki.

0

@BorzyKrzys
Dzięki

1

@RomanHoffer
Jak Robetr Lewandowski strzelał na euro 2012 to szpaku całą rodzinę wymienił, łącznie z narzeczoną XD

0

Miałem przyjemność oglądać mecz polska izrael na narodowym i bylem na bankiecie po meczu który organizował lotos. Było bardzo luksusowo ale i mega sztywno. Wyobrażam sobię imprezki po skokach narciarskich. Tam na bank jest zajebiście, grzane winko, akordeonik w tlez no i Piotrek zabawiaka. Zazdroszczę naszym.

0

Na tvp już 10 razy spiritus sancti powtarzają. Pozdro dla tych co leczą kaca.

0

@patry295
Gdybyś go spotkał na ulicy to byś do niego Pan Najman mówił. Koleś robi taką kasę że ty musiałbyś kilka razy żyć. Pytanie kto jest fajerem? On trzepie hajs a ty na la rambla śmieszki wrzucasz

0

Wasze absolutnie top 3 ulubione kanały na youtube i podcasty?

Youtube:
1.Thygerrr
2. Cinemassacre
3. Mieteczyński

Podcasty
1. Codzienny magazyn motoryzacyjny
2. Offczarek
3. Doobie nights rip :(

2

@michaleu
Prezydent ich ułaskawi.

0

@Barca1992
Pójdą to słowo klucz. A co z zakazem zgromadzeń powyżej 5 osób. Ja tu siedzę na la rambla na kibelku a tam wiara sobie imprezuję grubo.

1

Ci z tvp 2 to tam będą do 6?

0

Jeżeli ciągle powtarzasz że czujesz się dobrze to nie czujesz się dobrze.
Jeżeli w kółko bez pytania powtarzasz że jesteś szczęśliwy to zdecydowanie nie jesteś szczęśliwy.
Jeżeli powtarzasz że jest to twój sylwester marzeń i świetnie się bawisz to nie jest to twój sylwester marzeń i bawisz sie chu.
#sylwestermarzeńw2

0

@marcin000019
Pamiętam go jeszcze z Bundesligi. Oglądałem ją głównie ze względu na Mainz które prowadził Klopp. Potrzebujemy kogoś z pozytywną energią, boję się przyjscia Allegriego, Tuchela a najbardziej Xaviego...

3

Liverpool męczy się z ogórasem ale...
Klopp wychodzi tam z siebie. Widać to zaangażowanie. 70 minuta - 2 zmiany. Lubię gościa.

0

Kim jest złotówiarz? To jakiś kierowca? Dlaczego walczy z najmanem za darmo?

0

@Kamiloza91
Myślę że jednak to bedzie Real.

0

Dobry mecz. Robimy postęp. Zabrakło szczęścia...

0

Na pewno jest progres. Zabrakło szczęścia.

0

@formentera2017
Eibar wiadomo!

0

Dobra zmiana, jedziemy!

1

Panowie JE-DZIE-MY z nimi!!!

0

@Fabik87
Ja mam na youtube reklamy jak jakieś laski są zapinane od tyłu. Nie narzekaj

3

@Majkel34
Węgiel fajna dupka

1

@xBoMBoWiECx
Ja. Cenzura usunęła komentarz bo ktoś narzekał na slaby poziom tematów na fcbarca.com. Na żartach się nie znają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?