Ksyku262
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pinasmeister za free w sensie że np nie płacisz BvB 200 mln za ogórasa.
0
@kaamil1910
No co ty? To agenci biorą prowizję nawet jak płacisz klubowi za piłkarza? Lol XD
0
@AlexDark00
Idąc Twoim tokiem myślenia Legnet jest obecnie od niego lepszy.
1
@tristan87
Wytłumaczę Ci o co mi chodzi bo jesteś mało domyślny. Real nie musi płacić Bayernowi bo piłkarzowi kończy się kontrakt. Oczywiście jest prowizja dla agenta i umowy sponsorskie. Nazywamy to wolny transfer.
0
Alaba za free w Realu od lipca
0
@Kamiloza91
Ramos
Van Dijk
Bonucci
5
Zmarł Marek Pawłowski. Gwiazda złomowisko.pl
Spoczywaj w pokoju :(
0
@Messibestplayerintheworld
Niestety nie mogę uznać ze Messi jest lepszy od Ronaldo. Nie spróbował sił w innej lidze. Grał z prawdopodobnie najlepszym składem FCB w historii a to dużo ułatwia.
Ronaldo w każdej lidze wymiata i starzeje się jak wino. Messi natomiast forma strasznie w dół, a co gorsze widać brak chęci do gry. Jest też wieczny foch w reprezentacji że musi z patałachami grać albo że selekcjoner nie taki...
Mentalnie i fizycznie Ronaldo go niszczy. Co do liczb to nie wiem czy w takim man utd Messi miałby takie statystyki.
0
@BorzyKrzys
Dzięki
1
@RomanHoffer
Jak Robetr Lewandowski strzelał na euro 2012 to szpaku całą rodzinę wymienił, łącznie z narzeczoną XD
0
Miałem przyjemność oglądać mecz polska izrael na narodowym i bylem na bankiecie po meczu który organizował lotos. Było bardzo luksusowo ale i mega sztywno. Wyobrażam sobię imprezki po skokach narciarskich. Tam na bank jest zajebiście, grzane winko, akordeonik w tlez no i Piotrek zabawiaka. Zazdroszczę naszym.
0
Na tvp już 10 razy spiritus sancti powtarzają. Pozdro dla tych co leczą kaca.
0
@patry295
Gdybyś go spotkał na ulicy to byś do niego Pan Najman mówił. Koleś robi taką kasę że ty musiałbyś kilka razy żyć. Pytanie kto jest fajerem? On trzepie hajs a ty na la rambla śmieszki wrzucasz
0
Wasze absolutnie top 3 ulubione kanały na youtube i podcasty?
Youtube:
1.Thygerrr
2. Cinemassacre
3. Mieteczyński
Podcasty
1. Codzienny magazyn motoryzacyjny
2. Offczarek
3. Doobie nights rip :(
2
@michaleu
Prezydent ich ułaskawi.
0
@Barca1992
Pójdą to słowo klucz. A co z zakazem zgromadzeń powyżej 5 osób. Ja tu siedzę na la rambla na kibelku a tam wiara sobie imprezuję grubo.
1
Ci z tvp 2 to tam będą do 6?
0
Jeżeli ciągle powtarzasz że czujesz się dobrze to nie czujesz się dobrze.
Jeżeli w kółko bez pytania powtarzasz że jesteś szczęśliwy to zdecydowanie nie jesteś szczęśliwy.
Jeżeli powtarzasz że jest to twój sylwester marzeń i świetnie się bawisz to nie jest to twój sylwester marzeń i bawisz sie chu.
#sylwestermarzeńw2
0
@marcin000019
Pamiętam go jeszcze z Bundesligi. Oglądałem ją głównie ze względu na Mainz które prowadził Klopp. Potrzebujemy kogoś z pozytywną energią, boję się przyjscia Allegriego, Tuchela a najbardziej Xaviego...
3
Liverpool męczy się z ogórasem ale...
Klopp wychodzi tam z siebie. Widać to zaangażowanie. 70 minuta - 2 zmiany. Lubię gościa.
0
Kim jest złotówiarz? To jakiś kierowca? Dlaczego walczy z najmanem za darmo?
0
@Kamiloza91
Myślę że jednak to bedzie Real.
0
Dobry mecz. Robimy postęp. Zabrakło szczęścia...
0
Na pewno jest progres. Zabrakło szczęścia.
0
@formentera2017
Eibar wiadomo!
0
Dobra zmiana, jedziemy!
1
Panowie JE-DZIE-MY z nimi!!!
0
@Fabik87
Ja mam na youtube reklamy jak jakieś laski są zapinane od tyłu. Nie narzekaj
3
@Majkel34
Węgiel fajna dupka
1
@xBoMBoWiECx
Ja. Cenzura usunęła komentarz bo ktoś narzekał na slaby poziom tematów na fcbarca.com. Na żartach się nie znają.