Ksyku262
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Grafika na trybunach jak w fifa 2000
0
@Rust_Cohle
Nie no jak bylem mały może z 6 lat, ja nie łowca, sprzątam łazienkę bo pralka wylała i się zastanawiałem
1
Niby nie ma czegoś takiego jak seksualność u dzieci a ja jak byłem mały to rozbierałem i całowałem barbie siostry. Też mieliście takie akcje?
0
@Ksyku262 róbcie zdjęcia
1
@budas123023
Pytanieczy to ps4 pro. Jak nie to szkoda kasy
0
Przechodzą
Atalanta
Sevilla
PsG
Porto
Lipsk
Chelsea
Bayern
Poszedł kupon.
PSG nas pożre jak Gesslerowa placek ziemniaczany. Może za rok jak się trener zmieni...
2
@budel17
Kup ps5 albo xbox s. Wyjdzie taniej.
0
Jesteśmy schabowy a PSG to głodna Gessler. Tyle na temat losowania.
1
Jeest!!!! Mamy to!!!
0
Bronimy panowie
0
Lubię oglądać Serie A ze względu na fizyczność tej ligi. Bardzo trudna liga swoja drogą, każdy zespół to wyzwanie.
0
Rabiot to kozak w środku pola.
1
@gimmeq1
Za dużo chyba w fife grasz
0
@22_LR
"kwestie światopoglądowe zawsze były w gestii państw"
No to się zdziwisz. UE już poza tym wydała rezolucję o aborcji w Polsce. Nie mówię tutaj czy jestem za czy przeciw ale stawiam ćwiartkę że za publikację wyroku tk utną nam fundusze.
6
@Sulimo nie oglądam, mam swój rozum. Od wczoraj mamy nad sobą bicz unijny, a jak wiadomo to co nie lewicowe to nie praworządne
0
Czyżbyśmy się wczoraj sprzedali niemcom za unijną kasę?
0
Znacie kawałek Stuu głośna noc świetna noc?
0
Czyżby nasi piłkarze mieli jakiś problem mentalny? Nie wierzę że nagle zapomnieli jak się gra.
A skoro jest problem mentalny to jest wina trenera.
0
@IronSanHybrid
Tęsknię
1
Ochman fajnie zarapował. Oby wygrał
1
Pamiętam jak we Francji rządził Lyon a PSG był ogórasem na granicy bankructwa
0
Czy ma ktoś może xboxa series s?
Jak wrażenia? Czy mając tv 4k można grać na 1080p? Wiem że nie ma takiej mocy jak series x ale jak dla mnie to jest mega deal. 1 tb za niecałe 1200 to taniej niż ps4.
39
Najbardziej znienawidzony bar przez Messiego?
tomeu.
0
Podoba mi się ten skład realu. Młodość i doświadczenie
0
Dlaczego espumisan tak wolno leci?
2
Ronaldo > Messi. Czy widzicie jak on biega?
0
Lewy ale puszcza piłki lewym skrzydłem xd
78
Jakiś czas temu pisałem że czekam na narodziny córeczki. Przyszła na świat 2 tyg wcześniej. Niestety nie mogłem jej odwiedzić ze względu na pandemię. Maleńka trafiła na oddział noworodkowy bo straciła za dużo na wadze. Od wczoraj ma świszczący oddech i mało je. Dzisiaj rano żona odebrała telefon z noworodkowego że położna na oddziale ma covid i że robią wymazy maluszką, a oddział zamykają.
Zarówno córeczka i żona mają dodatni wynik. Córeczka ma wspomagany oddech mechanicznie. Żona jest pod opieką psychiatry. Ja odchodzę od zmysłów bo już tydzień jestem sam i takie ciosy na mnie spadają. Jeżeli ktoś z was dalej uważa że ten wirus to ściema zeby nas kontrolować to niech najlepiej skoczy z balkonu na główkę. Uratuje kilka żyć na pewno. Jestem załamany bo od 9 miesięcy się izolowalismy z żoną. Jak nosilismy latem maseczki to smiali się z nas. Teraz ludzie gromadzą się tysiącami a później pójdą do szpitala lub przychodni gdzie są osoby słabsze. Żałuję że nie wyjechałem z żoną na jakieś zadupie. Nie wiem co będzie
1
Ronaldo dobrze wyszedł na zmianie klubu. Widać że Messi nie ma motywacji do gry...
3
Busquets sfaulował siebie