0

Grafika na trybunach jak w fifa 2000

0

@Rust_Cohle
Nie no jak bylem mały może z 6 lat, ja nie łowca, sprzątam łazienkę bo pralka wylała i się zastanawiałem

1

Niby nie ma czegoś takiego jak seksualność u dzieci a ja jak byłem mały to rozbierałem i całowałem barbie siostry. Też mieliście takie akcje?

0

@Ksyku262 róbcie zdjęcia

1

@budas123023
Pytanieczy to ps4 pro. Jak nie to szkoda kasy

0

Przechodzą

Atalanta
Sevilla
PsG
Porto
Lipsk
Chelsea
Bayern

Poszedł kupon.
PSG nas pożre jak Gesslerowa placek ziemniaczany. Może za rok jak się trener zmieni...

2

@budel17
Kup ps5 albo xbox s. Wyjdzie taniej.

0

Jesteśmy schabowy a PSG to głodna Gessler. Tyle na temat losowania.

1

Jeest!!!! Mamy to!!!

0

Bronimy panowie

0

Lubię oglądać Serie A ze względu na fizyczność tej ligi. Bardzo trudna liga swoja drogą, każdy zespół to wyzwanie.

0

Rabiot to kozak w środku pola.

1

@gimmeq1
Za dużo chyba w fife grasz

0

@22_LR
"kwestie światopoglądowe zawsze były w gestii państw"
No to się zdziwisz. UE już poza tym wydała rezolucję o aborcji w Polsce. Nie mówię tutaj czy jestem za czy przeciw ale stawiam ćwiartkę że za publikację wyroku tk utną nam fundusze.

6

@Sulimo nie oglądam, mam swój rozum. Od wczoraj mamy nad sobą bicz unijny, a jak wiadomo to co nie lewicowe to nie praworządne

0

Czyżbyśmy się wczoraj sprzedali niemcom za unijną kasę?

0

Znacie kawałek Stuu głośna noc świetna noc?

0

Czyżby nasi piłkarze mieli jakiś problem mentalny? Nie wierzę że nagle zapomnieli jak się gra.
A skoro jest problem mentalny to jest wina trenera.

0

@IronSanHybrid
Tęsknię

1

Ochman fajnie zarapował. Oby wygrał

1

Pamiętam jak we Francji rządził Lyon a PSG był ogórasem na granicy bankructwa

0

Czy ma ktoś może xboxa series s?
Jak wrażenia? Czy mając tv 4k można grać na 1080p? Wiem że nie ma takiej mocy jak series x ale jak dla mnie to jest mega deal. 1 tb za niecałe 1200 to taniej niż ps4.

39

Najbardziej znienawidzony bar przez Messiego?
tomeu.

0

Podoba mi się ten skład realu. Młodość i doświadczenie

0

Dlaczego espumisan tak wolno leci?

2

Ronaldo > Messi. Czy widzicie jak on biega?

0

Lewy ale puszcza piłki lewym skrzydłem xd

78

Jakiś czas temu pisałem że czekam na narodziny córeczki. Przyszła na świat 2 tyg wcześniej. Niestety nie mogłem jej odwiedzić ze względu na pandemię. Maleńka trafiła na oddział noworodkowy bo straciła za dużo na wadze. Od wczoraj ma świszczący oddech i mało je. Dzisiaj rano żona odebrała telefon z noworodkowego że położna na oddziale ma covid i że robią wymazy maluszką, a oddział zamykają.
Zarówno córeczka i żona mają dodatni wynik. Córeczka ma wspomagany oddech mechanicznie. Żona jest pod opieką psychiatry. Ja odchodzę od zmysłów bo już tydzień jestem sam i takie ciosy na mnie spadają. Jeżeli ktoś z was dalej uważa że ten wirus to ściema zeby nas kontrolować to niech najlepiej skoczy z balkonu na główkę. Uratuje kilka żyć na pewno. Jestem załamany bo od 9 miesięcy się izolowalismy z żoną. Jak nosilismy latem maseczki to smiali się z nas. Teraz ludzie gromadzą się tysiącami a później pójdą do szpitala lub przychodni gdzie są osoby słabsze. Żałuję że nie wyjechałem z żoną na jakieś zadupie. Nie wiem co będzie

1

Ronaldo dobrze wyszedł na zmianie klubu. Widać że Messi nie ma motywacji do gry...

3

Busquets sfaulował siebie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?