Ksyku262
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: październik 2020
0 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Fajny przepis na mizerię:
Połącz pół opakowania smietany 18%, jogurt naturalny, ogórek zielony, cukier, sól, pieprz.
The best!
4
Albo to na onet = Duda wraz z Putinem i Łukaszenką nie zaproszony na inaugurację Prezydenta USA.
Na końcu artykułu, tradycją jest że inaugurację prezydentów USA odbywają się bez gości z zagranicy xdddd
Fuck logic
1
Niemcy: całkowity lockdown jeszcze przed świętami, ograniczenia na święta max 5 osób odwiedzających.
Francja: godzina policyjna funkcjonuje od dawna.
Polska wprowadza godzinę policyjną na sylwestra i lockdown na ferie - Budka i RPO - Polska to Białoruś, wracamy do stanu wojennego.
Fuck logic.
0
Przybywam z grudnia 2021. Nie macie czasu, uciekajcie do Kanady kto może!!! Tam bedziecie bezpieczni! Przekażcie innym
2
@neeed
Fifa 2003, 2004, 2006, 2007. Soundtrack do Fify był zawsze do pobrania na torrentach xd
Kiedyś o to dbali.
2
Sambucol polecam!
0
Messi w PSG to będzie dziwny widok.
0
Nigdy nie ufaj rudym
0
80% na to że Lewy pójdzie do Juve.
Powody:
1. Ronaldo
2. Szczęsny
3. Juve lubi sypnąć kasą
4. Ostatni czas na zmianę
5. Juve jest dobrze zarządzane
20% to transfer do Realu
Róbcie screeny
0
@mekston
Ronaldo przeszedł z Realu do Juve. Neymar z Barcy do PSG. Maradona - Napoli, Ronaldinho - Milan
Itd itd idt
0
@BeziteX
Juve za Gonzalo dało 90 baniek więc czemu za Roberta by nie mieli dać 70.
0
Czuję w kościach transfer Roberta do Realu albo Juve. Róbcie screeny
0
@PaPo
Smuteczek
0
Trzeba przyznać że drużyny w la liga nie potrafią bronić.
0
@Czeresniafcb
O której drużynie mówisz?
0
Gra wygląda lepiej. Idzie w dobrą stronę. Nasza 9 musi się trochę odblokować.
0
Podoba mi się nasza gra dzisiaj
27
Marzy mi się gta vi w klimacie Kolumbii lub Meksyku na przełomie lat 80-90.
0
@badej60
Przez 95% czasu było to 2000-2400 kcal. Na takiej diecie schudłem 20 kg. Beznadziejne ćwiczenia? Żadne ćwiczenia nie są beznadziejne. Jak dla mnie to wystaczy zrobić 25 pajaców, 10 skłonów i przejść się na spacer i bedzie ok. Nie każdy musi chodzić na siłkę.
0
@badej60
Spokojnie zmioek, żyje :)
Jak już pisałem zacząłem od 2400 kcal uwzględniając moją aktywność fizyczną i przemianę materii. Jestem na tej diecie 25 tygodni. Obecnie jest ona restrykcyjna bo chcę zrzucić jeszcze parę kg ale docelowo stopniowo wrócę do 2400.
Efekty?
Schudłem z 102 kg do 80 kg. Ciśnienie z 150/130 spadło do 120/80. Cukier i saturacja też ok.
Dodatkowo polecam zadbać o sen
Warto odstawić telefon na godzinę przed snem,spać nago zrobić ćwiczenia oddechowe.
Przez ciążę żony zwróciliśmy też uwagę na to co jest w kosmetykach i używamy tych z naturalnym składem.
Generalnie nikogo nie zmuszam ale są fajne strony kalkulatorem kcal, fajne kanały na yt. Nie miałem pojęcia że potrafiłem zjeść 4000 kcal... Można dużo w życiu zmienić na plus.
2
https://ibb.co/SsX5dX2
Moja obecna dieta
Nie uwzględniłem tam wody ale piję szklankę przed każdym posiłkiem, których jest 4.
Wersji obiadowych mam 20 ale nie będę wrzucał każdej, najważniejsze żeby reszta posiłków byla stała a obiad był jako tako zdrowy i mial max 700-800 kcal. Początkowo całość miała mniej więcej 2400 tys kcal i schodziłem w dół jak przyzwyczaiłem organizm. Szejk był z soku pomarańczowego, banana, jarmużu, szpinaku, pietruszki i kiwi. Dodatkowo 125 ml soku pomidorowego przed obiadem oraz migdały, pestki dyni, słonecznik, do jajka porannego hummus i olej konopny.
Ćwiczenia to na zmianę 200 pajacyków jednego dnia, okolo 10 ćwiczeń na miesnie brzucha, przysiady, pompki kolejnego dnia ibtak waga poszła. Do diety skłoniła mnie ciąża żony i wymuszona zmiana nawyków.
Powodzenia!
0
@Ksyku262
https://ibb.co/SsX5dX2
W sumie tak spróbuje wrzucić. Pół roku do tego dochodziłem. Obecnie jest to dosyć restrykcyjna dieta ale dobrze zrównoważona dzięki czemu nie czuję się głodu. Nie uwzględniłem tam wody ale piję szklankę przed każdym posiłkiem, których jest 4.
Wersji obiadowych mam 20 ale nie będę wrzucał każdej, najważniejsze żeby reszta posiłków byla stała a obiad był jako tako zdrowy i mial max 700-800 kcal. Początkowo całość miała mniej więcej 2400 tys kcal i schodziłem w dół jak przyzwyczaiłem organizm. Szejk był z soku pomarańczowego, banana, jarmużu, szpinaku, pietruszki i kiwi. Dodatkowo 125 ml soku pomidorowego przed obiadem oraz migdały, pestki dyni, słonecznik, do jajka porannego hummus i olej konopny.
Ćwiczenia to na zmianę 200 pajacyków jednego dnia, okolo 10 ćwiczeń na miesnie brzucha, przysiady, pompki kolejnego dnia ibtak waga poszła. Do diety skłoniła mnie ciąża żony i wymuszona zmiana nawyków.
Powodzenia!
Edit:
Pomogło dodatkowo odstawienie smartfona na godzinę przed snem i generalnie próba polepszenia jakości snu, polecam sen nago. Pomaga bardzo.
0
Jeżeli ktoś chcę to mogę podesłać fajnie ułożona dietę. Mi udało sie schudnąć z 102 kg do 80 kg w około 25 tygodni. Dieta plus mały trening 10 minutowy i codziennie spacerek. Bez siłowni i bez głodówki.
0
@Yosemite
Ja mam wujka w de co jest mega kibicem schalke...
0
@BorzyKrzys
Ralph Kamiński
Snowmen
0
@macio_944
Nieprawda. Polecam w tym temacie kanał archn.eu. Jest tam wywiad z twórcami, akurat materiał dotyczył W3 ale archon wspominał też o tym w recenzju. Grę robili 8 lat non stop. Był specjalny zespół do tego projektu. Dlatego absolutnie nie zgadzam się że szli na skróty. Wręcz odwrotnie co może ich trochę zgubiło ale gra jest genialna.
0
@macio_944
Podobno fanem jesteś a nie wiesz że pierwszy zwiastun pojawił się w 2013 roku? Prace trwały od 2012 roku. Nad grą łącznie pracowało około tysiąc osób, z czego część przez jakiś czas zajęła sie Wiedźminem ale to nie znaczy że prace przerwano.
Porównanie redsów do ubisoft to moim zdaniem zniewaga.
Ja gram na xbox s i nie mam problemów z optymalizacją.
Błędy są ale wierzę że będą naprawione a grę i tak jeszcze minimum 2 razy ogram.
0
@Coutinho007
Ok
1
@macio_944
Skróty? Chłopie 8 lat robili tą grę i to widać. Kup nowego xboxa a nie marudzisz że Ci tnie. Ta gra nie ma prawa bytu na starej generacji i na pc za 1500... Błędy będą poprawione ale musieli to wydać w grudniu bo by poszli z torbami.
7
Barcelone kupują szwjkowie dzięki znajomości jakie nawiązał Xavi.
Skład:
Neymar Haland Mbappe
Pogba Veratti Messi
Alba De Ligt Van Dijk Alexander-Arnold
Ter Stegen
Ławka:
Zostają tylko De Jong i Fati wraz z innymi wychowankami którzy będą się uczyć u boku mistrzów. Reszta wylot.
Trener:
Xavi
Z koszulek znika sponsor, same paski i logo Barcelony.
Unowocześnieniamy stadion.
Nowe zasady trenowania, kładziemy większy nacisk na kondycję fizyczną, ale nie zapominamy o naszym DNA czyli gra techniczna.
W sezonie 21/22 wygrywamy wszystko.