7

Lester po śmierci właściciela to nie ten sam klub

0

Też tak macie że chcecie rzucić palenie i dajecie całą paczkę żulowi przy lidlu a następnego dnia kupujecie kolejną paczkę? Ciężko się rzuca. Szczególnie jeśli ma się taką pracę jak ja, dużo wyjazdów na łono natury, fajne warunki na ćmika.

0

@RobiS tak, moja rodzina też.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@insp1re
No właśnie jest, tylko ocenzurowane. Ale widać że jest zapinana

5

Włączam rodzinie w święta coś z youtuba a tam reklama jak jakaś laska jest zapinana od tyłu. Jakiś syf ze wschodniej granicy, nie wiem czy to gra czy jakiś portal. Ktoś wie jak to wyłączyć? Na porno strony nie wchodzę.

0

Kurde, też macie reklamy na youtube jak jakaś laska jest zapinana od tyłu? Wtf? Nie wchodzę na pornole i coś takiego?

1


Jaram się jak pochodnia!

1

@MarioVeB!
Ja tam jestem wierny poznańskiemu rapu, jedynie chylę czoła Taco Hemingway za dwa pierwsze albumy

0

Pamiętam wiele lat temu jaką Klopp zrobił petardę z Mainz, to dla tej drużyny oglądałem Bundesligę potrafi z każdego piłkarza wykrzesać 100%, taki Zidan to był Pan Piłkarz niego, to samo Lewy. To jest gość który powinien u nas pracować, bo jak nie my to prędzej czy później Real go ściągnie i mamy kaplicę na lata.

1

Myślicie że tekst zadziała?
Nie potrafię Ci powiedzieć jak się czuję. Moje serce jest jak koło. Daj mi je potoczyć, daj mi potoczyć do Ciebie.

0

@barcelonaLM
To jest temat ma święta kiedy ludzie w święta nie mają co jeść, zamarzają i robia pod siebie na granicy francuskiej

0

@rafik300010
UE po prostu wzięła za zakładników ludzkie życie. Takie to są wartości UE

0

Gdyby w Polsce odwalono to co we Francji to mielibyśmy już 10 komisji w drodze i otwarte procedury odcięcia funduszy. Ludzie dosłownie nie mają co jeść i pić. Kończy im się paliwo zaraz tam wszyscy zamarzną.

2

Dupa to mściwa bestia...

0

Ten turniej finałowy CL to super pomysł

3

@TylkoBarca7273
Uwierz mi nie chcesz żeby babcia Twojej dziewczyny podawała Ci przez drzwi tabletki na biegunkę więc się lepiej zaopatrz.

2

Śnił mi się pes 6

7

Czy wiecie że ślina z filmu obcy to kisiel z siemienia lnianego?

0

@redbed123
Średnie czyli zajebiste

0

John Malkivich naprawdę świetnie daję sobię radę jako trener Milanu

4

Wygląda super nasza gra. Liczę na mistrza i cl. Róbcie screeny

0



Dzień dobry!

0

@Guffi
Przez takie gówno człowiek sobie problemy robi. Za 3 lata będą wybory bedzie można rozliczyć rządzących a siorka bedzie jeszcze 7 lat z wyrokiem... ja pier####. (10 lat jest w papierach, sprawdziłem).

0

@Kurkmen
No ale nic nie zrobiła to jest najlepsze... tragedia

0

@MensculinVeB
6 miesięcy i grzywna 2000 zł. Bylo jeszcze naruszanie nietykalności funkcjonariusza publicznego. Od organizator zero pomocy.

Edit. W zawieszeniu oczywiście.

0

@Kurkmen
Pytanie czy musi sobie samobója strzelać. Może nie dojedzie do pracodawcy

0

Siostra dostała dzisiaj wyrok za udział w nielegalnym zgromadzeniu. Powiem tak, jeżeli chodzi o pomoc prawną oferowaną przez organizatorów to włóżcie to między bajki. Cytując klasyka, jesteście sami jak kupa w klozecie. W jej pracy wymagana niekaralność więc zobaczymy czy dojdzie to do pracodawcy. Jeżeli jest tu jakiś prawnik niech się wypowie czy sąd wysyła to do pracodawcy i po jakim czasie kasuję się karalność.

0


Piosenka o kawie.
Miłego dnia!

0

Stanowski podobno był w salonie plusa i przedłużał mixa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?