0

@Gall
Nie widziałem tej dyskusji odnośnie Arthura, ale chłop ciągle twierdzi, że Juventus zgarnia wszystko, najlepsza obrona ever, nie ma bata, Juventus wygrywa i tyle.

1

@VamosRakieta
Oglądałem conajmniej 3-4 mecze Juventusu, City, Liverpoolu, Realu, United, Interu, Tottenhamu, Chelsea, PSG, Bayernu i wszystkie Barcelony i coś w tym jest. W ofensywie wyglądamy chyba tylko ciut gorzej od City, od reszty lepiej. No ale w obronie jest już większy problem.

0

@Thomas99PL
Przecież oni nie grali z drużyną chociaż w 75% tak dobrą jak City w tym sezonie - ani Barca taką nie była, ani nikt z Włoch taką nie jest. A mają problem chociażby z tym dzisiejszym Interem. Nie wiem na jakim świecie żyjesz, ale zapewniam Cię, że w półfinałowych parach ligi mistrzów Juventusu już nie ujrzysz.

3

Coś tu sporo dziwnych trolli ostatnio - jeden (chyba nawet dwóch) był taki co wszystkim wmawiał, że Semedo to top3 prawych obrońców na świecie, teraz jakiś inny się pałęta co cały czas twierdzi, że Juventus robi tryplet w tym sezonie i nikt im nie strzeli bramki, bo defensywa najlepsza ever.

0

@Thomas99PL
Mocno średni Inter wali im 14 strzałów na mecz i siedzi całe 45 minut na ich połowie. Także wbija taki Manchester City i leci z nimi na miękko z 2:0.

2

@Pyziol @escarabajo
Dzięki panowie za szybkie odpowiedzi, będę działał.

0

@Pyziol
Właśnie tak czytam, że nie bardzo jest coś takiego jak opieka nad żoną na macierzyńskim kiedy ta nie jest chora. Bo na razie chora nie jest - ma podejrzenie poważnej choroby, ale po badaniach będzie wiadomo więcej jednak jest w nie małej rozsypce psychicznej z tego powodu...

0

@Pyziol
Właśnie chyba nad chorą małżonką - bo ona jest na macierzyńskim więc w Naszym prawie chyba ona w teorii się powinna zająć dzieckiem?

0

@escarabajo
Tylko, że sytuacja jeszcze dokładniej wygląda tak, że żona ma podejrzenie ciężkiej choroby - jest umówiona na 20 lutego na kluczowe badanie odnośnie tego, nie wiadomo właśnie czy na 100% dostanie dzisiaj skierowanie do szpitala żeby zrobić to badanie szybciej czy będzie trzeba czekać do 20 lutego na tamten termin. A żona jest w słabym stanie psychicznym, wolałbym zostać w domu z nią i małym - źle może trochę sformułowałem pierwsze pytanie wyżej.

0

Panowie i Panie - jeśli moja żona prawdopodobnie będzie musiała iść do szpitala to dostanę jakieś L4 na zajęcie się dzieckiem? Dzwonić i mówić, że nie mam jak się zająć dzieckiem i muszę L4 wziąć czy po prostu 'udawac', że jestem chory...?

6

@Barca1992
Barca będzie na TVP 1 normalnie, specjalnie sprawdzałem program właśnie i jest Sevilla - Barcelona 20:55 początek.

0

@skakun95
Dużo Nam powie mecz z Sevilla, bo uważam że obecnie ta drużyna gra podobnie do PSG - jedyna różnica, że PSG ma więcej indywidualności, a Sevilla jest sporo bardziej ogarnięta taktycznie. Także zobaczymy jak Nasi się pokażą na wyjeździe z naprawdę mocnym rywalem jakim obecnie jest Sevilla - jeśli dadzą radę w obronie to i z ekipą z Paryża u siebie będzie dobrze, bo w ataku na pewno sobie stworzymy i w tym i w tym spotkaniu wystarczająco sytuacji.

1

@bstryyy
Na pewno nie będzie Bernata i Herrery, pod sporym znakiem zapytania występy Verrattiego, Di Marii oraz Navasa.

1

Sevilla będzie dobrym sprawdzianem przed PSG moim zdaniem.
Jeśli by brać te oba zespoły w najwyższej formie to pewnie PSG jest zespołem poziom wyżej niż Sevilla (no może pół poziomu), ale obecnie PSG jest w formie przeciętnej, a Sevilla jest w gazie, do tego zagramy na wyjeździe - wydaje mi się, że to mogą być podobne mecze, do tego Sevilla gra lepiej taktycznie, bo w PSG panuje spory chaos taktyczny, także środa da nam na pewno jakąś małą odpowiedź jak to będzie wyglądało w następny wtorek - moim zdaniem oba mecze będą na styku.

0

@Janiama
Nie ma co się znęcać nad młodym chłopakiem, trzeba patrzeć na starszych i mało dających. Martin, Sergio i Miralem powinni być wywołani do tablicy po tym meczu jako pierwsi...

1

Szkoda bardzo Araujo, zdecydowanie najjaśniejszy punkt w defensywie.
Trzeba się mocno zastanowić nad obecnością Busiego w składzie - nie ma na jego pozycji za bardzo kto grać, de Jong daje dużo z przodu, nawet jak go cofniemy na defensywnego pomocnika to nie ma pewności, że Puiq sobie poradzi w meczach z lepszymi rywalami.
Ważne 3 punkty, rywal był trudny - trzeba się skupić na meczu pucharowym i trzymać kciuki za szybki powrót Araujo i Pique, bo to w obronie mamy kłopoty, w ataku w każdym meczu sytuacji jest pod dostatkiem.

0

Di Maria z kontuzją tak jak Araujo u nas.

2

Griezmann, Alba, de Jong czy nawet Dembele wiele zyskują przy Messim, to widać gołym okiem.

0

Zły mecz ligowy na rotacje - za tydzień u siebie z Alaves, a Koeman z groźnym Betisem sobie wymyślił rotację i wracamy dzisiaj na 3 miejsce ;)

1

Umtiti-Lenglet na resztę sezonu się szykuje...

0

Moim zdaniem lepiej byłoby zrobić rotację po Sevilli, przed PSG - z Alaves u siebie, po prostu łatwiejszy mecz. A dzisiaj będzie ciężko, szczególnie z tym składem, może być po lidze definitywnie już dzisiaj...

0

@Xxxbarca4ever
Ja też naszych zaliczam do grona wyżej wymienionych drużyn które mogą namieszać właśnie. Wierzę w chłopaków, oby przejść PSG i stopniowo z meczu na mecz ogarniać obronę oraz skuteczność, wtedy będzie dobrze.
Na pewno jesteśmy w lepszej sytuacji niż rok temu, bo po prostu raz, że gramy lepiej, a dwa że w zespole panuje całkiem inna, zdrowsza atmosfera co widać gołym okiem. Trzeba koniecznie przejść PSG i z meczu na mecz robić swoje, nie patrzeć za bardzo za daleko w przyszłość tylko żyć każdym kolejnym meczem :)

1

@Xxxbarca4ever
Ciężko powiedzieć, bo to jest dziwny sezon. Atletico niby równo, ale dawno nie grali z zespołem z czołówki, odpadli z pucharu, w lidze mistrzów ledwo awansowali dalej. City w tym momencie bodajże 13 meczów bez porażki, 10 zwycięstw z rzędu, większość tych spotkań w ogóle bez straty gola, ale tak jak mówisz - w lidze mistrzów mogą dojść do ćwierćfinału i odpaść. Liverpool notuje słabą serię, ich gra jest mocno przeciętna obecnie, ale jeśli przejdą Lipsk, kilku zawodników im wróci to mogą być mocni. PSG gra słabo, często ich tylko ofensywa ciągnie do zwycięstw ale w obronie i w pomocy jest naprawdę kiepsko, bywa tak, że dużo słabsi rywale ich dominują. Bayern mi się wydaje najsolidniejszy ale też nie jest nawet w 60% w takim gazie jak w tamtym sezonie - odpali z pucharu Niemiec, grają teraz tylko nieźle jak na nich, tracą głupie bramki, nie strzelają już tak dużo, ale w moim odczuciu będą lekkimi faworytami w lidze mistrzów.
Real jest w dołku praktycznie cały sezon, o ile początek mieli jako taki, przynajmniej punktowali, tak w tym momencie w każdym praktycznie meczu mogą zgubić punkty, więc ich nie liczę nawet do grona półfinalistów ewentualnych.
No i Barcelona - forma jest conajmniej niezła, 2 poziomy wyższa niż w październiku/listopadzie, sama gra też nie jest zła, ale raz że nie graliśmy dawno z kimś z topu, dwa że mamy wielu młodych zawodników, trzy że mamy problemy z wylewami w obronie, cztery - często mając ogrom sytuacji musimy martwić się o wynik do ostatnich minut, bo nasza skuteczność jest niska. Ale wola walki, sama gra, zrozumienie na boisku to level wyżej niż w tamtym sezonie, jeśli byśmy ogarnęli obronę na tyle żeby nie tracić bramek po babolach i w ataku byśmy strzelali niemal wszystko co mamy to kto wie?

Moja kolejność faworytów na ten moment to:
1. Bayern
2. City
3. Liverpool
4. Juventus/Atletico
5. Barcelona/PSG

0

@Szpenser
Gdyby wpadła Nam chociaż połowa setek które mieliśmy to pewnie bylibyśmy na 2 miejscu, tuż za Bayernem :)

2

@TheNekro94
Łatwiej chyba ich ograć właśnie w dwumeczu - bo jak im się trafi taki mecz, że z Nami wygrają 3:2 jak ostatnio to będzie można w rewanżu odrobić.

2

@klopx
Riki jest naprawdę cennym zmiennikiem na takie właśnie spotkania - gra na ryzyku, nie boi się iść do przodu, a w takich spotkaniach gdzie trzeba gonić to idealny zmiennik za Busiego czy za któregoś obrońcę. Fajnie, że został, bo kiedy będzie trzeba może wejść i pociągnąć zespół do jeszcze bardziej ofensywnej gry to mamy do tego idealnego, młodego wychowanka :)

8

Ogólnie to widać, że Koeman ma zamysł - bo całkiem fajnie to chodzi momentami. Widać duża chemię między Albą, Griezmannem, Messim, Pedrim, De Jongiem i Busim. Tylko właściwie przez to nie mamy prawego skrzydła - o ile Roberto w grze na jeden kontakt i w ogólnym zrozumieniu się z wyżej wymienionymi zawodnikami da radę o tyle Dembele/Trincao na tym prawym skrzydle wyglądają jakby grali pierwszy raz w tej drużynie. Brakuje czasem prawej strony, Dembele ma tam większe lub mniejsze przebłyski, może się tam odnajdzie jeszcze, bo oprócz tych wylewów w defensywie to z przodu naprawdę jest kim grać.
Tak jak pisałem ostatnio - jeśli Barcelona się ogarnie z tyłu i będzie grała bez takich 'wielbłądów' to naprawdę możemy przy odrobinie szczęścia walczyć ze wszystkimi.

Tylko tyle i aż tyle - postawić na nogi defensywę.

30

Najgorsze jest to, że Granada nie zasługuje na nic w tym meczu, a oni walczą o awans w dogrywce. 3 akcje, 3 bramki, zero ładu, autobus przez 102 minuty na 105 możliwych, tragedia...

7

Ale Koeman powinien tam burdę w szatni zrobić...
Powinno być tutaj z 6:2 i panowie by w tym momencie już byli w drodze do Barcelony, a mamy 3:3 po 3 bezsensownych błędach obrony...

2

A może by ich wziąć wszystkich i następne 3 miesiące ćwiczyć strzały, wykończenie akcji i karne?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?