Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
15
Francuzi tak zawojowali Barcelonę, że nawet ostatnio o Busquetsie cicho :D
0
@robsesh
Nie wiem czy to coś daje ale zawsze ustawiam po swojemu.
0
@abram3k
Dzięki bardzo, właśnie myślałem na którą nastawiać budzik i w razie czego nastawiłem na 4:50, czyli chwilę dłużej kimne :D
7
Przecież to jest jawny wałek...
1
@Bykunn
Z tym, że obecne gale fame MMA stoją już na jakimś tam poziomie sportowym.
Można obejrzeć kilka naprawdę fajnych walk sportowych, nie to co wcześniej.
Sam na początku po tym jechałem, ale obecnie nie widzę powodu - bo spora część zawodników prezentuje niezły poziom sportowy w tym momencie, wiadomo że to nie poziom UFC, ale wiele osób ze sportów walki się wypowiadało, że niektóre walki stoją na naprawdę przyzwoitym poziomie.
6
@blondasek
A może Ramosowi by cegły w buty wkładać, ciekawe czy wtedy by tak skakał do główek cwaniak jeden :D pdk
1
@swiergol2
Płyty i akcesoria meblowe
3
@IronSanHybrid
A kiedy ma odejść jeśli co roku się kompromitujemy w Europie od 5 lat?
Przeżył na tym statku porażki z Realem, 0-7 z Bayernem, ostatnie kompromitacje w Lidze Mistrzów, ale w zamian dał Barcelonie 10 razy więcej radości.
Więc w jego wypadku się to całkowicie nie sprawdza.
3
Świetny mecz Marquinhosa - facet zasuwał aż miło, czyścił bardzo ładnie z tyłu, nie raz się pokazywał z przodu - bardzo dobry ćwierćfinał i półfinał również, cichy bohater PSG.
Po stronie Bayernu bardzo dobry Manuel Neuer, kapitalny mecz - w pewnym momencie byłem przekonany, że co by PSG nie wypracowało to chłop i tak to obroni.
Ale równie świetny Thiago - fantastyczny turniej i sam finał, Bayern na pewno odczuje jego brak w następnym sezonie, w takiej formie chłopak może być nie do zastąpienia. Bardzo dobry Goretzka, był wszędzie w każdym z tych meczów, wygrywał bez problemu pojedynki z każdym innym pomocnikiem, czy to z Vidalem, Busquetsem, Paredesem, Aourarem, Herrerą czy nawet z Verattim na zmęczeniu. Obrona i atak Bayernu odegrali na pewno dużo mniejszą rolę niż bramkarz i dwóch najważniejszych pomocników.
Brawo dla Bayernu, byli pewnym siebie kolektywem, z wieloma wadami ale zawsze mieli więcej argumentów niż rywal. Za 2 tygodnie zaczynamy kolejny sezon, oby bardziej udany dla Naszej Barcelony. VAMOS!
4
@Piotr,1985
Przecież każdy mecz jest inny, myślisz, że jak wygraliśmy z Napoli chwilę wcześniej 3:1 to Bayern by ich rozniósł 11:3?
2
@DanielOOL
Myślę, że za około 50 mln można by było też zamknąć transfer Aourar'a z Lyonu, a to piłkarz zdecydowanie nieprzeciętny, chyba nawet pół poziomu wyżej niż van de Beek.
1
@VamosRakieta
Trochę jak w siatkówce, trzeba szukać otarć żeby anulować bramkę, nie wiem czy to w dobrą stronę zmierza...
3
@Janiama
Tylko, że nasza obrona też bywa elektryczna. Zagrają ze sobą dwie drużyny z topu, w których jedyna różnica polega na tym, że Bayern ma fajnych pomocników i dość skuteczną trójkę z przodu (na czele z Lewandowski), a Barcelona ma Lionela Messiego na boisku oraz może dobrze zareagować na jeden mecz ćwierćfinałowy na neutralnym terenie.
Moim zdaniem to jest typowe 50/50 - kto lepiej wejdzie w mecz i to pociągnie to wygra i tyle.
1
Teraz trzeba się skupić na Bayernie. Poprzeczka idzie zdecydowanie do góry, ale... chłopaki z Monachium są do ogrania. Oczywiście ich gra jest dobra, naprawdę fajnie chłopaki klepali w swojej lidze i z Chelsea, ale myślę, że Bayern zostanie zweryfikowany przez Barcelone lub później przez City. Wtedy zagrają z drużynami, które lubią grać pod pressingiem, lubią utrzymać się przy piłce, mają jakieś indywidualności. I przede wszystkim to będzie jeden mecz, bez rewanżu - wydaje mi się, że to będzie taki typowy ćwierćfinał 50-50 i że bramki padną ale koło 70 minuty lub nawet w dogrywce.
0
@Janiama
Przecież Puiq w większości tych meczów był jednym z lepszych zawodników na boisku, albo jawnie trollujesz ziomków z La Rambli albo na prawdę nie ogarniasz co się dzieje teraz w Barcelonie...
0
Dobry mecz Barcelony Setiena - myślę, że jeszcze godzinę temu każdy, by taki wynik po połowie wziął w ciemno. Całkiem fajnie Semedo dzisiaj, de Jong nieźle, Lenglet sobie radzi - kontuzja chyba nie wypłynęła na formę, szkoda, że z przodu tylko Messi znowu, ale ogólnie jest całkiem dobrze i awans powinien być spokojny
3
Jutro kluczowe może być szybkie strzelenie bramki - wydaje mi się, że jak Bracelona dobrze wejdzie w mecz i powiedzmy w 15-20 minucie będą grać dość stanowczo, wysoko pressingiem i strzelą bramkę to Napoli po prostu mentalnie już ten mecz przegra.
Jeśli będziemy bić głową w mur to podejrzewam, że zacznie się 90% piłek w stronę Leo i Napoli wystarczy jedna jedyna kontra i jest po zawodach. Wierzę, że tym razem (byłby to pierwszy raz za Setiena?) chłopaki wyjdą naprawdę mega skupieni i pewni, że ten mecz jest nasz.
Dzisiaj oczywiście wyniki piękne, szczególnie że kupony na niezłe sumy weszły, a reszta nadal w grze, więc wieczór jak najbardziej udany, oby tylko jutro o tej samej godzinie humor dopisywał, bo ta Liga mistrzów będzie inna, będzie na pewno troszkę łatwiejsza dla zwycięzcy, ale jednak to ogromnie ważne trofeum - myślę, że po samym podejściu drużyny będzie jutro widać czy panowie chcą grać na 120% i powalczyć o wygraną czy wyjdą jak w każdym meczu za Setiena praktycznie bez jaj, bez pomysłu, bez błysku i oddadzą się meczowi nie mając nad nim zbyt wielkiej kontroli.
1
@Shroud
Ale ja się z tym w 100% zgadzam, tylko w ostatnich latach się przyjął ten słynny hattrick Ronaldo - karny, rykoszet, pusta. ;)
2
Karny jest.
Rykoszet jest.
Jeszcze jedną na pustaka by się przydało.
0
@BarcaInfo
De Jong, Rakitić, Puiq i Roberto.
1
@damiano16398
Tu trzeba Magdę Gessler myślę.
1
@Kapitan hawk
Zgadzam się z każdym słowem, co nie zmienia faktu, że w sierpniu po lidze mistrzów trzeba poszukać głębszych zmian, i w kadrze, i w sztabie szkoleniowym.
Trzymaj się tam Basku :D
2
Jedyne plusy tego spotkania to Langlet i Puiq. Fajnie chłopaki zagrali. Reszta zagrała po prostu przeciętnie lub słabo, no może z kilkoma fajnymi zagraniami Busiego czy zrywami Messiego.
Ogólnie ta ekipa nie ma w sobie nic co mogłoby się podobać, poza indywidualnościami Messiego czy któregokolwiek innego piłkarza, któremu się taka indywidualna akcja akurat uda.
Valverde skonstruował drużynę po swojemu - ale trzeba przyznać, że mu się to udało, bo regularnie punktował, nie ważne czy to Sociedad, Celta, Valencia, Atletico czy Real - ale Ernesto po prostu z większości tych meczów wywoził bardzo cenne 3 punkty. Gra za Setiena wygląda podobnie, też wolno, też przewidywalnie - ale on jako trener nie zdobywa tylu punktów, szczególnie w trudnych meczach. Taka różnica.
Być może to będzie jakiś impuls ku zmianom większym lub mniejszym - jeśli w drużynie nie ma wielkiego konfliktu to nie powinno się zwalniać trenera teraz. On coś sobie wypracował, trzeba mu dać dokończyć i tak już po części stracony sezon. A może w lidze mistrzów coś odpali? Jakieś małe szczęście się do Nas uśmiechnie i chociaż obejrzymy kilka ciekawych spotkań (jak to dzisiejsze), bo w zwycięstwo w tych rozgrywkach nie wierzę zupełnie.
A dopiero później, po sezonie trzeba szukać zmian - przede wszystkim w kadrze, ale i w sztabie. Tutaj tak naprawdę jest do wymiany konkretna ekipa - trzeba zrezygnować z 8-10 graczy żeby cokolwiek ruszyło w tej drużynie, to się po prostu już wypaliło, od roku 2015-2016 minęło bardzo dużo czasu, wtedy byliśmy bardzo mocni, ale to było 5 lat temu, czas na duże zmiany, widzi to każdy z Nas.
3
Nie wierzyłem, że można będzie zatęsknić za Valverde. A jednak tęsknię - bo gra była bez polotu, zupełnie jak teraz, ale dużo więcej punktów wpadało, szczególnie w ważnych meczach...
0
@barcafan9512
U mnie w mieście otwarte, dopiero co załatwiałem parę spraw w Orange.
0
@Barcelona92
Maincraft - mówi Ci to coś?
0
@NeroTFP
Mój tata zmarł na nowotwór jak miałem 14 lat. Także znam ten ból, który trzeba po prostu przetrwać.
0
Tu myślę, że jest podobnie jak w Argentynie. Nie wystarczy zmiana trenera i może ruszy. Trzeba zwolnić kilkadziesiąt osób, zrobić czystki kompletne. Może wtedy cokolwiek się zmieni?
0
Może dopiero jak nie zdobędziemy mistrzostwa to coś się w tym klubie zmieni?
2
De Jong bardzo tragiczny dzisiaj. Tak samo Fati i Antoine.