0

W tym roku zacząłem pierwszy raz swoją przygodę z FUTem w Fifie20. Na razie gram bez plusa więc tylko squad battles i te mecze towarzyskie pod zadania - skład sobie zbudowałem w miarę fajny, taki który mi wystarcza żeby wygrywać z botami na klasie światowej. Kilka fajnych trafow z wygranych paczek - De Jong OTW 86, Arthur 84, Felipe Anderson 84, zrobiony Teemu Pukki czy chociażby Mendy 81. Reszta kasy na koncie lub wydana na jakieś sbc. Jako że planuje zacząć grać przez neta, nie mam za mocnego składu to chciałbym pomnożyć kasę którą mam. Większość ludzi gra po kilka lat i jak patrzę na składu to już całkiem konkretne mają. Jak pomnożyć swoje pieniądze żeby coś konkretnego złożyć? Mam tylko 60k. Chciałbym złożyć jakaś hybrydę LaLiga-Francja-Premier Liga. Ktoś coś podpowie?

1

@NGTRX
Szczególnie ten spalony w 30 sekundzie meczu ;)

0

Arthur-Frenkie ależ ta para będzie nas cieszyła ;) jakby tak dorzucić Thiago do tej trójki to pomoc marzenie.

0

Opłaca się robić te nowe SBC? Te 2 małe paczki dość tanio do zrobienia, za 7-8k można dostać małą złotą paczkę piłkarzy premium i paczke electrum prime.

6

@sonny24
Peaky Blinders. Jak poczujesz klimat serialu to wciągniesz 5 sezonów na raz.

0

@BigShaq
Tylko Sancho. Liczbami w tym roku przebił wszystkich, może oprócz Halanda ale on nie gra w tak dobrej lidze.

0

@MichalZZZ
Ja skończyłem 5 sezon nie dawno i w serduchu wielka pustka po rodzince Shelby :(
2 lata czekania na sezon 6 i 7...

2

W końcu świetny mecz środkowych. Karol klasa, Mateusz też naprawdę dobry mecz. Reszta ekipy średnio. Kubiak falował, Leona było mało, Muzaj jak na siebie to nawet okej ale bał się ewidentnie ryzykować. No i on - pan Fabian, nadsiatkarz. Zastanawiam się na poważnie czy jakby mi Heinen dał szansę to czy dzisiaj byśmy nie wygrali? Grałem trochę na rozegraniu, no i umiem prosto odbić piłkę, a Drzyzga nie koniecznie, słabo mu to wychodzi. Wydaje się czasem, że mógłby spróbować dołem wystawiać wszystko - może by było dokładniej. Rozumiem, że Bruno się myli - gra zabójczo szybkie piłki, nie wszystkie będą idealne, ale Fabian ani nie gra szybko, ani nie gra kombinacyjnie, jedyne co mu nieźle w tej kadrze wychodzi to gra z Bartkiem Kurkiem i dość dobry blok. Do środkowych słabo, na lewe bardzo słabo, w kontrach wręcz fatalnie, zagrywki nie ma kompletnie, ogrom błędów indywidualnych - MASAKRA. Zadziwia mnie Vital - ma kilku młodych fajnych rozgrywających, ma Komendę który pewnie nigdy nie będzie w top5 na swojej pozycji ale jest solidny. SOLIDNY - słowo klucz. Nam potrzeba kogoś solidnego, nie musi to być wirtuoz, ale dobry, równy, ogarnięty gracz i nasza ekipa dostaje +30%

3

Ależ by w tej ekipie siadł Zagumny...

1

@michal26
Ogólnie wydaje mi się że Fabian powinien zostać w Polsce po ME. Ten turniej jest typowo pod ogrywanie zawodników, taki Komenda i Janusz by sobie na pewno poradzili. I z nimi medal byłby bardzo możliwy, a ile to nauki dla Komendy - chłopak naprawdę ma potencjał, a nie oszukujmy się - mamy ekipę na lata, piekielnie mocną ale nasz rozgrywający odstaje...

0

@wyrek
Grałem jako rozgrywający, dość długo nawet bo 5-6 lat. Piłka perfekcyjna nie była, zgoda - ale nie oszukujmy się, kazdy to powinien skończyć, szczególnie w takim momencie. To nie była piłka za antenkę, nie była także poniżej siatki. Była niedociągnięta więc albo ciasny skos albo zwykła kiwka, bo tam nie było bloku.

2

@wyrek
Widziałem - na czystą siatkę, bez bloku. Taką którą profesjonalny siatkarz powinien skończyć z opaską na oczach.

0

Co tu się wydarzyło? Przy 23:23 mieliśmy seta w garści, masakra co zrobił Olek, wystarczyło żeby to przez siatkę rzucił leciutko i mamy pewny punkt...

16

@Criss18Barca
Frankie de Jong jest definicją kompletności.

0

@jeyx77x
Owszem, ogromna cena. Ja go trafiłem w paczce, w ogóle mam szczęście do paczek, bo wpadł też Ndombele i De Jong OTW. Miałem sprzedać Sona, bo chodził po 500k (teraz chyba nawet więcej), ale rozegrałem parę spotkań o stwierdziłem, że chyba nic lepszego mnie nie spotka w tej grze, nawet Hazardem i Salahem się tak dobrze nie grało. Mega kot. 72 mecze, 79 bramek, 38 asyst.

0

@Bamek94
Zmień taktykę na ST i kup Sona. Nie grałem lepszym piłkarzem - zwinny, łatwy w dryblingu, szybki, podania dobre i świetne strzały. Ma wszystko.

0

@Bamek94
Na pewno straci na wartości później, ale też jest bestią do gry. Ja bym nim grał na pewno, ale w sumie za jakiś czas będzie warty pewnie 20-30k.

0

@Anonymus0608
To jest początek, mam najtańszych zawodników, ale de Jonga nie sprzedaje, bo mi się nim b.dobrze gra więc skład do 100k z angielskiej i pod Frenkiego jakby dało radę.

0

Ktoś jakiś pomysł na fajną hybrydę w Fifie typu liga angielska-Holandia-Barcelona? Gram ligą angielską, skład tani bo to początek, ale ligi nie zmienię i trafiłem właśnie w paczce Frankie de Jonga 86 różowego z obiecujących transferów, niestety niewymienny, a że dobrze mi się gra Holendrem to myślę nad jakąś hybryda. Jak go wcisnąć tam?

0

@jacobFCB
Jak się nie wyczujesz w klimat tej rodzinki to nie ma co ciągnąć raczej. Chociaż dla mnie osobiście 1 i 2 sezon są niezłe, ale już sezony 3-5 są fenomenalne. Czyli można powiedzieć, że się z odcinka na odcinek rozkręca.

0

@NeroTFP
Jak to się wszystko zgra, ten skład z Wilfredo, Bartkiem i Michałem, którego brakuje na razie, a do tego jak Fabian będzie w stabilnej formie to strach pomyśleć co to się będzie działo ;) mega ekipa, jeśli będzie feeling to mało kto im będzie w stanie zagrozić - może USA i Brazylia ale to naprawdę będą musieli grać na 120%

0

Vidal czasem jest naprawdę nieoceniony. Mecz walki - tak bym to nazwał. Ale naszy rywal jest w gazie, lider Serie A i bardzo dobra postawa w tym sezonie. My za to w rozsypce, kontuzje wszystkich graczy z przodu, słaby presezon. Dlatego te 3 punkty są bardzo, bardzo istotne. Vamos Barca, lecimy dalej.

7

Pomoc Thiago-De Jong-Arthur to było by coś z kosmosu.

9

Ależ Leon to jest potwór. Od 2004 roku oglądam siatkówkę i bardzo ciężko mi wybrać lepszego siatkarza ostatniej dekady, szczególnie że chłopak ma 26 lat dopiero. Moje top5 wszechczasów w siatkówce myślę i to pewnie blisko 1 miejsca.

1

Marc jeszcze ze 3 asysty i 3 bramki i może wskoczysz za Neuera...

2

@Janiama
Cristiano i R10
W bezpośrednim starciu raczej Ronaldinho Gaucho, taki magik się nie powtórzy.

4

@KamQiX
Bo jesteśmy lepsi. Jesteśmy podwójnymi mistrzami świata, gdzie oni nawet w top8 nie byli. Do tego awansowaliśmy do IO, będąc z nimi w grupie. Siatkówka to po prostu gra błędów - jesteś tego dnia gorszy i odpadasz, co z tego że innych 10 spotkań z rywalem mógłbyś wygrać, ale nam wczoraj nie siedziało nic kompletnie - od rozegrania, aż po atak. Im wychodziło wszystko poza zagrywką praktycznie, nawet w obronie zagrali jak profesorowie Francuzi.

1

@Suzu @qbsonFCBarca
Bardziej mi chodziło o to, żeby uświadomić kolegę Luisa, że jak ma wierzyć w te fake newsy to we wszystkie. A nie, że wybrał sobie ten że się dogadali, a ten że nasz bohater balowal po klubach do rana to łaskawie pominięty.

0

@LuisSalvano
Cieszy również, że Neymar zabalował do 6 rano, widać że się martwi o ostatnią porażkę z Reims.

4

@NeroTFP
Myśle, że gdyby naszych wczorajszych rywali zapytać czy nie chcą jechać na igrzyska w zamian za to czy oddadzą nam mecz finałowy to każdy jeden z trenerem włącznie by się pod tym podpisał. Priorytetem były kwalifikacje olimpijskie - awans został wywalczony, reszta turniejów była gdzieś tam z tyłu. Jak uda się ugrać medal na ME i medal na PS to mamy 4 bardzo męczące imprezy i 4 medale. Więc będzie bardzo dobrze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?