1

Chyba można powiedzieć, że dzisiaj to Argentyna ciągnie Messiego, a nie jak zawsze odwrotnie.

0

@strazak1991
Lo Celso serio nie zagra? Może nie pokazywał nic szczególnego, ale był najdziwniejszy i nie popełniał błędów.

1

@Wilczeq
Suarez chyba z gryzienia musiał przenieść złe emocje na coś innego xD

0

@bixmix
Z 2 miejsca na Wenezuele. Z 3 na Chile/Urugwaj.

0

@bixmix
Tak.
Frajerstwem byłoby tego dzisiaj nie wygrać.

0

@KacperVEB
Nie znam żadnego z nich, ale jako fan MMA to oglądam i dla mnie Ferrari był bardzo chaotyczny ale faktycznie wygrał 2 i 3 rundę. Był agresywniejszy, wyprowadzał więcej ciosów i więcej celnych.

0

@Coutinho007
Wystarczy im 1:0 i mają awans z 3 miejsca. Co nie zmienia faktu, że każda ogarnięta drużyna ich łatwo wyrzuci z turnieju.

1

@Coutinho007
Szczerze po dzisiaj jestem zdania, że na 80% nie wyjdą z grupy. Chociaż z drugiej strony wystarczy wygrać i awans niemal pewny z 3 miejsca.

23

I to uczucie kiedy po każdym meczu Argentyny uczysz się matematyki i liczysz te punkty, bramki i całą resztę xD

0

Najgorsze jest to, że i tak trzeba patrzeć na Leo - tylko on ich może uratować jakąś akcją.

1

Dlaczego on gra w ogóle? Co przy piłce to błędy, kłótnie z sędzią i nic więcej.

1

Fajnie, że sędziowie to sprawdzili, bo tak naprawdę to Lautaro by weszło, ale facet ręką podbił piłkę.

2

Argentyna może się żegnać z turniejem powoli. Masakrycznie się na to patrzy - myślę, że tamci kibice wręcz tęsknią za takim Tatą Martino.

0

Paragwaj 1:0. Statek tonie na naszych oczach, ale zdecydowanie nie zasługują na nic więcej...

0

@czosnekfcb
Paredes?

0

@Aaron10
Semedo.

0

@czosnekfcb
Quaresma?

1

TOP5 piłkarzy wszechczasów wg was? Bez żadnych kryteriów, bez względu na lata grania, formę, pozycję na boisku. Dzisiaj toczyłem zażarte dyskusje na ten temat z kolegami (6 osób) i padło w sumie tylko 8 nazwisk.
Moje top:
1. Messi
2. Ronaldo Nazario/Ronaldinho
4. Maradona
5. Zidane/C.Ronaldo

Zapraszam do dyskusji.

0

Kumpel, kibic Atletico, mówi mi że Barca z przodu będzie znowu potworem jeśli tylko transfer Griezmanna się potwierdzi. Ale mi on strasznie nie pasuje...

0

@draxidox  Żyje i mieszka w Kijowie do dzisiaj.

0

@Terminatorexi12 Ja już po. Zbieram jeszcze szczękę z podłogi po 3 odcinku, 4 był trochę mniej 'klimatyczny' i 'dramatyczny' ale pokazał wiele rzeczy - wiele następstw po wybuchu.

0

@tediko Nie do końca. Bo tam jeszcze mógł wbiegać lewo skrzydłowy Valencii - wtedy Nelson nie może kryć 2 gości na raz. Ale w tej sytuacji jak najbardziej Semedo powinien być przy Rodrigo.

2

@tediko A to nie jest strefa Pique? Bo Gerard w tej akcji chciał chyba wskoczyć na plecy Lengletowi...Co nie zmienia faktu, że Semedo powinien biec do końca.

49

@MarioVeB! Tak samo jak bronienie Valverde. Bardzo dziwne zjawisko w tej chwili, a i tak się znajdą tacy co wykrzyczą, że idealny trener dla Barcy albo że 'nie ma nikogo na rynku' xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

21

Coś tu stypa. Nie cieszycie się, że Valencia wygrała? Przecież sporo osób im kibicowało, więc powinno być radośnie z rana...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Dlaczego znowu tyle na Leo?  Nie raz Semedo, Roberto, Cou czy Alba byli już w polu karnym, ale nieee...Leo gdzieś na 35 metrze to wychodzimy z pola karnego i czekamy na niego. Ja rozumiem, że facet jest po prostu najlepszy - ale reszta nie ma umiejętności, że muszą WSZYSTKO Z PRZODU grać do Messiego? To ja mogę tam iść grać też - nie skasuje milionów jak reszta, starczy mi 5 tysięcy euro - a zapewniam, że też do Messiego podać będę umiał.

0

@MaziFCB Ja też jestem po rozwodzie i w trakcie tego procesu rozwodowego też mi była żona 'zakazała' widywać się z córką. Tak po prostu - z zemsty. Wygrałem sprawę dość łatwo i dopiero przejrzała na całe szczęście na oczy. Ale wiem, że takie rzeczy się dzieją u nas - setki historii przeczytałem, znalazłem, wysłuchałem jak właśnie byłem w takiej sytuacji, że ojciec chce się zajmować dzieckiem, chce spędzać z nim czas ale matka robi wszystko żeby do tego nie doszło. Nie patrzy na dziecko w ogóle. Że ono ma prawo się widywać z tatą, że to jest wręcz obowiązek. Ja swojej córki nie widziałem 3 miesiące (tzn widziałem ją 3-4 razy w tym czasie i mogłem się z nią 'pobawic' godzinę czy dwie pod kluczem oczywiście), ale są ojcowie (i matki, bo sporadycznie odwrotne sytuację też się zdarzają), którzy nie widzą dzieci latami - chociaż chodzą, sądzą się, proszą, nie unikają kontaktu to jednak nie widują dziecka/dzieci wiele miesięcy/lat. Straszne, że w Polsce nadal się to dzieje...

1

@MaziFCB Owszem - policja musi pracę wykonać. Podejrzewam, że panowie jak wrócili do domu to w twarz sobie nie mogli spojrzeć, ale taka ich praca. Kuratorka niby jest po studiach, widzi co się dzieje i co? I nic. Matka z tą drugą kobietą (siostra) to jest tragedia. Dziewczyna mowi, a bardziej nawet krzyczy - 'mamo nie chce', a matka mówi 'prosze, choć' i ją bierze siłą. W ogóle jaka to skaza zostanie na psychice tych dzieci, że takie coś widzą, że w tym uczestniczą, że ktoś je zabiera, rozdziela...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?