0

Jakieś zmiany w składzie będą na pewno ale obawiam się że nie takie jak trzeba. Czy ktoś w zarządzie chociaż pomyśli i przeanalizuje to, że Valverde sobie nie radzi w Europie? Kilku graczy także z podstawowego składu powinno siedzieć na ławce lub odejść. Przyjdzie de Jong, może Arthur ogarnie forme jak z początku sezonu, bo to pomoc wraz z atakiem (poza Leo) najbardziej zawodzi. Potrzebujemy kreatywności, polotu, finezji - a Rakitic, Busi, Roberto, Suarez czy Coutinho nam tego kompletnie nie zapewniają ostatnio.

0

Ale on po zwycięstwach też bardzo rzadko się wypowiada. Także nie wiem w czym problem.

2

On bardzo rzadko udziela wywiadów. A już po meczu to moze raz na 50 spotkań albo i nie. Zresztą myślę, że on nie ma się z czego tłumaczyć - wypracował kolegom nieziemską ilość sytuacji (Coutinho, Alba, Suarez), brał gre na siebie (chociaż to bardziej koledzy czym prędzej chcieli mu wcisnąć piłkę) i naprawdę sam zrobił w ofensywie 90% tego co mieliśmy.

6

Kiedy widziałem, że przegramy ten mecz i awans? Kiedy Valverde zdjął Vidala. Sama mina Arturo mówiła sporo. Wraca to pieprzone słowo POKORA. Wejdzie ci taki Luis Salvano na stronę i od razu zacznie 'Jaka pokora chłopie? Przecież mamy 3:0 u siebie i spokojnie awansujemy.'
Dlaczego kibice Barcy nie rozumieją, a większości pewnie nawet nie chcą zrozumieć, że Barceloną to nie jest ta sama drużyna co pieprzone 10 lat temu? Ja rozumiem, że wtedy za Guardioli jak wygrali 3:0 u siebie to na wyjeździe też wygrali 3:1 i awansowali ale HALO HALO panowie to nie jest Guardiola, to nie jest ta Barca, to nie jest Xavi, Iniesta, Alves. To jest Barcelona innego trenera, która w Europie sobie nie radzi. Nie od dzisiaj. Messi był decydujący w tej edycji LM ale ile można? Ktoś oglądał Real w ostatnich 3 latach? Mieli lidera Ronaldo ale jak on się zacinał to i cały Real tez zawodzil? Nie! Brali chłopa na swoje barki i szli razem po zwycięstwo. A u nas? Alba dostaje piłkę na lewe skrzydło i co robi? Gra do Leo. Suarez dostanie piłkę i ma kilka różnych wariantów? Zagraj do Messiego. Coutinho nie wie co zrobić z piłką? O! Jest Leo to mu podam. Busi stoi w środku i nie wie gdzie grac? Poczeka na Leo - BO ON COS WYMYŚLI. Ale ile razy można ratować drużynę? Raz? Pięć razy? Czy 250 razy?
Gdzie jest Suarez od 4 lat? Dostał dzisiaj patelnie od Messiego i co? A no to samo co przez ostatnie 4 lata - DNO. Alba też dostał patelnie od Leo, dostał ja też Coutinho i co KU**A z tego? Skoro tutaj nie ma drużyny. Robi się druga Argentyna - 'Messi to wygra, podaj do Leo on coś wymyśli, przecież mamy Leo' itd itp. Ale ten chłopak nie będzie ładował wolnych z 30 metrów, nie będzie robił rajdów, nie będzie walił 20 perfekcyjnych podań na mecz.
Mój kolega, który jest raczej neutralnym kibicem (trochę z Arsenalem trzyma ale nic fanatycznego) ładnie to określił 'Barcelona od prawie 4 lat jest w Europie trupem, którego Messi reanimuje i CIĄGLE UTRZYMUJE PRZY ŻYCIU'. Pierwszy raz mi to przeszło przez myśl ale ja bym na miejscu Leo się rozejrzał za innym klubem - szczególnie że z takim potencjałem, umiejętnościami i talentem facet naprawde jeszcze wiele nawygrywa, a Barcelona w Europie nie chce najwidoczniej wygrywać.

3

Mecz genialny do oglądania. Jakby tu było 4:4 to nikt by nie miał prawa narzekać. Brakuje nam bramki - zdecydowanie. Gramy naprawdę dość dobrze - to jest najprawdopodobniej najcięższy teren na świecie w tym sezonie, a my tam mieliśmy w 45 minut jakieś 4-5 naprawdę bardzo dobrych okazji.

0

4-4-2 w obronie.
4-3-3 w ataku.

0

Leonardo tutaj chyba nastolatkiem był. Genialna rola - kolejne filmy z brzegu takiej jak 'Zlap mnie jeśli potrafisz', 'Wyspa tajemnic' czy 'Wilk z Wall street' i facet nie dostał Oskara. Doceniony dopiero za Zjawę ale tak naprawdę na wyrost chyba.

2

Myślę, że we wtorek moze być podobnie jak z Bayernem 2015 w rewanżu. Oni będę cisnąć, a my wsadzimy 2-3 kontry.

2

Messi, Ronaldinho, Ronaldo Nazario.

8

Ich kibice nadal są nadęci. Twierdzą, że jesteśmy tylko pajacami i symulantami, mieliśmy szczęście, a w rewanżu Liverpool gładko nas wyjaśni. Oni mają wielkie klapki na oczach.

0

Bardzo duża intensywność, nasz drużyna próbuje za szybko iść z akcją - bardzo dużo strat, po przejęciu szybko tracimy bo chcemy przetransportować piłkę pod bramkę Liverpoolu. Trochę więcej spokoju i będzie naprawy dobrze. Z tyłu gramy pewnie - rywal takiej klasy musi coś sobie stworzyć i to robi ale poza jedną akcją nie było jakoś groźnie. Trzeba przeprowadzić jeszcze 1-2 takie bramkowe akcję i na 0 z tylu.

1

Ter Stegen > Alisson
Roberto = Trent - lekki plusik w stronę Liverpoolu
Pique = VVD - tutaj może też leciutko na Liverpool
Lenglet > Matip
Alba > Robertson - chociaż forma Anglika mocna
Busi > Fabinho/Keita
Rakitic > Henderson
Arthur > Wijnaldum
Messi > Salah
Suarez = Firmino - Jesli Luis będzie w gazie to jest lepszy
Coutinho < Mane - chociaż piłkarzem Cou jest dla mnie ciut lepszym to forma pokazuje że Mane jest pół poziomu wyżej obecnie.

1

Dziwne. Zamiast zobaczyć i poczuć jakim stadionem jest Camp Nou (dla przyjezdnych to naprawdę bardzo duży i trudny stadion), to Jurgen woli trenować na murawie Espanyolu. Wiadomo, że być może ma coś do ukrycia, boi się że ktoś podpatrzy jakieś detale, które zdradzą jego pomysł na ten mecz ale jednak mogli to wszystko przygotować u siebie, a na Camp Nou wyjść na zwykły lekki trening. Przyjechać i wyjść od razu na Camp Nou w środę wieczor - gdzie pewnie połowa z nich na tym stadionie nawet nie była to bardzo odważna decyzja.

5

Teraz zestaw to ze statystykami Messiego. Nawet nie ma podjazdu - ani grą, ani statystycznie.

0

Wyjdź do menu głównego i jeszcze raz wybierz ligi itp.

0

Zależy czy grałeś we wcześniejsze wersje? Jesli nie to zdecydowanie 2-3 sezony kimś mocnym - zobaczysz jak to wszystko wygląda na maksymalnym poziomie. Dopiero później sobie kombinować.

2

Gol zdecydowanie prawidłowy. Nie wiem dlaczego oddali potem bramkę - walczą o awans, a piłkarze AV zachowali się jak zwierzęta.

1

I prawidłowo. Lepa na twarz może go orzeźwiła i jak pojedzie na inny stadion kiedyś to nie będzie zgrywał cwaniaka :)

1

Najbardziej cieszy to, że Levante nie ma prawa bytu - kasowani są z wielką pewnością i spokojem. Drugi spory plus to Coutinho. Jakże fajnie znów zobaczyć go w formie. Do perfekcji jeszcze trochę brakuje ale robią wrażenie te 'przekładanki', piętki, strzały i lekkość w grze. Zdecydowanie do poprawy - skuteczność i ostatnie podania pod bramką rywala.

1

Myślę, że z Leo jednak jest coś 'na rzeczy'. Kilka razy odnawiał mu się ten mikro uraz, ostatnio po reprezentacji praktycznie nie trenował, teraz kolejne mecze o mistrzostwo z kapitanem na ławce. Pamiętajmy, że sam Messi zawsze powtarzał że jest w najlepszej formie kiedy GRA.

0

A Suarez czy Pique nie podlegają rotacjom ma się rozumieć?

0

Pytanie czy Messi nie ma urazu. Bo nie chce mi się wierzyć, że kolejny mecz zaczyna na ławce.

0

Alenia, Vidal i Pique - kto MOTM?

0

Taktyk.

0

0

Wpisałem imię i nazwisko w google i po pierwszym zdjęciu wygląda mi na 85-latka po conajmniej dwóch udarach.

0

Bardzo głupie błędy - taki Liverpool myślę, że mocno by nas za to dzisiaj skarcił w postaci 2-3 bramek. Tak naprawdę oprócz naszych błędów to United nie miało okazji, nie mieli nawet celnego strzału - ewidentna taktyka typu autobus-kontry i ewentualnie wyrzutki. Wydaje mi się że my kiedy mamy prowadzenie to włączamy zawsze ten tryb 'prowadzimy, nam się nie spieszy' i jestem w 100% przekonany, że gdyby Manchester nam wbił bramkę to my byśmy im wbili za chwile kolejną na 1:2, ale było prowadzonie więc nie było szarpania z przodu. Z drugiej strony chłopaki wiedzą, że to wyjazdowe 0:1 to jest milowy, OGROMNY krok w drodze po półfinał. To był trudny trener, w LM nie ma już na tym etapie lekko - myślę, że nasi mieli taki plan, wykonali go w 100% i są zadowoleni, my też powinniśmy być. Wygraliśmy na wyjedzie - pierwszy raz od dawien dawna i zrobiliśmy wielki krok do półfinału.

0

Zgadza się, chłopak zdecydowanie ma braki w obronie i spore braki taktyczne. Ale ma jeszcze 19 lat, więc czas i potencjał na rozwój jest.

0

Coraz częściej słychać plotki, że kluby Premier League interesują się Samuelem Chukwueze. 19 letni zawodnik Villarrealu ma klauzulę w wysokości 40 milionów euro, a potencjał niezwykle wysoki. U nas by nie grał obecnie, ale można go obserwować - wygląda na chłopaka, o którym będzie głośno. Szybki, dobry drybling, wykończenie na niezłym poziomie - wydaje sie, że do Anglii pasuje idealnie.

0

Są jeszcze zawiasy typu 'lux'. Wpisz sobie zawias lux firmy sevroll. Ogólnie jednak polecam te puszkowe - frez pod puszkę nie jest drogi, poza tym w każdej firmie meblowej Ci wywierca w moment otwory za kilka złotych. Przynajmniej w mojej - jakoś 1,5zl od dziurki i od ręki da radę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?