Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kreatyna w kapsułkach przyjmujecie na raz 4 kapsy czy dawkujecie? Jeden mówi że bierze 2 rano, 2 przed treningiem. Drugi mówi że 4 na raz. Jest w ogóle jakaś różnica?
0
Tutaj chodziło chyba o cieszynke Keana, bo pobiegł na przeciwko kibiców, stanął w bezruchu i się na nich patrzył. Co nie zmienia faktu, że Bonucci bredzi.
1
Wjezdzaja jak w masło, praktycznie każda akcja Villarrealu to zagrożenie. Wydawało sie, że forma powoli wraca - wszystko na najważniejszy moment sezonu zaczynało wyglądać naprawdę fajnie i budująco. Szubciutka weryfikacja i sprowadzenie na ziemię.
7
Było mi dane oglądać Villarreal ostatnio i ten Chukwueze naprawdę ciekawy chłopak. Sprawa wiele problemów niemal wszystkim obrońcom - szybki, silny, dobre wykończenie, a i jak wejdzie w drybling to czuje się swobodnie. Myślę, że można się w jego kierunku rozglądać jak tam sobie radzi, nie wiem jak z liczbami ale to młody chłopak, który robi naprawdę dobre wrażenie. Ja go widziałem w akcji 6-8 razy, może ktoś ma bardziej rozbudowane zdanie. Warto dodać, że Nigeryjczyk obecnie ma tylko 19 lat, więc naprawdę młodzian.
0
Jedyne zdarzenie na kuponie którego mi brakuje to Messi strzeli bramkę. Ciekawe jak to potraktują :D
1
Mi kontuzje popsuły karierę siatkarza (zaplecze PlisLigi w wieku 19 lat dobiłem), więc znam ten ból.
0
.
2
Pojechali do Griezmanna tylko po to by powiedzieć mu, że miał okazję dołączyć ale nie dołączył xD kto to wymyśla...
0
Jovic kontuzja? Bo nie gra, konkurencji jakiejś mocnej nie ma, a taki boom na niego - trochę tych bramek nastrzelał jednak.
0
Lenglet i Suarez po pierwszej połowie najlepsi. Arthur, Messi również. Tak samo Coutinho - naprawdę w końcu widać, że mu się chce. Fizycznie pewnie nadal nie czuje się tak jakby chciał ale widać, że w głowie coś ruszyło.
20
Lenglet to kapitalny stoper. W takiej formie pary Pique-Lenglet nasz Samuel bedzie miał naprawdę cieżko wskoczyć do 1 składu.
3
W jednym meczu można nawet z Wisłą przegrać, co zresztą miało miejsce.
7
Myślę, że jakby dostał ze 3 korki przez łeb jak leżał to więcej by nikogo palcem nie ruszył.
0
3 korki na łeb jak leżał i myślę, że do końca życia by nikogo nawet palcem nie ruszył.
4
Zagrał nieźle. Ale było conajmniej kilku lepszych od niego, szczególnie że chłopak się jeszcze potrafi pogubić jak pokazał na koniec spotkania.
1
'Piłka do Messiego i zobaczymy'. Dokładnie tak to wygląda ale rywale to nie idioci. Przy Messim krąży Casemiro, a gdy tylko Leo ma piłkę doskakuje Kross, nie da się przepchnąć meczu jednym graczem. Dembele notuje 5 zagrań zlych na jedno niezłe, Suarez jak to od kilku tygodni - jedyne co mu wychodzi to walka, pomoc istnieje tylko czasami i tylko w destrukcji. Ratują nas niezłe interwencje obrony i ter Stegen. Przed nami druga połowa, oby była lepsza.
0
.
2
Mi się też wydawało, że on tego nie zrozumiał po prostu. Myślał, że zmiana jest typowo zdrowotna, powiedział, że wszystko ok i grał dalej, nie miał pojęcia, że trener chce go zmienić na karne.
0
XXI wiek, a ludziom nadal trzeba tłumaczyć, że mecze Real-Barcelona zawsze żyją własnym życiem, niezależnie od formy obu drużyn...
0
Myślałem, że to zjazd formy ale on po prostu tutaj nie pasuje. Nie mam wątpliwości, że piłkarzem jest ponad przeciętnym ale wydaję mi się, że nie pasuje do nas.
1
Nie palę od sierpnia czyli jakieś pół roku, a paliłem 6-7 lat i to paczkę dziennie lekko. W sierpniu mi się skończyły fajki w pracy, nie miałem czasu iść kupić to tak wytrzymałem 5h, potem pomyślałem że może by wytrzymać jeszcze trochę 'na próbę'. I tak mi minął dzień, potem dwa i już jestem pół roku bez papierosa. Ciągnęło 2-3 tygodnie, potem zapomniałem że paliłem tak naprawdę.
2
Przy remisie przyjeżdżają na Camp Nou. No nie wiem czy taka komfortowa sytuacja, myślę że 3/4 z nich będzie mocno zestresowana samym wyjściem na murawę tego stadionu.
5
Oczywiście Coutinho jest potrzebny - w końcu chcemy atakować i strzelić bramkę ale DLACZEGO za Ousmana? Nie można zmienić bezbarwnego Rakiticia? Tragicznego Suareza?
0
.
3
Myślę, że i Ty i kolega Depay mocno zapłaczecie po wtorkowym spotkaniu ;)
8
Jeżeli u niego w tym aspekcie jest nędza to tylko 3, no moze 5 graczy z najlepszych lig Europy powinno wykonywać rzuty karne. Bo tylko tylu statystycznie jest lepszych (przy powiedzmy +20 strzelanych karnych).
1
On chyba nawet sam to kiedyś przyznał w wywiadzie i to widać gołym okiem. Messi gra średnio (bo nie można nazwać tego słabo - strzelasz zwycięską bramkę i masz 5 kluczowych podań) wtedy kiedy wraca po kontuzji lub kiedy gra z jakimś dyskomfortem.
5
Arturo Vidal to piłkarz którego nie sposób nie podziwiać. Walczak jakich mało, tak właśnie wg mnie powinien się zachowywać na boisku piłkarz, któremu zależy. Czasem ma się wrażenie, że jakby gdzieś na boisku leżały wnyki, a Arturo by dostał 'taktyczne' polecenie żeby w nie wejść, to chłop by w nie wbiegł, z grymasem na twarzy je zdjął z nogi i wrócił by się do obrony (i to szybciej niż niektórzy koledzy). Biega od bramki do bramki, potrafi powalczyć o piłkę do końca i nie rzadko ją przy tym odebrać, a co najważniejsze on praktycznie w każdej akcji uczestniczy też w ataku. Mimo iż twierdze, że chilijczyk nie jest graczem o profilu Barcelony to on pokazuje, że samym zaangażowaniem i walką przekazuje ludziom, że pasuje do każdego stylu gry. Taki Paulinho gorszy z przodu ale lepszy w destrukcji.
1
Jak zobaczyłem Rakietę przy linii to też pierwsza myśl, że jak to będzie zmiana za Alene to nic ciekawego już w tym meczu się nie stanie.
0
Zapomniałeś, że Valverde -8/10