1

Przy gwizdach na Vidala strasznie zaleciło Santiago Bernabeu, aż mnie ciary przeszły...
Wstyd straszny.

0


Chłopak wchodzi na scenę całkiem mocno, może coś nowego się pojawi w końcu na dłużej na rap scenie ;)

3

Zamień się i dojedź go na drugim padzie.

23

Jakby tak Rakitic czy inny krytykowany piłkarz gasił niektóre pety z La Rambli xD

1

Mój znajomy. Jakieś 3-4 lata wstecz jak mówił, że będzie raperem i jako tako się wybije to 90% ludzi się śmiała, teraz się wybił i zobaczymy czy utrzyma poziom - tego mu życzę, bo Wiking czy Powiedział mi ktoś to całkiem konkretne kawałki.

2

Od 2005 roku obejrzałem lekką ręką ponad 1000 spotkań naszej ligi, drugi tysiąc pewnie śmiało pęknie jakby wliczyc Ligę Mistrzów, CEV Cup, Challange Cup, Klubowe Mistrzostwa Świata, inne ligi zagraniczne i kobiecą siatkę. A jakby się dobrze doliczyć to nastepne kilkaset spotkań wpada z samej reprezentacji panów.

0

Gram w wolnych chwilach. Platyna w sezonach 2-5, potem przerwa i teraz w S8 mam golda i jakoś nie mogę wyjść, straszne serię teraz są. Orianka to jeden z moich mainow, ale mam do niej Dark star skina - najlepszy moim zdaniem. Irelia byłaby fajna, mogli dać też Camille która się mety trzyma ciągle, Ornn czy Sejuani też by pasowali ;) albo mój drugi main Syndra do której nie mogę trafić skina...

39

To np za parę Umtiti-Busi trzeba by zaczynać negocjacje od miliarda euro, skoro za 2 nieopierzonych młodzików trzeba płacić takie kwoty...

0

PlayStation 4 - zastanawiam się nad zakupem, cena z dwoma pasami i grą to około 1300-1400zl u mnie w sklepach. Możliwe że za miesiąc czy dwa w okolicy świat będą ciut niższe ceny?

0

Fajnie się zapowiada. Sporo więcej opcji w taktyce i poleceniach dla drużyny/zawodników i całkiem inny system treningu, podobno oparty na realnych sesjach/systemach treningowych. Interfejs odświeżony, dodane sporo niuansów - w mediach, w prasie, w wywiadach. Usprawniony scouting, który i tak zawsze był niemal perfekcyjny.

5

Co się dzieje, że ludzie tęsknią za 4-4-2...?

0

Bramkarz na luzie, Neymar cos się spina cieszynką xD

0

Nikt nie mówi że to mądre ale na pewno bije od niego pewność siebie, determinacja i pewne jest to, że oddałby życie za tą drużynę.

15

Typowy Kubiak ;)

W spotkaniu z Kubą stał przy siatce i zwrócił się do rywala 'co się patrzysz czarnuchu j**any'.

Spotkanie z Serbią, odrabiamy ze stanu 13:18 na 18:18 i Kubiak krzyczy w kierunku trenera Serbów 'time out ku*wa, bierz time out'.

0

Jak Leon dołączy do tej kadry i nasza młodzież dalej będzie się tak rozwijała to będzie OGROMNA dominacja naszych. Przypominam, że Polska ma też mistrzostwo świata juniorów ;)

0

Ja mówię ogólnie, a nie w kontekście tylko dzisiejszego spotkania. Arthur nie jest zbawieniem, Arthur nie będzie grał lepiej od Ivana na przestrzeni całego sezonu.

0

Tylko co pokazuje Arthur? W czym jest lepszy od Rakiety? W niczym niestety...

0

Podejrzewam, że pierwszy tu piałeś po jego spotkaniach na mundialu :)

1

Bardzo często te kryzysy przypadały na luty-marzec, więc może i dobrze, że teraz mamy dołek?

2

Gramy najlepszą siatkówkę zaraz za USA. Nie wyszły nam 2 spotkania z Argentyną i Francją gdzie chory był Michał Kubiak, a drużyna chyba była po niezłej tyrance na siłowni. Reszta spotkań to koncert gry. Brazylia momentami tylko na nasz poziom się wspinała, Serbia tak samo. USA jednak najmocniejsze i obawiam się, że musimy zagrać na 120% żeby myśleć o finale.

7

Jutro gramy przedwczesny finał Mistrzostw Świata. Amerykanie mają na nas 'petent' w siatkówce, są mocni fizycznie, grają piekielnie skuteczną siatkówkę ale mają też kilka wad - nie mają rezerw, są dość słabi mentalnie - jeśli ich kilka razy przełamiemy to mogą się mocno pogubić. My jesteśmy w mega gazie, gramy naprawdę fajną i różnorodną siatkówkę, jesteśmy niezwykle silni w końcówkach setów, mamy naprawdę solidnych rezerwowych i przede wszystkim jesteśmy strasznie nieprzewidywalni - możemy w kilkanaście sekund uzyskać jak i stracić sporą przewagę.

1

Przeciez dzisiaj 3:1 lub 3:2 dla Włochów to był najpewniejszy wynik ;)

0

Nasi są naprawdę mocni- fizycznie, techniczne i po prostu czysto sistkarsko ;)

0

Liga Światowa to taki bardziej poligon doświadczalny, no ale ok - czyli 6 lat temu. A jakby policzyć te ważniejsze imprezy czyli MS i IO to wychodzi że jeszcze dłużej. Po prostu nie siedzi nam ta drużyna, mimo że chociażby Serbia, Włosi czy nawet Iran - potrafią ich bardzo często ogrywać.

0

Bardzo mocny fizycznie zespół. Ich problem od wielu lat to mentalność, od czasów Lloya Balla, Stanleya czy Priddego tak naprawdę. Wtedy (2008? 2004?) byli mistrzami olimpijskimi , potem mieli (i mają nadal) wielu znakomitych siatkarzy ale gdzieś w półfinałach głową im siadała przeważnie, teraz wyglądają jak cyborgi, stłamsili dzisiaj faworytów turnieju - Rosjan - masakrycznie. Zdecydowanie USA jest faworytem, później chyba jednak Polska - o ile nasza gra będzie wyglądała TAK SAMO jak dzisiaj.

51

Kubiak: 'Jakie sety? Jakie małe punkty? Jesteśmy tu po to żeby jutro wygrać i spakować Włochów z tego turnieju'.
No i prawidłowo ;)

0

USA nam nie leży strasznie, ostatnie wygrane z nimi w meczach o większą stawkę to lata...2006?2008? Jakoś tak pewnie. Ale my gramy naprawdę fajną siatkówkę - jest moc na zagrywce i przede wszystkim jest trzymane przyjęcie. To są najważniejsze elementy, bo po udanych zagrywkach są punkty/większe szanse na blok lub kontrę, a po idealnych przyjęciach łatwo idą akcję. Martwi trochę Fabian - bo zdecydowanie więcej powinno być środkowych w grze.

5

Jeden set i wychodzimy z pierwszego. Wtedy bardzo prawdopodobny półfinał z Brazylią - która nam zdecydowanie 'lezy' i nie jest tak mocną ekipą jak kilka lat temu. Jutro musowo trzeba wyjsc twardą zagrywką i z ogniem w oczach - szybka przewaga i po secie tak naprawdę odpoczywamy. A potem niech się dzieje wola nieba ;)

0

Fabian Drzyzga jest do zmiany. Mało gry środkiem i sporo niedokładności.

0

Masz 3 graczy przy siatce, 3 z tyłu - przy każdym 'przejsciu' robisz przeskok o jedną pozycję czyli libero 3 'przejscia' jest z tyłu, potem musi iść pod siatkę i wtedy za niego wchodzi środkowy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?