Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Spokojnie możesz. Ja jeśli wiem, że będę oddawał krew za 2-3 dni to staram się nie pić, nie jeść żadnych leków itp. Ale ogólnie śmiało dzisiaj możesz wypić nawet 2-3 piwka i nie będzie to miało żadnego wpływu.
0
Tak się momentami zastanawiam - murawa żeby utrudnić rywalowi grę czy oni po prostu taką 'murawę' lubią, na takiej na codzien trenują?
0
Wikingowie - po pierwszym odcinku się wkrecisz ;)
2
Lekko naciągnęli - z 0 na 13 xD
1
http://www.sport.pl/pilka/7,65083,23800974,serie-a-cristiano-ronaldo-zadebiutowal-w-juventusie-mistrzowski.html
11
''Ronaldo miał 100% celnych podań (25), 92% udanych dryblingów (13/14) i oddał 7 strzałów, w tym 5 celnych.''
Ktoś próbuje mi wcisnąć, że w debiucie w Serie A chłop narobił tyle udanych dryblingów co w ciągu ostatnich 3 lat w Realu?
1
Jest chłopak cały czas pod grą, szuka piłki, nie unika dryblingu,wychodzi na pozycję, fajne piłki dogrywa i coraz lepiej wygląda przy grze z klepki. Wizualnie poziom wyżej niż w sezonie poprzednim jednak 2 setki miał i conajmniej jedna powinna wpaść.
6
4-4-2 z Roberto przed Semedo :D
0
W sumie masz rację - Barca nie umie płynnie piłki wymienić 'XDD'
1
Real grający jak Barca - świat się kończy...
0
'Wez to gościu, ja nie wiem jak to odbierać' xD
0
Dembele jest jeszcze strasznie chaotyczny. Zepsuje 2-3 akcje, ale za chwilę kolejne akcje napędza dryblingiem czy jakimś fajnym podaniem. Coś jak Neymar tylko ciut mniej magiczny ;)
0
W pierwszej połowie naprawdę można było całą wieczność chłopaków podziwiać - klepki, szybkie wymiany, trójkąty, setki kombinacji. Potem spuścili z tonu ale trzeba ten mecz zdecydowanie pozytywnie ocenić. Oprócz liderów wykreowało nam się dwóch ludzi, którzy zapewne dorzucą swoje trzy grosze - Semedo i Dembele. Poza tym widać chęć na przejście na 4-2-3-1 lub 4-3-3 a to już będzie miła odmiana dla oka.
21
Semedo jest obrońcą na lata, oby tylko głowa wytrzymała - gość ma potencjał na Alvesa - klasa. Spokojny w obronie, co raz śmielsze wyjścia do ofensywy, zero strachu.
Dembele też pokazał pazur - chłopak jest chaotyczny, owszem - ale potencjał ogromny.
0
Suarez chyba przygasł wraz z końcem tercetu MSN. Swoje strzela, walczy ale bardzo słabo się go w akcji ogląda...
4
Po 'Dembele beznadziejny' przestałem czytać...
Przecież chłopak co ma piłkę przy nodze to coś ciekawego się dzieje - dryblingi, fajne podania, mało strat jak na niego.
4
Gramy jakoś...inaczej. Valverde przyzwyczaił do dość nudnego futbolu, a dzisiaj mamy dużo klepek, dużo prostopadłych zagrań, fajne wymiany piłek, trochę to w ataku pachnie Guardiolą - aż miło popatrzeć ;)
0
Arthur z Rafinha w środku pola - Messi na naszej połowie rozgrywa...
1
Fajnie w ataku, bardzo kombinacyjnie - pierwszy raz to powiem ale...Suarez tam nie pasuje...
1
Powiedział, że chce zostać w Barcelonie. Zarząd też powiedział, że chce go u nas. Ale La Rambla dyskutuje co będzie jak Ousman odejdzie.
3
Pierwszy wolny weekend od urlopu i siedzenie w domu, bo pogoda nie da wyjść - rzeczywiście idealnie ;)
0
Oddałbym życie za nich trzech.
0
Myślę, że jak Messi - nie do ruszenia ;)
1
Chyba największy czarodziej, którego widziałem. Neymar miał kilka spotkań gdzie wzbił się na tak magiczny poziom, ale R10 na takim poziomie grał 2-3 sezony.
17
Poza boiskiem rzekomo grywa tą środkową 'nogą' :D
1
U mnie w mieście PIERWSZY raz odkąd pamiętam rzucali jakieś gówno wiosną na pobliskie pola i lasy i jest zajebiście. Zero komarów, tylko trochę na początku wakacji meszek było, a tak to spokój.
0
101 lat - piękny wiek.
0
Ja jedną akcję pamiętam - ruszył prawą stroną jeszcze w pierwszej połowie, jakieś 20 metrów od swojej bramki zaczął rajd, skończył przy naszym polu karnym - próbowali go przepchnąć/gonili go Rybus, Krychowiak i na końcu Cionek ale nie dał się nikomu.
0
Banedze*
0
To co oni robili w sezonie 14/15 rekompensowało wszystkie braki w obronie i pomocy. Ta Barca Enrique by zjadła wszystkie drużyny w Europie na przestrzeni ostatnich 15 lat (może oprócz Bayernu Juppa i Barcy Guardioli).