Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Szkoda tych okazji. Bo męczyli te mecze ze Szwajcarią, Belgią i Holandią, a jak już przyszedł finał to naprawdę mieli 3-4 zajebiste okazję na gola i nic nie wpadło, a wcześniej 1 okazja lub nawet pół i wchodziło...
0
To jest lepsza wersja Paulinho - wybiegany, waleczny i z ciągiem na bramkę.
2
Dokładnie - pomocnik skrojony pod Barcę tylko stoi i pachnie, no od czasu do czasu zaliczy jakąś asystę :D mam nadzieję, że Rakieta dalej będzie udowadniał, że jest ścisłym topem box-to-box, a Ty będziesz wychodził z nory żeby go hejtowac po jednym złym spotkaniu na 5 niezłych/dobrych/bardzo dobrych.
0
Ma chłop gorsze momenty ale jest podstawowym graczem u Valverde i u Lucho - nie tylko podstawowym ale takim który grał obok Messiego najwięcej i przypomnijmy, że był kupiony za 16(!) milionow. To jest złoty interes ostatnich lat - gość który biega, walczy, odbiera, a i z przodu nie raz i nie dwa zaliczył dobrą asystę czy bramkę. To jest skarb, pomimo braku przede wszystkim szybkości nadrabia ośmioma innymi zaletami.
28
Jak widzę każde dobre zagranie Rakiticia to mam przed oczami użytkownika Robsesh (czy jakoś tak), który wylewał na niego takie wiadra pomyj, że aż wstyd mu było odpowiadać ;)
1
Wywlekł z każdego jednego piłkarza 200%
Nic więcej nie mógł tutaj zrobic
0
Kolega z Podlasia to tak jakby trochę ruski xD
8
Pivaric idiota roku xD
2
Ci którzy plusują to się cieszą, że dużo mu tej kariery w Realu nie zostało xD
2
Ruscy to maszyny. Im by kazali grać jeszcze godzinę to by zostali i grali - nie ma problemu xD mogliby ewentualny półfinał grać od razu teraz po tym meczu :D
5
I dobrze i nie dobrze. Świetny rezerwowy, świetny joker, ogromny walczak, widać, że szatnia go polubiła, do tego skromny i fajny facet. A plusy? Zarabiamy 50 milionów (i +10 wzgledem kupna) za gracza 30-letniego, który po słabym sezonie/sezonach pewnie byłby tylko kulą u nogi, bo brałby pensję nie wychodząc na boisko i do tego nikt raczej nie chciał by go kupić. Kolejna wartość dodatnia tego transferu to więcej minut dla Arthura/Alenii/Oriola lub sprowadzenie za te 50 milionów gracza młodszego, który teraz lub w przyszłości da zdecydowanie więcej od Paulinho (Pjanic/Rabiot/de Jong). Ewentualny transfer będzie jednak plusowy, bo zarobiliśmy na graczu w rok 10 milinów - na graczu, który grał nieźle, mial swoje momenty ale pamiętajmy jednak, że to tylko niezły gracz, który nie do końca pasuje do naszego stylu. Więc co by się nie działo to facet dał się lubić i tak transfer jak i sprzedaż będą udane.
11
Lucas Hernandez powiedział przed półfinałem, że zatrzymali już na tym mundialu najlepszego piłkarza na świecie - Messiego, który CAŁY MECZ NIE DOTYKAŁ PIŁKI, więc uda im się powstrzymać także Hazarda.
Ktoś chyba zapomniał chłopakowi powiedzieć, że Messi miał 2 asysty i 2 okazje bramkowe, które sam sobie wypracował, a w tej drugiej minął 3 graczy bez żadnego problemu, więc jeśli Hazard będzie miał swój dzień to także zrobi wiatrak z obrony Francji.
0
Był kontuzjowany, nie grał już w ćwierćfinale z Belgią i półfinale z Holandia. A szkoda, bo wejście w turniej miał kozackie.
0
Dobry futbol to taki gdzie ktos gra po prostu ładnie. Dzisiaj ładniej grała Brazylia, ostatnio ładniej dla oka grała chociażby Kolumbia, a jeszcze wcześniej w fazie grupowej fajną piłkę pokazało Maroko czy Peru. Drużyny typu Rosja, Szwecja czy chociażby dzisiejsza Belgia mnie ani trochę nie pociągają. Jeśli masz inne zdanie to masz do tego prawo, ale nie wyjeżdżaj z tekstami typu 'skoncz', bo La Rambla jest od tego żeby rozmawiać (z normalnymi ludźmi przede wszystkim). Pozdrowienia, bez odbioru.
1
U Hiszpanów nie było żadnej dominacji. Oni nie mieli pomysłu w żadnym spotkaniu tego mundialu i ich gra po prostu nudziła. Ale teamy typu Maroko, Brazylia, Meksyk czy Peru, które mają POMYSŁ na fajny i ofensywny futbol bardziej mnie pociągają niż nudna Anglia, Rosja, Belgia czy chociażby Hiszpania. A tak naprawdę kto wygra ten mundial to jest mi wszystko jedno, może mam chwilowy żal zaraz po spotkaniach takich jak Anglia-Kolumbia czy dzisiaj Brazylia-Belgia, bo drużyny grające fajny i ciekawy futbol odpadają. Ale oglądam dalej.
1
Dzisiaj zderzyły się dwie WIELKIE drużyny z niesamowitym potencjałem. Ładniej zagrała Brazylia, bo Belgia tylko i wyłącznie kontrowała. A Ty wyjeżdżasz z Hiszpanią, która na tym mundialu ani trochę nie porywała, bo grała zdecydowanie za wolno. Jakos Francja potrafiła śmiało atakować mając 4:2 z Argentyną - czy mogło się to skończyć tragicznie? Owszem. Ale mecz byl piekny, spektakl niesamowity, bo obie drużyny dały coś od siebie w ofensywnie. Nie kibicuje od odpadnięcia Polski nikomu, ale zdecydowanie bardziej chciałbym widzieć Belgię z gwiazdami światowego formatu która wychodzi ofensywnie i dominuje rywala, niż taka jak dzisiaj, bo jestem po prostu fanem dobrego futbolu.
15
Bardziej pewnie chodzi tym ludziom o to, że taka Brazylia oddaje 25 strzałów, prowadzi mecz, dominuje = gra fajny futbol, a Belgia oddaje 8 strzałów, ogranicza się do obrony i kontr co 10 minut i wygrywa. Dla mnie ten mundial skończył się po meczu Polska-Kolumbia, ale oglądam dalej ze względu, że jestem fanem dobrego futbolu, którego chociażby Brazylia dzisiaj miała w sobie zdecydowanie więcej.
1
Belgia dzisiaj to jest IDENTYCZNA gra jak Real Mourinho z tych lepszych czasów. Może bardziej Belgia z pierwszej połowy (bo potem siedli) - idealna kontra, niezły stały fragment i dość szczelna obrona.
2
Ciekawe jakby ktoś oddał Belgom piłkę, oni umieją grać coś poza kontrą i stałym fragmentem?
0
Taki gościu z jakimś rozdwojeniem jaźni. Raz pisał jedno, za 15 min co innego.
1
Nie. Kto go zna w Indiach, w Japonii czy USA? Prawie nikt. Ktoś z trójki Messi, CR i Ney.
0
Ty do użytkowanika Wisnia jesteś podobny :D mam nadzieję, że to nie multikonto.
0
W Belgii to od wielu lat tak jest, moja siostra była cały rok tam i mówi, że rodowitych Belgów spotkała z ośmiu moze. Tam nie ma Belgów, to jest zdecydowana mniejszość. Nawet dzisiaj w ich składzie rodowitych Belgów, z dziada pradziada jest ze 3-4.
0
Hazard ma lepsze decyzje. Minie dwóch i poda dobrze przy kontrze. Neymar minie dwóch i nic z tego nie wynika.
1
To będzie dopiero starcie mundialu! Na boisku 22 zawodników z 16 krajów :D
0
Brazylia musi się obudzić, bo ich skuteczność w tym turnieju ich wyeliminuje. W KAZDYM meczu mieli po kilka setek, trafiali tylko niektóre. Dzisiaj jakby było 2:2 to by nikt nie narzekał, bo Brazylia miała wiele okazji. Chociażby Silva na 1:0 z metra na pustą...
2
Też zawsze tak Belgię postrzegałem, ale tym razem może półfinał wywalczą
1
On teraz będzie przez całe 45 min prawym obrońcą :D
0
Nie no - to jednak nie ten poziom zaangażowania co u Grosika. On mógł po 6 minutach schodzić z boiska i mówić, że 'dzisiaj dałem z siebie wszystko' xD
7
Urugwaj wszystkie braki w umiejętnościach nadrabia walką i mogą tutaj dzisiaj Francje mocno wymęczyć. Fajnie jakby to wygrali.