Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie wiem od kiedy kibicujesz, ale 3 lata temu wygraliśmy LM pomocą Iniesta-Rakitic-Busi, gdzie Andres nie był w topowej formie. I to wygraliśmy tą LM w pięknym stylu. Teraz zastepujesz Iniesta - Coutinho i jazda. Jeśli nasza pomoc nie jest conajmniej 8/10 to ja nie wiem kto ma lepszą pomoc w Europie. Może Real, nikt więcej.
9
Zawodnik ograny w Europie, z tytułami, znany wszystkim, doceniany indywidualnie - najlepsza 11 Bundesligi, najlepsza 11 Serie A, najlepsza 11 Copa America, ocierał się i to wielokrotnie o najlepsze 11 LM czy nawet o 11 roku, 31 lat, duża medialność, kluby z Chin czy USA będą się o niego za 2,3 lata bic = 20 milionów.
A drugi zawodnik to reprezentant kraju, nie sprawdzony w Europie, praktycznie NIKT nie wiedział jak gra, ba, połowa nie wiedziała kim jest Paulinho. 29 lat, nieznany, 40 milinów.
Przedstawiłem Ci różnice - już masz trochę pojęcia, nie dziękuj.
1
To moja historia była. Już się dowiedziałem całkiem przypadkiem, że ta babeczka z dzisiaj co ją prawie zabiłem papierosem jest po prostu chora psychicznie.
0
Ja mimo, że już stary chłop to co raz jak jest okazja to przy jakimś małym piwku się skacze ;) ale o online nigdy nie słyszałem.
0
Dobra dyskusja skończona, bo to widocznie trafiłem na wnuczka tej miłej starszej pani, którą dzisiaj spotkałem :D
Edit. Poza tym jej przeszkadzał dym, który rzekomo doleciał do przystanku, a nie to czy ode mnie śmierdziało tytoniem czy nie.
0
Czyli jak podejdzie taka stara babka na przystanek i wyjmie termos z kawą to mam zacząć kasłać i krzyczec 'ludzie, morderca - chce mnie otruć!'?
Nic nikomu do tego, że palę - niektórzy nie lubią zapachu to specjalnie się nie pojawiam ze szlugiem wśród ludzi, tylko staje 20-30 metrów dalej. To, że palę i że ode mnie śmierdzi niby to moja sprawa - znajomym i kobiecie nie przeszkadza. Pytam normalnych ludzi czy w takiej sytuacji dyskutować z takim moherem czy olać, a Ty wjeżdżasz z tekstami z dupy. Ja mam uczulenie na pyłki zboża i mam do ludzi pukać i mówić - 'sory morderco - skoś te zboże bo umre przez Ciebie'?
0
Prawdziwa, swiezutka - sprzed godzinki max.
8
Ale dzisiaj akcja mi się przytrafiła. Idę sobie na przystanek, odpalam papierosa, staję jakieś 20 metrów od przystanku, dopalam - bo wiadomo, że centralnie na przystanku się nie pali, szczególnie że jeszcze było tam z 10 osób. Skończyłem palić, siadam na przystanek i starsza pani lat 70-75 mówi do mnie, że 'ma uczylenie na nikotynę i chce ją zabić chyba', to odpowiadam grzecznie, że 'proszę Pani - paliłem 20 metrów stąd, nie ma za bardzo wiatru, do tego wystarczyło zasłonić usta lub mi krzyknąć to bym wyrzucił bez problemu papierosa', ta Pani kaszle nadal - typowo astmatycznych kaszel i krzyczy do mnie co chwilę 'morderca, morderca!'. Ludzie się śmieją, jedna pani nawet mówi że troszkę bez przesady, mi się ciśnienie podniosło więc powiedziałem, że 'prosze zostawać w domu, bo ludzie chodząc po ulicy palą i niedługo pani do grobu trafi przez takich jak ja'. Ciśnienie mi skoczyło mocno, cisnely mi się na usta mocniejsze słowa ale założyłem słuchawki i nie słuchałem. Miałem już drugiego szluga odpalać xD
Co byście w takiej sytuacji zrobili?
1
Wcześniej miałem problemy - dzisiaj już od rana wszystko ok.
1
Jeszcze tylko 6h - do 14. A pamiętam jak w poniedziałek przeklinałem los, że muszę wstawać do roboty, a tu myk - i już piątek ;)
1
Sam mam sąsiada 94 lata - skubany też ma wiedzę o piłce ogromną, tylko już z pamięcią słabiej. Ale o współczesnej piłce to mowi, że Messi jest najlepszy i że to jest klon Maradony - jak się siadało 30-40 lat temu przed tv to taki sam pokaz dawał Diego, co teraz Leo. Nikogo wyżej nie ceni od nich dwóch wlasnie. A z sentymentem to mówi o takim graczu jak Garrincha. O Pele mowi, że dobry piłkarz ale nie jest to top 3 wszechczasów - to niewiele lepsza wersja Ronaldo Nazario. O wielu piłkarzach z lat 60-70-80 się wypowiada a ja ich nie znam i muszę później googlowac...
1
Kusi mnie żeby odpowiedzieć na komentarz paru chlopaczkom niżej ale...nie mogę. Wyrzuca mnie na górę strony, tak samo się dzieję jak chce polubic jakiś komentarz...
0
Ja ogólnie ludzi też mam spoko, atmosfera ok - pracuje tu już ponad 2 lata, to jednak przyzwyczajony jestem tylko urlop mi się nie udał, bo całe 2 tygodnie mi padało i z domu ledwo co wychodziłem - komputer, córka, spanie do 10 czy ewentualnie jakieś piwko na wieczór i tak mi urlop zleciał, ciężko się teraz spowrotem wdrożyć ;)
0
Ja właśnie do pracy przyjechałem po 2-tygodniowym urlopie. Masakrycznie się nie chce - na urlop się czekało, a teraz koniec dobrego :(
0
Ten co sobie dobre zielone ogarną :D
0
Ten co zagrał jego typ i liczy na Norwega :D
0
Nasz serw to padaka, w S3 zakończyłem tam grę. Na Wescie jadę do dzisiaj, flame i raki raz 10-15 gier. Diament 4 i gra przy piwku jak wolne spokojna, bez nerwów. Na Eune pełno Polaczków i Ruskich to nie ma co się dziwić, teraz co wykop oglądam to ssy z flamerami co chwila :D
0
Czaje, czaje. Bronz lub silver to się grać odechciewa.
0
Pograj w LoLa - gra jest konkretna, tylko inny serwer niż nasz bo za dużo flamerow.
0
To też nie od masy zależy. Messi w ich wieku był też patykiem, a stał na nogach twardo. Jak jest talent i potencjał to reszta przy ciężkiej pracy dość szybko się pokaże ;)
5
A co z rodziną? Nie wróci, nie zobaczy więcej rodziny i nie wiadomo czy oni nie będą mieli z tego powodu sporych kłopotów. Więc jeśli faktycznie jego kariera piłkarska > rodziny, przyjaciół itp to może zostać w Anglii.
8
On nie może odmówić ;)
0
Racja, ale dorzucił podania, wizję, przerzuty. On praktycznie oprócz gry głową ma wszystko więc trudno tutaj wyrzucać jakieś za i przeciw ;)
1
Messi ogólnie taki poziom utrzymuje już prawie 11 lat. To jest podobna gra - dryblingi, zrywy, strzały z lewej (+doszły piękne podania, potem genialne przerzuty) - on gra praktycznie TAK SAMO jak kiedyś i jest w większości spotkań nie do zatrzymania. Taki Ronaldo był epicki w MU - drybling, strzał z dystansu, wolne. Ale musiał zmieniać swoją grę z czasem. Messi jest sobą - każdy wie co być może zrobić i praktycznie NIKT nie może go zastopować. Tym się cechuje gracz fenomenalny.
2
Czarni czują rytm - właśnie to są te kocie ruchy. Antoine widać tego nie ogarnia :D
0
Jeden z większych talentów obecnie w szkółce, szkoda że to nie czasy Pepa, bo młody zostałby wyciągnięty z rezerw i rzucony na głęboką wodę (i to nie raz i nie dwa). I za kilka lat mielibyśmy top gracza - a tak to będzie się kisił w Barcy B, za 2 lata gdzieś na wypożyczenia i po wielkiej karierze...tfu tfu...
0
Bo pokazał się w kilku meczach w ofensywie jak Alves z najlepszych lat. Ma braki w obronie, nie małe - ale to jest akurat do naprawienia.
3
Tak. Ale kolega którego poznałem prawilny - kibic Barcy, dostał perma i nie ma multikonta, ale ja kontakt z nim mam nadal, bo jesteśmy z tego samego miasta.
0
Ta, już jakieś slajdy ziomek oglądam...
0
Ewentualnie dostałem informację, że mogę wystosować jakieś pismo oficjalne z zalacznikami, że wszystko uregulowane jest i z prośbą o zaprzestanie nękania listami, bo w innym wypadku to ja wejdę na drogę karną.
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że kilka lat temu miałem identyczną sytuację tylko NIE ZAPŁACIŁEM wcale, nawet tego gapowego po czym wyjechałem za granicę na 7 miesięcy i tak samo wysyłali pisma kilka miechów, potem ucichło i do dzisiaj nic nie płaciłem i o to się nie upominają...