Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Toniutti, Sokolov, Leon, Juantorena, Lisinac, Simon, Jenia (l).
Ciężko wybrać, bo np Marouf jest genialnym rozgrywającym ale 3 razy w ciągu jednego meczu potrafi się zagotować i jest po grze. Na pewno najlepszym siatkarzem globu jest Wilfredo Leon. Najlepszy gracz jakiego widziałem? Lloy Ball lub Giba. Z Polaków to zdecydowanie Zagumny był top3 sypaczy swego czasu, Wlazły ścisły top siatkarzy przez jakieś 6-10 lat tak naprawdę, Winiarski top3 przyjmujących też w latach 2007-2011.
1
Bo w siatkówce gra 7 osób, z tym że 6 może przebywać na boisku równocześnie. Libero jest zmieniany przez środkowych i odwrotnie.
7
Ostatnio kiedy opuściłem jakieś spotkania Barcelony to byly czasy Martino - nie mógłem na to patrzeć. Minęło sporo czasu i dla zdrowia moich oczu teraz też odpuszczam conajmniej 5-6 spotkań - oczywiście wyniki będą sprawdzane, kciuki trzymane ale jednak oczy muszą odpocząć, bo to katorga straszna. Kto wie - może chłopaki odnajdą chociaż część formy? Może będzie im się chciało walczyć? Może nawet zmieni się trener? Dbajcie o oczy Panie i Panowie - polecam ;)
0
Powie na Wembley - ależ to będzie rzeź.
0
Wszystko startuje od zera teraz.
3
Ależ ustawione losowanie w siatkówce. Praktycznie zawsze te losowania tak wyglądają - szczególnie jeśli to Włosi są gospodarzami. Dlatego szacunek dla Polski, że 4 lata temu byliśmy gospodarzem ale losowanie bylo uczciwe i trafilismy na Brazylię i Rosję, po czym ograliśmy i tych i tych.
0
Polecam wpisać w YouTube zawodnika o nazwisku Marshall. Kubanczycy ogólnie dominują w tym aspekcie - Cardona podobno 4,04m ale nikt tego nie potwierdzał. Poza nim mamy wyżej wymienionego Marshalla, Leala, Simona czy chociazby Wilfredo Leona. Swego czasu Wlazły czy Kurek z naszych graczy w tym aspekcie byli na kosmicznym poziomie (360-370), dalej mamy takich siatkarzy jak Matt Anderson czy chociażby kolejny kubański siatkarz - Juantorena.
0
Ależ na nich się przykro dzisiaj patrzy :(
Wcześniej te spotkania z Iranem chociażby (rywal klasę lepszy od dzisiejszego) oglądało się z uśmiechem na ustach - była zabawa siatkówką, szybkie akcje, fizycznie to wyglądało niemal perfekcyjnie - co chwila blok, mocne lub punktowe zagrywki, ataki że nie było co zbierać, a dzisiaj jest tragedia...
1
Jeśli zobaczymy Conora w pełni formy i przygotowanego na 100% to nikt nie ma podjazdu, easy win Irlandczyka. Ale chłop wygląda jakby sodówa coraz bardziej go ponosiła, więc z tym przygotowaniem może być różnie.
1
Siatkówka i ręczna to cztero letnie cykle, które przygotowują team typowo pod Igrzyska. Nie ma ważniejszej imprezy. Mistrzostwa Świata również są ważne, ale jednak IO>MS.
Mistrzostwa Europy są co 2 lata i oczywiście fajnie jest je wygrać/zdobyć medal ale nie ma pod nie jakis wielkich przygotowań i spięcia.
5
Realu Madryt jest biała. Z numerem 4 i napisem Ramos.
4
Jesteśmy wyżej niż jakieś 20 lat temu ale to nadal nisko - to jest środek Europy (jakby doliczyć wszystkie kraje). Ta zaciemniona część mapy w większości jest od nas biedniejsza, ale trzeźwo myślący człowiek wie, że u nas w kraju nie jest kolorowo. Nie ma tragedii, bo jak ktoś ma chęci do pracy to na spokojnie w tym kraju się utrzyma i przeżyje (bez marzeń o swoich działkach, domach czy samochodach) ale da radę tutaj żyć na 'w miarę' cywilizowanym poziomie. Pół Europy ma lepiej, pół Europy ma gorzej - taka jest sytuacja w naszym kraju i tak to będzie wyglądało dalej jeśli władza się nie zmieni.
5
A dlaczego pominięto Ukrainę? Białoruś? Grecję? Rosję? Lekka manipulacja czy jak?
9
Nasi siatkarze zagrają w grupie z Argentyną, Francją i Serbią. Zaczynamy meczem z tymi teoretycznie najsłabszymi argentyńczykami, potem Francja i na końcu Serbia.
Co trzeba zrobić żeby przejść do najlepszej szóstki turnieju? Na pewno wygrac pierwszy mecz z Argentyną (najlepiej za 3 punkty czyli w stosunku 3:0 lub 3:1). Następnie wystarczy nam 1 punkt w meczach z Francją lub Serbią (czyli nawet porażka 2:3) i wtedy awans jest praktycznie pewny.
Na moje oko tylko katastrofa lub jakieś mocne załamanie naszej gry sprawi, że nie zagramy w Final Six, a na to się nie zanosi. Jakby ktoś był ciekawy jak to wygląda później to tworzą się dwie grupy po 3 zespoły i każdy gra z każdym. Dwie najlepsze drużyny z grupy wychodzą do półfinałów i dalej wiadomo - mecz o 3 miejsce i finał. Jesteśmy obok Włochów i USA stawiani w roli faworytów obecnie.
1
Gość z jajami, a prywatnie spoko człowiek. Miałem okazję z nim porozmawiać i to dłuższą chwilę.
0
Nie mam i nie chce mieć. Przynajmniej jakiś czas jeszcze. Dopiero co uporządkowałem swoje życie i miałbym wchodzić od razu w związek? Nie ma takiej opcji ;)
A z tą kobietą byłem ponad 5 lat - także też kawał czasu.
1
Byłem w podobnej sytuacji, a nawet już po ślubie. Też się rozstałem, też cierpiałem - a teraz? Teraz czuję się o wiele lepiej niż wtrdy gdy byłem w związku. Od rozstania minęło 1,5 roku. Każdy człowiek przechodzi to indywidualnie - ja przez pół roku rozmyślałem, rzadko wychodziłem do ludzi, zająłem się sobą. Sporty, mecze, trochę komputera i po pół roku otworzyłem się lekko na ludzi. Po ponad roku było już całkiem ok, a teraz? W żadnym wypadku bym nie wrócił do tej kobiety ;)
7
Dlaczego nie strzelają w drugi róg?
10
To tak jakby ten hajs wziąć i wyrzucić na śmietnik...
0
Również bym poprosił kolego ;)
0
W UK książka zrobiła ogromną furorę, oczywiście wydanie angielskie. Bardzo szybko się pojawiła - niecały tydzień po premierze tak naprawdę.
0
Cale 2 miesiące siłowni za mną - prawie 5kg na wadze do przodu i na razie pomalutku rosnę (taki mój cel). Pytanie do bardziej zorientowanych - jeśli masa leci w górę to opłaca się kupować suplementy? Gainer? Białko? Kreatyna? 3 razy w tygodniu siłownia - dość sumienne 1,5 godzinne treningi, 3 dni poza siłką robie sobie w domu mały trening (100-150 pompek w 30 min) lub jak jest ładna pogoda to wyjdę na małe bieganie (ale to bez szaleństw 3-4km w wolnym tempie).
0
Z Interem 2 mecze bicie głową w mur, PSV też autobus postawi w dwóch spotkaniach, może wyjazd z Totkami będzie w miarę otwarty. 5/6 spotkań to będzie typowy mecz z autobusem nastawionym na 2-3 kontry na 90 min.
1
Kolego - jesteś profesjonalnym pływakiem, a ktoś Ci mówi, że dzisiaj sobie popływamy ale w basenie zamiast wody będzie kisiel. Piszesz się? Nie bardzo? W sumie to nie masz wyjścia - wskakuj i 'pływaj'.
6
PROFESJONALNY klub piłkarski nie może ogarnąć normalnej murawy, ich boisko wygląda jak spacerniak pod moim blokiem, cały zasrany przez psy. To jest tragedia - mamy VAR, mecze na bank będą bardziej uczciwe i co z tego? Wjezdza beniaminek który ma w pi#dzie przepisy i pokopiemy sobie na polu ziemniaków...
Tfu...Tfu...
2
A najlepsze jest to, że Real tam zrobi z 5:1, bo wszystko wrzutą grane...
0
Boisko? Murawa? Kur#a ludzie mamy 2018 rok - dlaczego PROFESJONALNY klub piłkarski nie potrafi ogarnąć murawy? Mi by było w ch#j wstyd gdybym przyjmował np Morgana Freemana w domu i miałbym dziurawe firanki, kanapa ostro skrzypi, a w łazience spłuczka nie działa...
0
ZBURZYĆ ten orlik i tyle. Ciężki mecz ale 3 punkty w polu kartofli wpadają.
0
Busi zacna symulka...
0
To by było troszkę dziwne, bo u mnie na boisku jest lepsza, nawet jak popada...