Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzwoniłem - proszą o kontakt osobisty w tej sprawie, byłem tam to niby jakiś gość odpowiedzialny za te sprawy jest na urlopie do 23 lipca, ale babka powiedziała, że 'raczej trzeba będzie zapłacić calosc'. No i chociaż ten bilet mam, potwierdzenie zakupu też zalatwie, inny kontroler mi potwierdzi, że sprawdzał to i tak męczą listami. Pytałem znajomej adwokatki to ewentualna sprawa w Sądzie jest na luzie do wygrania ale tracić czas na Sądy, tracić nerwy i dni urlopowe na takie durne sprawy. Dlatego pytam tutaj - może ktoś wie jak ich postraszyć trochę żeby odpuścili...
0
Już to wysłałem, oni nawet nie raczyli odpowiedzieć tylko nękają listami...
0
Panowie i Panie taką sytuację mam, że jechałem autobusem (kwiecien-maj) i zapomniałem z domu biletu miesięcznego - oczywiście jak na złość kanary. Podałem dane, do zapłaty ponad 100zl lub 14 zł gapowego jeśli pokaże bilet i zapłacę w ciągu 7 dni. Jako, że pracuje i mieszkam w innym końcu miasta, a siedziba MPK jest w drugim końcu miasta, a ja nie miałem czasu tam jechać (pracowałem wtedy po 10-12h od rana, a tam czynne 8-16) to troszkę się wycwanilem i zadzwoniłem do kolegi który jest kanarem, w weekend się z nim spotkałem na mieście, on był w pracy - sprawdził mój bilet tym urządzeniem - wszystko ok, bilet był w porządku. Zgłosił to przy mnie tam do centrali, przelałem im te 14zl gapowego z dopiskiem, że ten i ten kontroler potwierdził i że mają poza tym w systemie, że miałem ważny bilet (bilety są wbijane przez system na imię i nazwisko). Sytuacja wygląda tak, że teraz wysyłają mi co 2 tygodnie listy o egzekucji komorniczej lub o procesie sądowym - chociaż ja to gapowe zaplacilem. Da się ich jakoś nastraszyć? Do tego kolegi dzwoniłem to mówi, że potwierdzi że pokazałem mu bilet i nawet jak się uda to weźmie mi z systemu wydruk, że bilet miałem wtedy ważny tylko go ZAPOMNIAŁEM. Ktoś coś?
2
Znajdą ich raczej po rejestracji i przez ubezpieczenie będzie załatwiana reszta.
2
A jakby taki Giroud rozegrał mundial życia - król strzelców, król asyst itp. A przez cały sezon był zerem, z pięcioma golami przez 40 kilka spotkań to ZP dla niego, bo MUNDIAL?
0
Dziwna wersja. U mnie Coutinho 1 bramka i 3 asysty przez cały sezon. Messi tylko 8 bramek i 7 asyst (grali cały czas). Suarez ponad 30, Paco mimo że nie grał to blisko 20, Dembele 15 bramek i 12 asyst...
0
Ogólnie się z Tobą często zgadzam ale o Tysonie takie bzdury? Przecież Mike w swoim prime time by i jednego i drugiego Kliczkę przed czasem powalił. To bym niesamowity wariat z ogromnym talentem i potencjałem. Zabrały go balety, sława i narkotyki - owszem, ale jak jeszcze był 'czysty' i był w 100 procentach skoncentrowany na boksie to zbierał do kolekcji kolejnych 'ciezkich' jak żniwo. I to nie ważne czy walczył z typem 210cm i prawie 2 razy większy zasięg ramion czy z innym karkiem 120kg i 40cm w bicepsie - NIKT nie przetrwał z nim powyżej 3 rund w jego najlepszym czasie. To jest Messi boksu - nieporównywalny styl i jakość do nikogo.
8
Jak widać VAR nie za bardzo pomaga. Perisic miał rękę przy ciele, był całkiem zasłonięty - jak on mógl w tej sytuacji dotykać piłkę specjalnie? Do tego za nim stało 3 czy 4 Chorwatów...
To jest dobry sędzia, jeden z lepszych obecnie - przechodzi mu cały turniej niemal perfekcyjnie i jeb błąd w finale...
1
Francja chyba tylko w meczu z Argentyną strzelała bramki z akcji? Bo tak to stałe fragmenty gry. Miej Griezzmana, Mbappe czy Pogbe i nie umiej grać pozycyjnie, ani z kontry...
11
A wiedziałeś że spalonego tam nie było i gdyby padła bramka to przez Var by ją uznali? ;)
8
Chorwacjo musisz!
2
Jak Francja z nim w składzie + z wynalazkami na bokach obrony wygra mundial to naprawdę będzie wyczyn. Z tej trójki tylko nieznany Pavard daje radę, bo Lucas i Giroud to parodia futbolu.
0
Nie mówię, że tak nie jest tylko po prostu jeśli 16-17 latek ma TALENT i mega potencjał to wchodzi w taką drużynę jak w masło (przykład właśnie Mbappe czy Messiego) i wbrew pozorom te awanse z drużyn juniorskich są o wiele szybsze niż u rówieśników. Dla mnie taki Puiq więcej by zyskał grając teraz w takim Monaco czy Borussi niż siedząc w Barcy B - bo tam może zagra w pierwszym sezonie +/- 1000 minut ale to są treningi z 1 drużyną, poczucie smaku tej pierwszej ligi, pierwszego zespołu i złapanie doświadczenia.
0
Tak patrzę na wiek tych chłopaków i oni mają 18-20 lat czyli tyle co...Mbappe. Taki Messi w ich wieku już bardzo mocno pukał do drzwi pierwszego składu - ale nie w Barcy B tylko w seniorskiej drużynie. Potencjał niewątpliwie jest, ale no właśnie...czy aż taki potencjał?
0
Dzisiaj sobie własnie myślałem jaki numer Hazard w Realu będzie chciał. Bo jak '10' jak w Belgii to jednak na drodze stoi Modric - który jednak jest wielki w Madrycie.
7
Da się jakoś dostać do studia 'ekspertow' na Katar 2022? Bo tak patrze, że tam chłopy są co w futbolu siedzą po 20-30-40 lat a bladego pojęcia nie mają o tym co mówią :D
0
Demony przeszłości - w głowie od razu Kijów xD
0
Zgadzam się tutaj z Tobą kolego niemal w 100% tylko jest jedno ale. Kylian jest na topie - to gracz absolutnie wybitny, młody Thierry Henry ale...no właśnie - oby to utrzymał. Bo jednak Messi, Zidane, Iniesta czy Ronaldo (jeden i drugi) utrzymywali swój poziom latami, niemal dekadami. A Mbappe jest teraz, a co będzie za 5 lat? Teraz jest kozakiem - w wieku 19 lat jest top10 na świecie, ale za 3-4 lata może być roznie. Źle prowadzenie kariery, brak motywacji, zły tryb życia - nie wiadomo ile ten poziom utrzyma. Na razie to jest rok, może trochę ponad, jeśli to będzie tj w przypadku Messiego czy CR'a ponad dekada to czapki z głów i czekamy na wiecej, a jeśli to będzie tj w przypadku Pato, Ronaldinho czy innych wirtuozów 'tylko' kilka lat to będzie uważany za niespełniony talent.
6
Dembele raczej nie ma takich odruchów. Mbappe niestety po raz kolejny pokazuje się z dwóch stron - genialny gracz i 'cwaniak'.
3
Giroud niereformowalny :D dawać Dembele już.
1
Ogólnie nie umniejszam Dembele - wręcz przeciwnie, bo kibicuje mu i jego najlepsza wersja to dla mnie miód na oczy. Ale NA TEN MOMENT Kylian jest po prostu lepszy. Co będzie za rok czy dwa? Nie wiadomo, bo obaj są młokosami.
4
Giroud 7 godzin bez celnego strzału i on jest pierwszym napastnikiem, a taką akcję zepsuć to w ogóle - ludzie trzymajcie...
2
Giroud coś strzelił na tym mundialu? Bo tak patrzę, że on na lewym skrzydle biega, a Antoine w środku - ani on zwrotny, ani podania/dośrodkowania nie ma, trochę głupota Deschampa.
0
Giroud jeszcze z 8 sytuacji i może jedna wpadnie.
0
W tym momencie jest lepszy, za 2-3 lata może być inaczej.
4
Mbappe piekielnie szybki. Dembele na pierwszy rzut oka ma spory potencjał, ale trzeba go wykorzystać, bo chłopak często jest niedokładny, za szybki w decyzjach, nie ma pomysłu na akcje. Mbappe już teraz gra jak stary wyga, a może być tylko lepszy.
5
Hazard będzie graczem Realu, nie wierzę że stanie się inaczej. Eden wypowiada się pozytywnie o tym transferze, Real oddaje CR'a, zostaje luka w każdym aspekcie - sportowym i marketingowym. Kane podpisał kontrakt, Dybala nigdzie się nie wybiera, Icardi już praktycznie nie jest łączony z Realem. Hazard zastąpi Crisa 1:1 spokojnie, może dać jeszcze więcej. Oczywiście nie mówię tu o bramkach, ale ogółem, bo jeśli nabije 20 bramek ale dorzuci także 25 asyst i mnóstwo kluczowych zagrań to wyjdzie na to samo. Szkoda, bo Eden jest fenomenalnym graczem ale u nas...niepotrzebnym. Mamy Dembele, Coutinho, Leo i Suareza czyli 4 genialnych piłkarzy na 3 pozycje, u nas to byłby przesyt, a w Realu Belg się sprawdzi i będzie to strzał w dychę.
0
Mam go od grudnia. Wszystko w miarę w porządku, bateria ok, mocny głośnik, z pisaniem smsów nie mam problemów (jak kolega wyżej), pamięć jako taka jest, jedyny ale bardzo wkurzający mankament - zacina mi się zawsze w tym samym momencie czyli jak gram w coś/przeglądam neta i ktoś dzwoni w tym momencie to mi tnie, sam się blokuje i odrzuca połączenie i wszystko za 3 sekundy wraca do normy, tylko muszę oddzwaniać zaraz do tego kogoś kto dzwonił. Nie wiem jak to wyeliminować.
74
Znam odpowiedz ale jak pytanie nie do mnie to się nie wtrącam i nie odpowiadam.
2
Jak się urodzi i je pierwszy raz weźmiesz na ręce - to dopiero uczucie. Gratulacje ;)