Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Wrócił Messi, a wraz z nim Suarez z początku sezonu.
0
Dobrze, że tylko 0-2 bo tutaj Betis mógł wbijać właśnie 5-6 bramkę.
2
O popatrz - a ja jeżdżę co roku na marsz z grupą około 100 osób ze swojego miasta i zapewniam Cię że żadna z tych osób nie gardzi murzynami, żydami czy homoseksualistami. Ba, jeździ z nami 4 osobowa rodzina gdzie ojciec i dwójka dzieci są czarnoskórzy i chodzą z flagami Polski na szyjach - nikt ich nigdy nie zaczepił. Ogólnie polecam mniej telewizji, bo jak 7 razy byłem na marszu tak 2-3 razy jakieś wybryki się działy, w tym tylko RAZ widziałem to na własne oczy. Ale znajdź mi jakąkolwiek masową imprezę gdzie nie ma kilku kretynów którzy coś próbują 'zepsuć'.
Wcześniej jak na marsze nie jeździłem bo nie miałem jak, nie miałem z kim i byłem po prostu trochę za młody to też to strasznie w tv wyglądało. Poniszczone kioski, jakieś ogniska podpalane itp ale w rzeczywistości takich miłych obrazków jest 100 tysięcy na jeden przykry - a że w tv wolą pokazać te 3 czy 4 brzydkie i przykre sceny to wiadomo nie od dzisiaj.
2
Ja nie jade i tak w tym roku. Ale tak czysto teoretycznie nie wiadomo czy jakbym pojechał jak co roku z grupą +/- 100 osób i z nimi świętował to czy by nas z ulicy nie ściągali - zakaz to zakaz.
4
Ja nie jadę w tym roku z innych, prywatnych powodów ale tak czysto teoretycznie wysuwam tezę, że po co jechać świętować to, że 100 lat jesteśmy WOLNI jak nie możemy tego w stolicy świętować, bo nam zakazano. Taki paradoks trochę.
10
Dla mnie to spotkanie się z tysiącami rodaków w stolicy kraju w miłej i spokojnej atmosferze. To byłby mój 8 marsz i ZAWSZE te marsze były bardzo fajne i odbywały się w miłej atmosferze (z pojedynczymi i szybko kasowanymi wybrykami) - no ale w tym roku sobie daruje, jak mnie mają z ulicy siłą ściągać na rozkaz jakieś babeczki.
23
100 lat niepodległości i pierwszy raz zakaz marszu. Więc chyba tak naprawdę tej niepodległości nie mamy. Nie jesteśmy wolni, nie możemy tego świętować...
0
Myślę, że to jest to samo co z Aleixem Vidalem za Lucho. Romans Malcoma z żoną Valverde.
0
Fajny mecz Barcelony, zabrakło zdecydowanie skuteczności, bo tak naprawdę Inter miał 2-3 groźne akcje w meczu, a nasi chłopcy przy 'swoim dniu' (chociażby takim jak w klasyku) mogli nastukac z 5 brameczek. Brawo dla Malcoma za bramkę i czas na Betis i na Leo! Gra na pewno napawa optymizmem ;)
0
Akurat o dziwo Marciniak dzisiaj całkiem ok. Mogł moim zdaniem z jedną kartkę wyciągnąć zawodnikom Interu żeby ich zapęd trochę uspokoić ale ogólnie ok. Kartka Rakiety zasłużona - faul taktyczny, zatrzymał ciekawą kontrę i do tego wcześniej raz faulował.
0
Akurat tutaj swój przykład podałem - ja osobiście jak postepowalem wg ww wskazówek to czułem sporą różnicę. Siłownie robiłem koło 18, potem na spokojnie kąpiel, jedzenie po 20 i 22:30 do łóżka - często wstawałem przed budzikiem, wyspany, zadowolony. Jakoś koniec września się rozregulowałem i próbuje wrócić do tych 'swoich' rytuałów. Może koledze to pomoże również.
1
Podobnie mam. Dzisiaj spałem trochę ponad 4h i o dziwo się czuje wyspany, ale innym razem śpię 9-10h i wstaje mocno nie ogarnięty. Trzeba sobie wyrobić rytuał - kłaść się codziennie o tej 23, ostatni posiłek przed 21, przewietrzony pokój, wygodne łóżko, jakis fizyczny wysiłek w ciągu dnia i 7-8h snu.
3
Moja siostra ze mną akurat oglądała (profesjonalna piłkarka tak poza tematem) i też pierwsze co po bramce na 3-2 to mówi 'teraz bramkarz od razu rzuca piłkę na środek boiska, żadnych skurczów, nawet jak komuś nogę urwie to poleci dalej' xD
0
Zna się ktoś na tworzeniu gier? Lub zna jakieś strony/programy temu poświęcone? Jak kogoś zainteresuje to zapraszam priv.
11
Ten mecz to nie jest przypadek - nasi się zbyt rozluźniają na spotkania z takim Rayo, Gironą, Leganes itd. Z Interem, z Sevillą, z Realem, z Totkami, z PSV i w wielu kolejnych meczach z lepszymi zespołami potrafimy grać naprawdę fajny futbol. Przychodzi rywal klasę słabszy w teorii i są straszne męki. Przynajmniej w tym sezonie.
4
Varane miał od zawsze bardzo duże wahania formy i dużo kontuzji a w rok mundialu(2018) akurat bez urazów praktycznie i praktycznie od lutego do sierpnia mega forma - był skałą nie do przejścia, jego koledzy z teamu (Ramos/Umtiti) popełniali co raz bledy, a on praktycznie perfekcyjne pół roku. Modric też w kręgu podejrzanych, bo na mundialu naprawdę robił po 12km i wyglądał po 120 minutach jakby chciał grać jeszcze.
0
Fnatic taktycznie wyglądało w tym roku fajnie. Widać dużo roboty poświęcone - chociażby wardy Ninga na początku. Wiedzieli gdzie stawia i od razu niszczone ale jednak to nadal za mało. Korea pokonama, ale Azja nadal górą.
0
Pierwszy kto mi przyszedł do głowy to Mbappe. Potem Modric i Varane.
0
Racja, ale i indywidualne zagrania też u Chińczyków poziom wyżej. Byli dzisiaj zwyczajnie poza zasięgiem - fajne dobierane drużyny, Camille naprawdę pasuje świetnie do midlinerow (Lissandra,Galio).
0
Bez szans dzisiaj. Midliner zjedzony, jungla klasę lepsza, top też. Samym botem (raczej samym Rekklesem) nie ugrasz nic.
1
To tylko i aż 18 bramek. Dajmy na to, że strzela w każdej LM po 5 bramek więcej od Crisa i dogoni go za 3,5 roku - a na pewno jeszcze będzie grał Leo w tym wieku.
0
U mnie w mieście akurat wygląda to całkiem inaczej - od dobrego miesiąca się dzieje. Namalowano kilka murali (dokładnie 6) w tym jeden OGROMNY, całe miasto go widzi, odnowiono stare murale, pojawiły się nawet rysunki na murach więzienia, które robili sami więźniowie, flagi w nietypowych miejscach i o nietypowo wielkich rozmiarach już wiszą, będzie marsz, będzie w centrum jakaś mała 'imprezka', jakiś ciepły poczęstunek, odśpiewanie hymnu - gdzie nigdy wcześniej tego nie było.
5
Jak Real nas tłamsił to prawie najwięcej komentarzy - hejt się lał wtedy xD
1
To jest prawda kolego.
10
Suarez odcinka w stylu Ramosa.
1
Ależ nas dojadą za chwilę, masakrycznie słabe 10 minut.
3
Atletico 2 razy obijało aluminium i strzeliło prawidłową bramkę (sędzia nie uznał). Niefart mocny.
1
Niezła asysta Rakiety mordo. W sumie chciał do tyłu pewnie, ale się odbiła jakoś krzywo i poszła prostopadła. Ale pierwsza piłka do przodu na 30 lat Ivana to słabiutko...
0
Obejrzyj jeszcze raz tę zmianę. Reakcje Vidala również. Zresztą za chwilę schodził chociażby Coutinho który zagrał fajne spotkanie więc czemu kibice również nie gwizdali na zmianę w 85+ minucie, gdzie Valverde zmienia gracza, który grał dobrze i się starał?
2
Kibice ZDECYDOWANIE gwizdali już jak Arthur zszedł a Vidal wbiegł na boisko. Co zresztą sam Arturo skwitował lekkim uśmieszkiem po czym walczył za trzech.