0

Czyli twierdzisz, że mecze z Tottenhamem czy Realem (5:1) to był ten sam bieg co dzisiaj?

2

I razem zdobyliśmy 9 pucharów xD

6

Dlaczego my praktycznie zawsze mamy kryzys w najważniejszej części sezonu (luty-marzec, ewentualnie kwiecień)? Ostatnia dobra końcówka to pierwszy sezon Lucho, kiedy wygraliśmy LM, wtedy kryzys był listopad-grudzien, a później fizycznie wszystko wyglądało perfekcyjnie. Czy ludzie od przygotowania fizycznego nie widzą że rok w rok jesteśmy 'ociezali' w tym samym momencie sezonu? Odpadnięcie z Roma, przegrane ligi, męki z Atletico, Juve, PSG czy kiedyś Bayernem - to wszystko praktycznie w tej samej części sezonu...

0

Ja naliczyłem Luce Modriciowi 7 fauli, połowa z nich to właśnie takie skrobanie i conajmniej 2 na Arthurze i co? Kolega Chorwat bez kartki nawet ;)

2

Semedo naprawdę jest bardzo solidny w defensywie. Jemu by się przydał porządny trening jak się zachowywać pod polem karnym rywala, bo on tam się gubi często. Technicznie, fizycznie i szybkościowo jest chłopak fantastyczny. Trochę ogłady w zachowaniu ofensywnym i naprawdę mamy kozaka.

0

Myślę, że pokazywał, że nie dotyka ręką i czekal na Keylora.

24

Naliczyłem Modriciowi dzisiaj 7! fauli. W tym dwa faule w jednej akcji i to porządne 'skrobnięcia' na Arthurze. Na moje oko powinien śmiało kończyć 1 połowę z żółtą kartką.

0

Nie lubię tego znaku ale - XD

0

Jak zejdzie nasz najlepszy piłkarz w pierwszej połowie czyli Semedo to nieźle z Valverde musi mieć na pieńku.

0

Jak zobaczę w przerwie zmiane Semedo-Roberto to będzie niezły śmiech. Nasz najlepszy gracz obecnie na boisku.

0

.

0

Dziwne, bo tv pokazało tylko 101,6, a przy chociażby Krafcie (103,4 bodajże) to bladziutko. I mowa tu bardziej o całokształcie kariery aniżeli pojedynczych skokach/tygodniach.

0

Kamil byłby skoczkiem prawdopodobnie jeszcze lepszym gdyby tylko poprawił prędkości na progu. On od zawsze jest w tym 'słaby', chociaż mocno się swego czasu nad tym skupiał. Ponad 2km/h prędkości mniej niż najlepsi to jednak za dużo.

0

Nawet jeśli nie zauważyłem jakiegoś lekkiego kontaktu to na pewno nie powinien kartki wyciągać, to nie balet...

1

Nie może sprawdzić na Varze i tego cofnąć? Przecież nawet go nie dotkną...

3

Leo też ma to wszystko, więc ktoś się pomylił.

1

Tak - wszedł, 2 razy faulował, dostał żółtą kartkę, zepsuł dobrą kontrę, 3 proste podania bardzo nie celne, pomachał rękami i tyle. Oczywiście nie ma co go obwiniać za brak goli, bo to nie napastnik ale wszedł po to, żeby zrobić jakąkolwiek różnicę, a raz po raz jego stroną szły akcję ale dla Sevilli...

2

Wynik słaby, ale zdecydowanie do odrobienia. Wystarczy, że pełnym składem u siebie strzelamy w 15-20 minut bramkę na 1:0 i Sevilla mocno obsrana. Żałosny dzisiaj Alba - nie sądziłem, że piłkarsko go w tym sezonie tak nazwę, ale niestety. Dziurawa obrona ogólnie, pomoc walczyła jak mogła i kilka fajnych podań do przodu poszło (Arthur-Malcom, Rakitic-Suarez), a w ataku bieda - niewykorzystane sytuacje, jedna mocna setka i niestety 0:2. Martwi Coutinho - bo niestety ale chłopak zgasł mocno i długo już tej formy szuka, wygląda to tak jakby nie umiał grać kiedy ma tak mało wolnej przestrzeni. Tylko, że jeszcze w tamtym sezonie czy na początku obecnego chłopak nas zachwycał więc to raczej kwestia fizyczna lub mentalna. Nie ma co też chłopaków besztać - zagrali mocno średnio ale to jest Sevilla u siebie, naprawdę ciężki stadion. Szkoda, że bez bramki na wyjeździe ale ja dla odmiany pochwalę Valverde za mocną rotację, a chłopaków za walkę. Odwrócimy to w rewanżu! VeB!

4

Niezła pierwsza połowa. Poza indywidualną akcją Ben Yaddera to Sevilla raczej nie stworzyła zagrożenia. My zresztą tak samo, poza akcją Arthur-Malcom. Gramy na wyjeździe, teren jest trudny, a jednak to my kontrolujemy grę, bez tak naprawdę 5-6 podstawowych zawodników. Szkoda ww sytuacji Malcoma, bo naprawdę bramka na wyjeździe dzisiaj jak zbawienie.

0

Nie musi być takiego zapisu panie polonista, ale jest to respektowane wszędzie. Obejrzyj sobie czasem cały mecz jakiejś poważnej ligi (tylko nie skróty) i zobacz, że bramkarz kiedy łapie piłkę w swojej piątce to nawet jak go lekko pchniesz czy jak się zderzycie barkami to jest FAUL. I nie jest ważny fakt, że 'ale w przepisach nie ma'.

1

Dla mnie faul oczywisty. Bramkarz w swojej 'piatce' jest nie tykalny. Przy różnym nie możesz go nawet ciałem przesunąć, już nie mówiąc o kopnięciu w ręce (czy to z piłką czy bez). Widać, że Luis chciał strzelić gola, bez intencji kopnięcia więc faul dla Leganes, bez kartki i gramy dalej.

18

Czasem wstyd, że Suarez i Alba są naszymi graczami. Umiejętności piłkarskie na poziomie, ale głowa na pewno nie działa dobrze...

0

2 razy się tak przejechałem po murawie i 2 razy zerwany mięsień łydki. Ale obyś to Ty w tej sytuacji miał rację.

0

Oj, jakieś zerwanie chyba. Chłopak pokazał dzisiaj, że jego potencjał jest ogromny i niestety kolejna kontuzja...

1

Magia Rooniego i Neymara wróciła dzisiaj na Camp Nou :)

0

Oni grali 2 mecze ze słabszymi drużynami tak naprawdę, więc mogli pojechać na motywacji, żeby się pokazać nowemu trenerowi, a taktyka i przygotowanie Solskjera dopiero teraz są widoczne. Do końca nie wiadomo jak to było - poza tym wątpię, żeby każdy jeden grał na 'zwolnienie' Mourinho - bo wtedy prawdopodobnie byłyby baty od każdego i ostatnie miejsce w tabeli.

0

Naprawde fajnie ta ekipa wygląda po zmianie trenera. Ciekawe czy to za Jose im się po prostu nie chciało czy kluczem jest przygotowanie, treningi i taktyka Solskjera.

1

Chumi dzisiaj tyle błędów, że przez całą karierę w Barcy B tyle pewnie mu nie naliczą.

0

Będzie 4 lub 5 do 1. Tak przeczuwałem przed meczem i mozliwe, że tak to się skończy. Za dużo rotacji jednak - większość tych zawodników gra ze sobą 2-3 raz w życiu, a Levante to nie jest 3cio ligowiec tylko drużyna z tej samej ligi, która ma naprawdę fajną ofensywę w dodatku. Dał odpocząć teraz to w rewanżu wyjdzie zapewne podstawa na odrabianie.

0

Patrząc chociażby na kawałek 'Wiking', który ma ponad 30 milionów wyświetleń to szczerze wątpie, że tylko dla mnie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?