Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trapy i darcie mordy? Mowa o 'nowych' raperach?
Bo jeśli o to chodzi to chociażby pierwszy z brzegu Sarius jest technicznie i 'w brzmieniu' lepszy i przyjemniejszy do słuchania niż 95% 'starej' sceny. A Ty to nazywasz darciem mordy...
0
Do sezonów 1-3 nie ma podjazdu. Ale już od ostatch sezonów jest lepszy.
0
Manchester to jednak znana marka. Podejrzewam, że w latach 90 i w pierwszej dekadzie 2000 roku to ta drużyna była najpopularniejsza na całym świecie. Mają wysokie kontrakty ze sponsorami, u sterów siedzą bogaci i inteligentni biznesmeni tylko jakoś (po odejściu Sir Alexa) z trenerami im nie po drodze. Sama kadra obecnie też gdzieś w okolicy top10 się znajduje - ogarnąć tych grajków i może wyjdą z zapaści.
7
Fatalny mecz sędziego. On nie wie, że ma VAR? Wyciągnął 3 szybkie żółte w sytuacjach mało agresywnych, a później ostry faul na Matsie, ostry na Arthurze czy Messi kopnięty w głowę i nic...
Nieuznana prawidłowa bramka dla Getafe, a druga której być nie powinno (20 sekund wcześniej EWIDENTNY faul na Ousmanie) uznana. Taki Tebas ogląda mecz i co on ma w glowie? Przecież widzi tą straszną fuszerkę arbitra i dlaczego nie można takich ludzi karać? Odsuwać od spotkań. Ja rozumiem kilka mniejszych błędów w meczu - to tylko ludzie. Ale mając system video popełniasz jakieś 5 WIELBŁĄDÓW w ciągu 45 minut to nawet nie jest śmieszne tylko żałosne...
0
Sędzia nie ogarnia spotkania. Nie tylko w tym meczu zresztą - we wcześniejszych też nie ogarniali, po co ten VAR tam?
0
Dlatego od 3-4 lat nie oglądam skoków, nie licząc mistrzostw albo igrzysk. 'Temu damy +10 za wiatr, temu -4. O Stoch będzie leciał? To belkę obniżymy o 3, a po nim damy o 5 w górę'.
Jest drugi taki sport gdzie większość rzeczy odbywa się przy stoliku na szybko zamiast w normalnej sportowej rywalizacji?
3
'Długość penisa Ramosa zdecydowała o braku bramki.' Mowa o goal-line w meczu City-Liverpoll.
1
Polski raper Sarius. Kawałki 'Wiking', 'Powiedział mi ktoś', 'Kurtyna' czy też 'Dziecko wojny'. Nowy, młody chłopak na rap scenie - żaden pseudo gangster, teksty bez przekleństw, krótkie utwory i często właśnie z gitarą, w lekko rockowym stylu.
0
Kwalifikacje do IO najprawdopodobniej pod koniec Sierpnia.
13
W lipcu będzie mógł grać dla naszej kadry. Czyli wszystkie turnieje zaliczy - tylko nie całą Ligę Narodów.
2
Sposoby na ping w grze? Najniższy ping jaki mam (ostatnie 2 tygodnie) to 80-90, a średni ping myślę że w okolicach 120-130. Co jakiś czas zdarza się też l, że wywala mnie na chwilę z gry. Internet z routera - już jakieś 6 lat od tego samego dostawcy i nigdy problemów nie było - dopiero teraz od 2 tygodni. Mowa o laptopie, sprzęt nowy i śmiga bez zakłóceń. Jakieś pomysły?
9
Założę milion fejkowych maili żeby go zobaczyć ;)
1
Nie raz i nie dwa człowiek padał spać o 1-2 w nocy, a o 5 dzwonił budzik, bo do pracy trzeba wstać i nic się nie działo. To jest jego zawód - każdy normalny i odpowiedzialny człowiek nastawia sobie budzik i wstaje. I nie jest ważne czy spał 9h czy 3h - praca, pieniądze, wstajemy.
13
35 minut meczu, a Messi może mieć 20-minutową kompilację outplaysów, gdzie innym graczom czasem taki filmik się skręca z 2-3 całych sezonów xD
0
Dlatego statystyki często kłamią - bo każdy kto oglądał uważnie mecz widział, że Leo dzisiaj zwalniał kontry, tracił dużo piłek, nie uczestniczył nawet przez chwilę w pressingu i grze obronnej, sporo jak na niego złych decyzji - ale jak widać po liczbach miał swój udział w grze ofensywnej.
0
Biega, biega - wystarczy wrzucić mecze Ligi Mistrzów lub mecz vs Atletico, chłop biega aż się przypominają czasy kiedy miał 18-20 lat.
2
Messi dzisiaj nie swój zdecydowanie - złe zagranie raz po raz i głowa w dół, zero walki, zero biegania, tak jakby bez Suareza umierał na boisku...
1
Naprawdę Rakitić zostaje na boisku? On sam chyba aż się zdziwił, przecież ja w 30 minucie prosiłem o zmianę Alena-Rakitić i cały stadion to widział, a zmiana za Vidala...
1
Rakitić nie ogarnia dzisiaj nic.
A Messiemu się tego meczu nie chce grać.
0
Dokładnie - Liverpool ogrywany przez PSG, United w końcówce u siebie wyrywa 3 punkty potędze ze Szwajcarii, a City po raz kolejny nie daje rady Lyonowi.
0
Wczoraj kolego było na cda normalnie, nie wiem czy dalej jest.
12
Przypominam, że piłkarze PSV wybijali dwukrotnie piłkę z własnej linii bramkowej oraz Zoet wybronił im 2-3 groźne akcje. Dembele kolego drogi zszedł jak człowiek, zbił piątki z kolegami i z trenerem oraz usiadł na ławkę. Mniej narkotyków polecam, bo czasami się widzi to czego tak naprawdę nie ma.
0
Widać było że chłopaki mają z tyłu głowy, że to mecz o pietruszkę praktycznie - w każdym innym meczu LM wypluwali płuca i grali jakby miał się skończyć świat, a dzisiaj małymi zrywami - oby bez kontuzji i oby jakoś to wygrac. Dembele + Semedo fajnie, naprawdę fajnie dzisiaj. Szczególnie Osman. Messi trochę na stojąco ale był decydujący. Stoperzy kiepsko, Busi i Ivan straszny kryminał dzisiaj, zaraz po nich rozkojarzony MaTS i niewidoczny Coutinho. Na lekko plusik do prawej strony i Messiego można wrzucić Vidala i Albę. Trener minusowo - o ile dość szybka jak na Ernesto zmiana Cou-Malcom była ok, to już reszta to nieporozumieniem? Gdzie Alena? Może dać poczuć klimat LM chłopakom z Barcy B (to był mecz o nic praktycznie)? Denis na boisku po pół roku przerwy i to za Dembele, który robił chyba więcej wiatru niż Messi z Coutinho? Po co tych młodych ciągnąć w taką podróż skoro gramy mecz o pietruszkę praktycznie i wraz trener nie da im choćby paru minut - przecież mogli spokojnie trenować i grać w weekend z Barca B, a chłop ich przeturlał przez pół Europy żeby sobie z bliska mecz obejrzeli...
0
U mnie jest około 20, a przewinęła się pewnie z setka - ogarniętych i takich, których w pełni rozumiałem było TRZECH. Bardzo oporni ludzie, szczególnie do pracy, bo z tym językiem to jak z pół roku posiedzą to podstawy ogarniają i jakoś się idzie dogadać. Ale są tacy co robią 2-3 lata, a ja dalej chłopa nie kumam.
0
Naucz się ich języka - oni naszego się na pewno nie nauczą albo będą udawać, że nie umieją i będziesz cały czas słyszał 'ja ni pani maju'.
1
Reakcją Messiego równie dobrze może być zwykłe poprawianie włosów :D
12
La Rambla moim zdaniem swoim spie**oleniem zaczyna być na poziomie wykopu :D tak blisko dna :D
1
Ochłoń trochę chłopie naprawdę. Gramy na wyjeździe z Atletico i gramy tak dobrze taktycznie, że oni NIE POTRAFIĄ złożyć choćby jednej składnej akcji u siebie na stadionie. Gdybyśmy wyszli 4-3-3 czyli bardziej ofensywnie z Dembele/Malcomem to oni by nas zabili z kontry - ostatnio BVB próbowała tutaj zagrać swój ofensywny futbol i poległa.
2
A czemu nie dodałeś, że Atletico w tym czasie nie miało nawet jednej składnej akcji?
4
Mnie 4 pierwsze odcinki wczoraj wgniotły w fotel, zacząłem o 23 u skończyłem o 3 w nocy mimo że na 6 do pracy - teraz właśnie wracam i od razu się zabieram za resztę.