3

@Colon @Aveiro
Jakby wziął medal, pochylił głowę, zamkną jape to ci sami ludzie, by pisali 'co to za kapitan, co skulił łeb i uciekł do szatni - gość się nie postawił nawet'.
Może trochę za ostro Leo to wszystko zrobił. To są oficjalne organizacje, będą chcieli go surowo ukarać - z drugiej strony kto ma walczyć z takimi sędziami jak dzisiaj? Z taką organizacją, gdzie murawy wyglądają jak przeciętne ogródki na naszych polskich blokowiskach? Jakby wyszedł taki Armani czy Meza i powiedział to samo, to za 2 dni by to ucichło. A Leo jednak jest w piłce postacią wybitną, wręcz legendarną - może jego słowa cokolwiek zmienią?

1

@PatrychoO Ogólnie od fazy pucharowej naprawdę fajnie się ich oglądało. Kadra ma potencjał, a nie ma trenera. Nie odbieram zasług Scaloniemu, bo wszyscy piłkarze powtarzają, że atmosfera jest świetna, mają team spirit, ale jednak to kuleje właśnie bardziej od strony sztabu.

15

Argentyńska prasa donosi, że CONMEBOL szykuje długie zawieszenie dla Messiego oraz karę grzywny.

1

@sebisek
Bardzo prawidłowo. Walczyć z tym do końca.

55

Leo Messi nie odebrał medalu i nie wyszedł na ceremonię na znak protestu przeciwko CONMEBOL oraz sędziom i organizatorom turnieju. Być może doczekamy się konferencji z jego udziałem na ten temat. Wtórował mu Otamendi oraz część sztabu trenerskiego. Nie ma mowy o rezygnacji gry w kadrze.

0

@4drian0
Napluli facetowi i jego drużynie prosto w pysk w półfinale. Facet powiedział o tym głośno. Później sędzia wręcz sra mu na mordę (sory za słowa - ale prawdziwe). Ja bym podziękował serdecznie kolegom i trenerom z drużyny i więcej stopy na tych śmiesznych boiskach nie postawił.

4

@Delolen
A czym się różni Messi od Ronaldo kiedy sędziowie są fatalni, boiska są tragiczne, cały turniej organizacyjnie stoi na poziomie 'dzikich' drużyn, które odbywają się w każdym polskim powiecie co kilka miesięcy?

2

@sidzej
Czyli znasz decyzje? Olał kolegów? Nie chciał z nimi świętować? Płakał w szatni? Bał się Medela? Czy o co chodzi?

18

Leo rozsądny gość - myślę, że z drużyną pogadał, powiedział jak się sprawy mają, a na koniec nie przyszedł i nasrał na tą całą federację. Tak bym to widział.

0

@Ermitano
Też się zdziwiłem. Bardziej względem drużyny. Ale może olał oficjalki, podziękował kolegom w szatni i pojechał do rodziny, olał tą farsę.

0

@Colon
Dziwna trochę decyzja względem kolegów - kadra jest przebudowana, sporo młodych piłkarzy to powinien jednak przyjść, zbić piątkę, podziękować za turniej. Chyba, ze olał oficjalkę tylko, a w szatni z chłopakami pogadał.

0

@Colon
Był Gary Medel, normalnie odbierał medal.

18

W sumie też bym to olał po takim skandalu.

0

Leo nie przyszedł na dekorację :D

0

Vidal mocno kulejący, L4 chyba wleci na kilka dobrych tygodni.

32

Ciekawe czy jakieś ostre słowa polecą na konferencji. Bo myślę, że powinny w kierunku sędziów. Z Brazylia oszustwo, z Chile jakieś wałki. Messi jest bardzo medialny na świecie, jakieś małe nawinięcie że sędzia do zawieszenia czy coś i może się tym ktoś zajmie.

1

@MiGzi
Nie ma podjazdu, sporo nauki przed Aytekinem żeby dzisiejszego sędziego doścignąć. Ale próbował, próbował.

3

XDDDDD
Był kiedyś przypadek że po meczu zawiesili sędziego na zawsze? Bo możemy mieć pierwszego takiego.

0

@Mario96w
A 3 minuty później gość z Chile wjeżdża w rywala z nakładki w piszczel kiedy ten nie ma piłki od 5 sekund i żółta kartka i to mocno się musiał zastanawiać. Ten sport już nie ma jaj od dawna, ale nie robmy z tego baletu. Ten sędzia za czasów Gattuso, Camoranesiego czy Keana nie miałby prawa bytu.

0

Czyli Messi i Medel nie zagrają w pierwszym meczu następnej edycji Copa America?

56

Ten sport zmierza w stronę baletu. Dorosłe chłopy w emocjach trącili się 2-3 razy klatami i czerwone kartki. Strach z bara mocniej wchodzić...

0

Ta kadra by naprawdę mogła ładnie pogrywać z prawdziwym trenerem, a nie młokosem-parodystą. Foyth, Pazzella, Paredes, lo Celso, de Paul ł Lautaro. Można by dorzucić też chociażby Dybale czy Tagliafico - to są ich pierwsze mecze poważne w kadrze. Do tego Messi, di Maria czy Otamendi bez formy. Ta kadra by miała ładną przyszłość tylko wtedy kiedy objął by ich ktoś poważny - Bielsa czy Simeone. Bo wynalazki typu Scaloni nie przejdą na dłuższą metę. Brawo za dobry półfinał.

0

Ciężko wygrać na kartoflisku. Ale dobry mecz Argentyny. Brak szczęścia i warunki na boisku zdecydowały. Ale fajny mecz, nie powiem.

0

Wow. Argentyna naprawdę jest niezła dzisiaj.

0

@Johnnie_Walker
Też pierwsze co mi się rzuciło w oczy to Acuna-lo Celso. I dać z 15 min jeszcze Lautaro, a jak się nie obudzi to Dybala lub di Maria za niego. Ogólnie poza Acuna, Otamendim i Lautaro to wygląda naprawdę fajnie. Jednak to jest święta prawda - czym dalej w turniej tym Argentyna jest lepsza.

5

Argentyna naprawdę nieźle. Centymetry przy strzale Paredesa i ta poprzeczka Aguero. Mało trochę jest Lautaro, no i pierwszy do zmiany Acuna...
Brazylia strasznie nie mrawa. Niby próbuje narzucić swoją grę, ale kompletnie im to nie idzie. Poza bramką są wręcz momentami tlamszeni przez Argentynę. Leo dobrze, Coutinho też fajnie, słabiej Artur ale mam wrażenie, że dostał sporo wytycznych żeby pomagać Casemiro. Lo Celso za Acune i mam wrażenie, że Brazylia zdecydowanie do ogrania. I oddzielne słowo - murawa. Ależ to jest masakra. Miliony ludzi to oglądają, zawsze fajny turniej z klimatem, a w tym roku każdy mecz podobny do kopaniny z Ekstraklasy, bo murawy są w stanie fatalnym. Naprawdę nie mieli ludzi, żeby to ogarnąć? Nie mieli pieniędzy? Czy o co tam chodzi?

0

@Wawrzyszewski
Nie wiem co to za zakład między Wami, ale sam mogę dołożyć na jakąkolwiek akcje charytatywną jeśli faktycznie Copa America wygra Argentyna ;)

2

@El dominatore
Wczoraj kupowałem za 15zl/kg - także ktoś Cię ładnie zrobił.

0

@KamQiX
Wniosek stąd, że jego koledzy w końcu się przebudzają z zimowego snu i zaczynają cokolwiek grać. Bo wszystkie poprzednie mecze sam Leo to ogarniał, a dzisiaj miał mocno średnie 45 minut, a koledzy jak widać jednak mają to 'cos'.

1

Chyba można powiedzieć, że dzisiaj to Argentyna ciągnie Messiego, a nie jak zawsze odwrotnie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?