Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Peaky Blinders czy Kompania braci? Siedzę na L4 i coś konkretnego by obejrzał :)
2
Ja tam ani drużyny, ani Valverde na razie nie będę oceniał zbyt surowo. Gramy bez swojego 'mozgu', czyli bez Messiego. Wiecie wszyscy sami jaką on robi różnicę, gdzie się nie znajdzie (czy w pomocy, czy w ataku) to zawsze bardzo dużo dodaje. Do tego nie ma Suareza i Dembele. Wiadomo, że nie wszystko im wychodzi ostatnio ale jednak w formie obaj to klasowi gracze, którzy zawsze jakaś bramkę czy asystę zarzucą w takim meczu jak dzisiaj (vide Dembele z Rayo rok temu). Arthur dopiero wchodzi w rytm meczowy, o ile można to tak nazwać, bo przecież chłopak zagrał dopiero pare minut. Griezmann i de Jong są nowi - oni potrzebują kilku solidnych tygodni żeby wejść do tej drużyny i ją zrozumieć, szczególnie że żaden z nich nie miał okazji grać jeszcze z Messim, Arthurem czy Suarezem, a to przecież nasi kluczowi gracze na nadchodzący sezon. Ja jestem naprawdę pełny wiary i pozytywnych myśli, tak samo jak @Janiama - podzielam jego zdanie. Chłopaki potrzebują czasu żeby wejść na odpowiedni poziom, jedyne co mnie martwi to obrona, ale też zauważmy że bramki tracone przeważnie z błędów indywidualnych.
0
Trzeba ręki piłkarzom zacząć ucinać. Co ma zrobić jak wyskakuje - naturalny odruch każdego człowieka, szczególnie przy tym jak możesz dostać piłką w twarz.
1
Fajna ta Barca Ernesto Valverde ;)
3
Perez mega aktywny. Dużo rzeczy nie wychodzi ale piłka zdecydowanie się chłopaka trzyma.
0
@mesi8191
Naszym ogromnym problemem jest pomoc, Neymar pomocy nie zbawi.
4
Kiedy zacząłeś taką dyskusje, że powiadomienia z odpowiedzi będziesz dostawał już do końca życia.
Cały Luis Salvano
2
Środkowi obrońcy Atletico na połowie rywala, co się dzieje xD
0
@msmsms
A ładna ta Twoja kuzynka?
2
@Orlik00
A jeśli chcemy,
te wszystkie dziury.
Miłością , da się załatać.
0
@tusa85
Mówisz że jak jakiś gimbus Cię na ulicy zwyzywa to nigdy mu tego nie wybaczysz?
3
@szkutnik91
Przecież dopiero agent Coutinho mówił, że jego zawodnik nie chce grać w Anglii, bo za bardzo jest przywiązany do Liverpoolu i nagle po 1-2 dniach zmieniają zdanie...? Nie sądzę.
15
@messi564
Ciekawi mnie czy Ty swój urlop skracasz w robocie żeby komuś zaimponować?
0
@Janiama
Dokładnie tak to wygląda, oni chcieli poczuć normalność, chociażby przez te 2 miesiące, nie kalkulowali co się opłaca, a co nie - to już polityków ideologia.
0
@Coutinho123
'Jestesmy Realem Madryt'
'Zawsze dajemy z siebie wszystko'
xD
1
@Kamiloza91
Mamy 4 genialnych środkowych. Nowakowski i Bieniek są dość pewni i w kadrze grają już wiele, wiele lat. Karol Kłos tez w niej grał prawie zawsze, a ostatnio grał wręcz fenomenalnie na LN. Heinen wybrał najbardziej doświadczonych. Bardziej mnie dziwi brak Bednorza - bo taki ofensywny gracz by nam się przydał. Nie ma Kurka, sam Leon może mieć problem momentami, szczególnie z Francją.
5
@Fohin
Pamiętaj, że poza Roberto na ataku mamy jeszcze Dembele, Messiego, Griezmanna, Suareza, Coutinho i Malcoma póki co ;)
0
@NeroTFP
Mikkel Hansen poza zasięgiem finansowym?
1
@batoon
Jak na siebie to średnio, ogólnie dość dobrze. Takie solidne 7. Sam powiedział że to nie jest jego najlepsza wersja, że to było jego 85%, że są rezerwy w serwisie szczególnie. Moim zdaniem to było jego 65%, facet jest najlepszym siatkarzem na świecie. Ogólnie mówił że był duży stres także pewnie trochę potrwało zanim się rozluźnił.
0
@hefaj6
Ja po rozwodzie, ale tylko cywilny brałem.
1
@Dzemix111
Brak Kaliego to kryminał. Tak jakby Messiego nie wymienić w top15 piłkarzy...
2
@Coutinho007
Chłop by się cofał, on by nie wyszedł żeby przejąć czy wybić tylko by się cofał żeby nie zostać ogranym.
1
@IronSanHybrid
Do usług :)
1
@IronSanHybrid
Karą indywidualną jest właśnie strata punktu. Jeśli dostajesz czerwoną np przy 24:24 to tracisz punkt i jest 24:23 dla rywala. To nie jest sport kontaktowy więc ciężko o wieksze kary.
1
@IronSanHybrid
Zółta to ostrzeżenie, za czerwoną masz ujemny punkt.
5
Masakra. Brazylia nie ma mocniejszego składu. Doszedł do nich Kubanczyk Leal do tego. A strach pomyślec co by się działo jakby tutaj grał Leon, Kubiak, Kurek, Bieniek, Zator czy Nowakowski...
1
@adamt1996
Ten Var na turnieju był zbędny. Oni raptem kilka decyzji sprawdzili i to nie do końca tych co trzeba...
14
@7DavidVilla
Przecież w każdym jednym meczu piłki nożnej takich przepychanek jest mnóstwo. W Anglii na takie coś to sędzia by kazał bramkarzowi wznawiać grę, a zawodnikom się rozejść i gramy dalej.
0
@robsesh
Rasowy kapitan bierze medal na szyję, podaje rękę sedziom i organizatorom oraz spuszcza głowę w dół i stara się uśmiechać do zdjęć.
1
@Chwytliwy
Myślę, że nawet jakby Peru było lepsze to i tak Brazylia to wygra. Tak jak Messi powiedział.