Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Niezły poniedziałek. W pracy mnie wcześniej wypuścili, bo nie było prądu. Wróciłem, otwieram paczki w fut za SB, a tam kolejno Ziyech 87 ten z ligi mistrzów, Haland też z ligi mistrzów 84 i na koniec Paul Pogba 88.
2
@koksik2700
Od 7 lat oddaje. Byłem dopiero co, w poprzedni wtorek i również wszystkim polecam.
2
@Skaramuczi
Z Borussia i Atletico wyglądało to trochę gorzej niż z Mallorca, ale nie było tak źle. Widać, że po mocno przeciętnym początku wychodzimy z tego dołka. Jest więcej świeżości, lepsze czucie gry z nowymi zawodnikami, drużyna nabiera kształtów. Na razie w tym maratonie trudnych spotkań mamy 3/3, przed nami tydzień z Interem, Realem Sociedad i klasyk. Oczywiście mecz z Interem trzeba brać w duży nawias, bo to będzie bardziej egzamin dojrzałości dla młodych. Ale moim zdaniem wkraczamy na właściwe tory, powinno być tylko lepiej i oby to sie znowu nie załamało.
5
@xVENUMx
Jak utrzyma formę to będzie faworytem do złotego buta, jest duża szansa że dogoni Lewego w bramkach w tym roku (już tylko 2 bramki straty). Do tego najprawdopodobniej będzie miał najwięcej asysty z tego grona.
1
@sintesox
Ja bym chyba brał. 440 to niezła kwota, a Sevilla na wyjazdach już od paru lat nie pewna. Jakbym miał stawiać to pewnie jakaś wygrana Sevilli jednym golem, ale ryzyko zawsze jest.
1
@MarioVeB!
A dobra, masz rację. Cos mi się uwalilo, że następny ligowy to klasyk. A tutaj jeszcze przed nami wyjazd na Anoeta. Teraz to ma sens.
1
Serio wszystkie gazety typują Lengleta na mecz z Mallorca w pierwszym składzie, kiedy ten jest zagrożony wykluczeniem z klasyku, a dostępny jest zdrowy Umtiti? Tylko ja w tym nie widzę żadnego sensu?
2
@NeroTFP
Czekam z niecierpliwością, aż Warszawa wraz ze zdrowym już Udrysem zagra z Perugią.
0
@itmustbejoke
Barcelona, Niemcy, Argentyna.
0
FIFA 20
Jakieś karty Team of the year? Team of the Season? Cos myślę, ze Messi i reszta z top10 dostanie. Pytanie tylko kiedy?
4
@koksik2700
Stawiaj. Na LVBet masz kurs na van Dijka ponad 8. Na Leo w tej chwili 1,03.
0
@Kengo
Już chyba za dużo źródeł mówi o złotej piłce dla Leo. Na sam koniec nawet kursy spadły do 1,1-1,2 także raczej Leo odbierze nagrodę.
0
@Janiama
Nie taka patelnia, bo z 16-18 metrów, gdzie miał koło siebie Thomasa i przed sobą 2 graczy Atletico. Co nie zmienia faktu, że zagranie wymierzone na milimetry.
2
30 minut bieda, tylko ter Stegen nas trzymał przy życiu. Potem już sporo lepiej, ale to było wiadome - oni trochę cofneli, siedli fizycznie. Zagrać tak jak w końcówce 1 połowy i wygramy z nimi.
0
@Gosciuu
Mistrzowo świata ale klubowe.
0
@NismoFCB
Ja się do pada od Xboxa nie mogę przyzwyczaić. Mam PS4, często gram z kumplami u siebie i 80% meczyków wygrywam. Idziemy tą samą ekipą do kumpla co ma Fife na PC i pady od Xboxa i przegrywam/remisuje ponad połowę spotkań gdzie wcześniej te same osoby lekko ogrywałem.
0
@Hushovt .
0
@mekston
Ten atak właśnie był mocny tylko na papierze, a teraz w końcu Lautaro czy Dybala dają coś od siebie. Oczywiście to wszystko póki co w meczach towarzyskich, ale jednak. Cała Argentyna tak naprawdę wygląda ostatnio całkiem dobrze.
3
Atak reprezentacji Argentyny zaczyna nabierać fajnego kształtu. Dybala(Aguero)-Lautaro-Messi. Całkiem fajnie to wygląda w klubach, a już na zgrupowaniu reprezentacji było u chłopaków widać feeling.
2
Świetne 70 minut i bardzo słabe ostatnie 20 minut. Ale widać też tryb ekonomiczny w nas, piłkarze już od 3:0 czekają na Atletico. Fajne widowisko - mocny rywal, mecz pod nasze dyktando, końcówka to odpoczynek, teraz pełna mobilizacja na Atletico. MVP Messi, dobry Suarez i Griezmann.
1
Całkiem przyjemna gra. Jest w końcu przyspieszenie, oczywiście bardzo dużo roboty robi dwójka Messi-Suarez ale jednak drużyna jako całość dzisiaj wygląda po prostu dobrze. Takie mocne 7/10. Dembele kontuzja, ale nie dawał nic tak naprawdę oprócz strat i głupich decyzji. Rakitic też nie daje wiele - dobre ustawienie i gra w pressingu, ale za to błędy indywidualne ogromne, jest wolny, jakby ociężały. Ale ogólnie jeden z lepszych meczów w tym sezonie - Borussia nie gra nic, jest w tym też nasza zasługa.
0
Rakitic i Dembele na razie pod kreską niestety.
0
@Katalończyk 99
Jeśli to jest faul to praktycznie każdy rożny to karny, bo przecież w polu karnym non stop się lekko popychają i kładą na sobie ręce. W każdym meczu powinno być zatem po 8-10 karnych z takich 'fauli'.
5
@Explode
Bo był. To nie balet żeby każdy dotyk gwizdać. Facet położył Marcelo ręce na plecach, a ten padł jak rażony prądem, nie przesadzajmy, to jest jednak sport kontaktowy.
0
@MichalZZZ
Też mi się 19stka podoba. A nowa odsłona podobno jeszcze lepsza, sporo zmian in plus jest, bardzo wysokie noty recenzentów, dodane jakieś ciekawe nowości. Chyba sobie na gwiazdkę sprawie 20stke.
3
@Rewolucja123
Ależ Tobie mało do szczęścia potrzeba.
0
@Bykunn
Myślę,że o kwotę rzędu 1000-2000zl nie chce im się nawet tego sprawdzać. Przy większych możliwe, że poważniej to traktują. Ja kilka razy właśnie brałem coś w kwotach 1,5-3tys i nigdy jakoś się nie dopytywali - wszystko szybko i na słowo.
0
@Bykunn
Przy pytaniu o umowę kolega mówi, że ma na 2 lata i w ciemno dostaje raty. Jeśli powie prawdę to może mieć ciężko, ale oni tego nie weryfikują - co powiesz, to wpiszą.
@NeroTFP
Ja dlatego kilkukrotnie brałem właśnie coś na raty. Żeby mieć tą historię 'ratalną'. To później ewentualnie w większych kredytach/zakupach pomaga, bo nie jesteś anonimowy, mają potwierdzenie, że raty płacisz.
0
@Bykunn
Nie żartuje. Dostałem tak tv, dostałem tak 2 szafy, dostałem tak PS4. Podałem zarobki i uwierzyli na słowo. Inna sprawa, że formularz poszedł do banku i prawdopodobnie im się tam wyświetliło, że nie mam ani długów,a każde raty płaciłem szybko iw terminie.
3
Griezmann zagra na prawej żeby wspomagać Wague w obronie. Messi za Luisem, a Dembele na lewej.