2

De Jong bardzo tragiczny dzisiaj. Tak samo Fati i Antoine.

0

Po raz kolejny pokazują jakiejkolwiek zaangażowanie dopiero po stracie bramki...

0

Tak standardowo dość się to może dzisiaj skończyć. Z tyłu ratuje ter Stegen, z przodu albo Messi albo nikt nie uratuje.

0

@jeyx77x
Może przeżycia były mniejsze niż u Figo ze względu na to, że między Barceloną, a Realem grał on w Interze?

0

@cules100pro
Zawsze lepiej być głupim ale umieć pisać i czytać co się napisało ;))

0

@cules100pro
A kto to taki ten Kiko?

1

@Szicek10
Nie. Ma dużo mniejsze doświadczenie niż Valverde. Ale jego zespoły grały ofensywnie zawsze. To będzie dla niego pierwszy duży sprawdzian.

3

@bixmix
Zwykłe podcięcie :D :D
Przecież wjechał jak tir w malucha - z takim impetem.

0

@Mat_Cat
Ale ja pytam poważnie. Pamiętam, że Real zwolnił trenera po mistrzostwie, bo gra się nie podobała.

1

Kiedy ostatnio miała miejsce sytuacja, że klub żegna się z trenerem, który jest liderem ligi na półmetku i wygrał grupę śmierci w LM?

3

Oddały igrzyska dziewczyny, na własne życzenie.

0

@KamQiX
Rozegranie to z przyjętej piłki palcami. Wystawa to dołem z niedokładnie przyjętej piłki.

0

@KamQiX
???
Rozegranie, a wystawa to co innego.

2

Kobiety sposobem dolnym nie potrafią wystawić za plecy? Bo ciągle do atakującej grają, która w końcówce miała 8 piłek, a skończyła jedną...

2

@Brashearr
Płakać mieli? Przecież w tym momencie robiliśmy z Atletico miazgę. Całe 80 minut ich tlamsilismy jak dzieci, tyle że mecz trwa 90+

0

@Alex66
A nogi pół metra przed spalonym xD
Jak ma w rozpędzie tego uniknac panie bekowy? Nigdy w piłce takie spalone nie były gwizdane, aż wtedy pojawia się var i rysowanie 2 milimetrowych linii czy mały palec wystawał czy nie XDD

0

@Cvzx
Bo nie zasłużyli. Atletico do 85 minuty miało bodaj 3 strzały oddane, a my 16.

1

Ciekawe czy takie wałki będą też szły na mundialu w Katarze? Ręka Vidala na spalonym xDD

4

@Rewolucja123
Ale to chyba wtedy biliśmy rekordy i byliśmy nie do zatrzymania xD
Dopiero Atletico nas zatrzymało w LM i się wszystko posypało.

0

@ViscaBarca123
Dobry mecz, trafiła mu się jedna dość groźna strata ale ogólnie naprawdę dobrze. Obok Vidala i Leo bierze na siebie grę. Ogólnie nasi nie grają jakoś źle, brakuje bramki, a kilka okazji było.

0

Nudny mecz ale pierwsza połowa jest na naszą korzyść zdecydowanie, Atletico biega za piłką, kontry im w ogóle nie wychodzą, my tylko klepiemy ale były 2-3 przyspieszenia gdzie rywale nie wiedzieli co się dzieje i mógłby paść bramki.

0

Czemu oni się nie rzucą do pressingu jak wściekłe psy? Na co czekają?

5

@xJLx
Peaky Blinders - serdecznie polecam.

1

@kamilos1214
Historie riley24 na o2 lub na wykopie.

3

Piękny to był weekend, nie zapomnę go nigdy :D

1

7 meczykow mi siadło. Został Real z Bilbao +2,5, mogłem sobie odpuścić...

3

https://streamable.com/7uug1
Nie ma to jak porządna wigilia u sołtysa xD

0

@Kengo
Czyli jeszcze tylko koło 100 goli o dogonią były tercet - MSN

15

@ShawnC
Za to z przodu stanowił 95% naszego zagrożenia.

0

@hoeniker
Ogólnie w całym meczu Real chyba nie biegał dużo więcej, pod koniec pokazała się ta statystyka na ekranie i było bodaj 100 do 99, raptem kilometr z kawałkiem różnicy. Benzema czy Isco też za dużo dla Realu nie wybiegali, także jakiejś przepaści tam nie będzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?