Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Shroud
Co to za Adames na lewej obronie?
0
@Colon
Kolega jest w trakcie czwartego sezonu. Po obejrzeniu go w całości na 100% zmieni zdanie ;)
0
@Colon
Mi się najbardziej podobał 4 sezon. Aczkolwiek każdy mnie wciągnął na tyle, ze będę drugi raz się zabierał.
19
https://streamable.com/fzz4j
Przeżyjmy to jeszcze raz :D
58
@Chwytliwy
Myślę, że jakby taka Litwa pojechała na Boliwię zagrać mecz w tych ich górach to by wracali z bagażem 5 bramek i z maskami z tlenem.
0
@Jordi10
Zagrali trzy dobre połowy i jedną mocno przeciętna. Wrażenia ogólnie niezłe - szczególnie, że trener dał pograć praktycznie każdemu. Są słabe ogniwa w tej kadrze - znak zapytania na pozycji bramkarza, znak zapytania na pozycji prawego obrońcy, nie zawsze dobrze grający stoperzy, pomoc wygląda już trochę lepiej, wydaje mi się, że Scaloni chce tam stawiać głównie na trójkę De Paul-Paredes-Lo Celso. W ataku Messi i Lautarez. Trzecia pozycja będzie otwarta. Aguero? Icardi? Dybala? Może Di Maria? Nie wiadomo, ale każdy z nich w formie coś od siebie dołoży. Od ćwierćfinału Copa America wygląda to naprawdę co raz lepiej. Tak jakby ta drużyna złapała trochę feelingu i czucia. Może może jak dalej będziemy widzieć taki progres to jeszcze lepiej im pójdzie na mistrzostwach kontynentu niż w tym roku.
0
@Chwytliwy
Odpadają jak tylko trafią na Niemców, Belgów, Hiszpanów czy nawet Holendrów ;)
1
Messi coś na ostro się złapał z Cavanim. Już dobre 5 minut dyskutują, a Edinson za nim biega.
3
Atak Dybala-Lautaro-Messi mógłby tam ładnie chodzić. Od ćwierćfinału CA nie wygląda to tam aż tak tragicznie jak wcześniej. Nie ma aż takiego chaosu, chociaż jeszcze dużo pracy przed Leo i spółką.
16
@Maniek9444
Messi w Argentynie jakby odżywa. Pokazuje młodym kolegom drogę, gra w pressingu,do obrony wróci. Myślę, że ma to w głowie że w Barcelonie swoje zrobił, a w reprezentacji musi pokazać jeszcze więcej.
4
@msmsms
Atakujący ma za zadanie tylko atakować. Nic więcej. Rozegranie zdecydowanie najtrudniejsza pozycja. Potem przyjmujący - floty, skróty, bomby. To wszystko musisz przyjąć conajmniej przyzwoicie, a do tego zebrać się do ataku z lewego lub z pajpa. Środkowi też nie mają łatwo - muszą czytać grę rozgrywającego rywali, a często też wybierać w ciemno gdzie iść do bloku. Najłatwiej ma atakujący i libero.
0
@Czak18
Wytrzymali. Ile zarobku wpadło?
1
@PatrykBarcelona
185-187cm, nie narzekam :)
0
@ronni37
Piorun - ślepi od świateł xD
2
Nasza gra nadal wygląda słabo, ale jest zwycięstwo. Zawodnicy zdają sobie sprawę, że są z formą w lesie, liczą się zwycięstwa i mozolne budowanie formy. Ja w nich wierzę. Mam nadzieję, że ogromną pracą wykonaną na treningach nasi zawodnicy z tygodnia na tydzień będą co raz lepsi.
0
@Transu96
Wyglądało jakby trochę z ostrożności.
2
@MSDCbrzdyk
Lepiej niż ostatnio na pewno.
0
Czemu nasi nie umieli na rywala tak usiąść? Slavia powinna błagać wczoraj o litość, a grali na luzie jak u siebie :)
0
Cos mi się wydaje, że nie awansujemy do 1/8 LM. A na pewno nie z pierwszego miejsca.
1
@xVENUMx
Witam. Ja w sprawie pumy.
0
@Bykunn
Podobnie szybko go obejrzałem i bardzo szybko wskoczył u mnie do top3 moich seriali. Arcydzieło jak dla mnie - po prostu mój klimacik ;)
3
@Bykunn Ja już długi czas nie mogę ogarnąć tej pustki po Peaky Blinders :(
0
@zodiak_10
Do tego jego wuja w Poznaniu w młynie rządził. Jego wuuuja!
0
@Borry
Guardiola przegrywał z Herculesem i Wisłą chłopak :)
6
@Elosek
Wypracował i strzelił pierwszą bramkę, asysta przy drugiej, jakieś 3-4 kluczowe podania, które zdecydowanie powinny zakończyć się asystami. To jeśli Messi był w tym meczu kaleką to kim był Griezmann, Suarez czy Dembele?
0
Jedyny plus to lider. A tak to nas stłamsili.
1
Slavia zasługuje na zwycięstwo. Mieli 3-4 setki, grają z jajem - na tle bezbarwnej Barcelony.
0
@LakiLuke
Czyli jakbyś z moich 60k zrobił więcej w tym momencie? Karty OTW?
0
@Bykunn
Mówię o wcześniejszych odsłonach. Jak ktoś grał w futa od Fify 16 na przykład to sądzę że na podstawie swojego doświadczenia takie 60k pomnoży raz dwa ;)
0
@piotrek1315
Tzn grałbym pewnie tylko nie kupowałem plusa, mam dość gorący okres w pracy więc moja gra ogranicza się do 5-10 spotkań tygodniowo w squad battles.