Kubix93
Dołączył/a: czerwiec 2014
5 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@YouShouldListenToMe
Przecież jak zapytasz przeciętnego kibica z Hiszpanii o Gran Derbi to 98 na 100 Ci powie, że to mecz Sevilli z Betisem.
0
@YouShouldListenToMe
Od wielu, wielu lat mecze między Barcelona, a Realem to jest KLASYK. Wyjdź na ulicę Madrytu i zapytaj jak tam derby to powiedzą, że Real z Atletico juz dawno grał.
0
@YouShouldListenToMe
Raczej Ty idź oglądać derby gdzie indziej ;)
0
@Colon
To bardziej chyba wyspiarze tak na to wołają. W Hiszpanii się mówi o tym meczu zawsze klasyk. A samo 'derby' to się nie spotkałem.
0
@YouShouldListenToMe
Derby to możesz mieć między Chelsea, a Arsenalem lub między Legią, a Polonią.
2
@barcelonaLM
Przecież jak kolejny mecz wygrywamy 6:0 to komentarze będą, że tryplet jest nasz itp.
A jak zremisujemy lub przegramy to będzie to samo co dzisiaj - stypa, żałoba, wyzwiska.
Pamiętam czasy Guardioli - jeszcze nie miałem tutaj konta, ale każdy przegrany/zremisowany mecz to była dymisja Pepa, conajmniej 7-8 piłkarzy z pierwszego składu do wymiany, nie wygramy nic, nie gramy nic, dno dna itp itd.
Nic nowego - Ci najbardziej krzykliwi po takim meczu są pierwsi do wyzwisk, krytyki i żali. A jak wygramy jakieś trofeum/zagramy dobry mecz to też pierwsi się zalogują i będą piać w niebogłosy jaka to Barcelona jest wielka. Standard od 10-12 lat.
1
Dzisiaj się wydaje, że drużyny bardziej nie chciały stracić bramki niż chciały ją strzelić.
U nas wszystkie groźne akcje szły przez Messiego, a Real grał bardziej drużynowo.
0
Za dużo z przodu zależy od Leo. Zdecydowanie za dużo. Oglądam mecz z samymi kibicami Realu i każdy z nich mówi że jak strzeli Barca coś to Messi będzie miał przy tych bramkach ogromny wpływ.
1
Fajnie by było zobaczyć S.Roberto w pierwszym składzie. Ostatnio gra dobre spotkania, nie mamy Arthura, a myślę że nasz wychowanek obok de Jonga by się fajnie sprawdził. Wtedy Semedo na prawą obronę i Busi/Rakitic jako defensywny pomocnik.
0
@JohnConstantine1899
Taka sama jak w poprzednim meczu, ewentualnie Vidal za Rakiticia to dla mnie jedyna możliwa zmiana.
0
Brawo Valencia, szkoda setek bo w 2 połowie ich było sporo. No i jednak ogrom kontuzji, a postawili się najpierw Ajaxowi, a teraz Realowi. Lider zostaje w Barcelonie!
0
@barcelonaLM
Stawiałem 1X i to mój ostatni mecz dzisiaj, reszta weszła.
0
@Tasde
Jak grali z lepszymi drużynami jak Atletico albo PSG to już tak kolorowo nie było, bo żadnego z tych spotkań nie wygrali. W środę też nie wygrają.
6
Ile fauli nie odgwizdanych dla Valencii? 4 sam naliczyłem w ostatnie 20 minut.
0
@NeroTFP
Progres niesamowity - i to w takim wieku. Zawsze był niezłym libero. Taki porządny ligowy libero, ale teraz to czołówka ligi. Heynen zdecydowanie mu się przysłużył przy tym.
0
@NeroTFP
Verva spadła trochę z formą. Kwolek grał świetnie, Tille grał świetnie. Nowakowski w formie. A teraz Kwolek przygasa, wiadomo - zmęczenie. Kevin strasznie się męczy w ataku, Nowakowskiego też zmęczenie bierze, Brizard również fizycznie odczuwa trudny sezonu reprezentacyjnego. Udrys wrócił i gra fajnie, Wojtaszek świetna forma i Wrona wskoczył na fajny, wysoki poziom. Ogólnie mają naprawdę duży potencjał, ale falują - na razie zdecydowanie za bardzo falują swoją grą i moim zdaniem Perugia ogra nas za 3 punkty, może seta się uda wyrwać.
0
@Vxb93
Początek sezonu był dla nas mega ciężki - kontuzje, nie potrzebne tourne itp.
Myślę, że zaczniemy regularnie punktować i na wyjeździe, co nie zmienia faktu, że obrazy gry u siebie, a na wyjeździe to jest niebo, a piekło...
4
Rafinha trafia dla Celty na 1:0!
0
@jacob345
Gramy słabo, ale nie tylko przebłyski Messiego nas ratują. Są momenty, w których cała drużyna gra bardzo dobrze. Np w meczu z Borussią większość zespołu zagrała na ocenę dobrą. Nie tylko nam gra się ciężko z Atletico na Wanda - pojedzie tam Real i też się będzie męczył, pojedzie tam Juventus, Bayern, City czy Liverpool i też będą mieć mega ciężko. Tak samo w tym sezonie Real Sociedad jest bardzo solidny i było z nimi ciężko grać - nie tylko nam. Wydaje mi się, że na tych ciężkich wyjazdach trzeba punktować, nie ważne że to będzie rwana 1:0 po samobóju, ale zgarniamy 3 punkty i jedziemy dalej. U siebie będziemy faworytem z każdym i jestem niemal pewny, że ogramy Real dość łatwo. Trzeba się przyzwyczaić, że za Valverde nie ma czegoś takiego jak 'gramy dobrze'. Za jego kadencji są tylko męki na wyjazdach i dobre, solidne spotkania u siebie.
8
Albo 2:2 i karny. Albo 2:1, bo nie ma pierwszego karnego.
3
Vidal będzie kluczem dzisiaj do zwycięstwa. Trzeba ruszyć pomoc, a Arturo z ławki to idealny zawodnik do tego.
6
Już 3-4 razy Rakitic cofa piłkę niemal z połowy boiska aż do ter Stegena...
1
@sewciu50
Jako jedyny nie boi się wziąć piłki i zrobić coś więcej niż podać do tyłu lub do najbliższego kolegi.
1
Wielka dziura w pomocy. Sam de Jong nie da rady z 3-4 pomocnikami rywala...
0
Balet mamy dzisiaj na Anoeta.
0
@Barca13579
Najbliższy poniedziałek.
0
@Hiacynk
Jest mi zimno, nie mam swetra.
Moje czoło ma z pół metra
1
Lautaro chyba każdego z naszych obrońców dzisiaj przestawił jak juniora. Silny, szybki, dobry technicznie, ma niezłą wizję i wykończenie. Czego więcej od niego możemy wymagać? Idealny kandydat.
1
@Cariones
Któraś elita. Chyba 2.
5
Niezły poniedziałek. W pracy mnie wcześniej wypuścili, bo nie było prądu. Wróciłem, otwieram paczki w fut za SB, a tam kolejno Ziyech 87 ten z ligi mistrzów, Haland też z ligi mistrzów 84 i na koniec Paul Pogba 88.