0

@YouShouldListenToMe
Przecież jak zapytasz przeciętnego kibica z Hiszpanii o Gran Derbi to 98 na 100 Ci powie, że to mecz Sevilli z Betisem.

0

@YouShouldListenToMe
Od wielu, wielu lat mecze między Barcelona, a Realem to jest KLASYK. Wyjdź na ulicę Madrytu i zapytaj jak tam derby to powiedzą, że Real z Atletico juz dawno grał.

0

@YouShouldListenToMe
Raczej Ty idź oglądać derby gdzie indziej ;)

0

@Colon
To bardziej chyba wyspiarze tak na to wołają. W Hiszpanii się mówi o tym meczu zawsze klasyk. A samo 'derby' to się nie spotkałem.

0

@YouShouldListenToMe
Derby to możesz mieć między Chelsea, a Arsenalem lub między Legią, a Polonią.

2

@barcelonaLM
Przecież jak kolejny mecz wygrywamy 6:0 to komentarze będą, że tryplet jest nasz itp.
A jak zremisujemy lub przegramy to będzie to samo co dzisiaj - stypa, żałoba, wyzwiska.
Pamiętam czasy Guardioli - jeszcze nie miałem tutaj konta, ale każdy przegrany/zremisowany mecz to była dymisja Pepa, conajmniej 7-8 piłkarzy z pierwszego składu do wymiany, nie wygramy nic, nie gramy nic, dno dna itp itd.
Nic nowego - Ci najbardziej krzykliwi po takim meczu są pierwsi do wyzwisk, krytyki i żali. A jak wygramy jakieś trofeum/zagramy dobry mecz to też pierwsi się zalogują i będą piać w niebogłosy jaka to Barcelona jest wielka. Standard od 10-12 lat.

1

Dzisiaj się wydaje, że drużyny bardziej nie chciały stracić bramki niż chciały ją strzelić.
U nas wszystkie groźne akcje szły przez Messiego, a Real grał bardziej drużynowo.

0

Za dużo z przodu zależy od Leo. Zdecydowanie za dużo. Oglądam mecz z samymi kibicami Realu i każdy z nich mówi że jak strzeli Barca coś to Messi będzie miał przy tych bramkach ogromny wpływ.

1

Fajnie by było zobaczyć S.Roberto w pierwszym składzie. Ostatnio gra dobre spotkania, nie mamy Arthura, a myślę że nasz wychowanek obok de Jonga by się fajnie sprawdził. Wtedy Semedo na prawą obronę i Busi/Rakitic jako defensywny pomocnik.

0

@JohnConstantine1899
Taka sama jak w poprzednim meczu, ewentualnie Vidal za Rakiticia to dla mnie jedyna możliwa zmiana.

0

Brawo Valencia, szkoda setek bo w 2 połowie ich było sporo. No i jednak ogrom kontuzji, a postawili się najpierw Ajaxowi, a teraz Realowi. Lider zostaje w Barcelonie!

0

@barcelonaLM
Stawiałem 1X i to mój ostatni mecz dzisiaj, reszta weszła.

0

@Tasde
Jak grali z lepszymi drużynami jak Atletico albo PSG to już tak kolorowo nie było, bo żadnego z tych spotkań nie wygrali. W środę też nie wygrają.

6

Ile fauli nie odgwizdanych dla Valencii? 4 sam naliczyłem w ostatnie 20 minut.

0

@NeroTFP
Progres niesamowity - i to w takim wieku. Zawsze był niezłym libero. Taki porządny ligowy libero, ale teraz to czołówka ligi. Heynen zdecydowanie mu się przysłużył przy tym.

0

@NeroTFP
Verva spadła trochę z formą. Kwolek grał świetnie, Tille grał świetnie. Nowakowski w formie. A teraz Kwolek przygasa, wiadomo - zmęczenie. Kevin strasznie się męczy w ataku, Nowakowskiego też zmęczenie bierze, Brizard również fizycznie odczuwa trudny sezonu reprezentacyjnego. Udrys wrócił i gra fajnie, Wojtaszek świetna forma i Wrona wskoczył na fajny, wysoki poziom. Ogólnie mają naprawdę duży potencjał, ale falują - na razie zdecydowanie za bardzo falują swoją grą i moim zdaniem Perugia ogra nas za 3 punkty, może seta się uda wyrwać.

0

@Vxb93
Początek sezonu był dla nas mega ciężki - kontuzje, nie potrzebne tourne itp.
Myślę, że zaczniemy regularnie punktować i na wyjeździe, co nie zmienia faktu, że obrazy gry u siebie, a na wyjeździe to jest niebo, a piekło...

4

Rafinha trafia dla Celty na 1:0!

0

@jacob345
Gramy słabo, ale nie tylko przebłyski Messiego nas ratują. Są momenty, w których cała drużyna gra bardzo dobrze. Np w meczu z Borussią większość zespołu zagrała na ocenę dobrą. Nie tylko nam gra się ciężko z Atletico na Wanda - pojedzie tam Real i też się będzie męczył, pojedzie tam Juventus, Bayern, City czy Liverpool i też będą mieć mega ciężko. Tak samo w tym sezonie Real Sociedad jest bardzo solidny i było z nimi ciężko grać - nie tylko nam. Wydaje mi się, że na tych ciężkich wyjazdach trzeba punktować, nie ważne że to będzie rwana 1:0 po samobóju, ale zgarniamy 3 punkty i jedziemy dalej. U siebie będziemy faworytem z każdym i jestem niemal pewny, że ogramy Real dość łatwo. Trzeba się przyzwyczaić, że za Valverde nie ma czegoś takiego jak 'gramy dobrze'. Za jego kadencji są tylko męki na wyjazdach i dobre, solidne spotkania u siebie.

8

Albo 2:2 i karny. Albo 2:1, bo nie ma pierwszego karnego.

3

Vidal będzie kluczem dzisiaj do zwycięstwa. Trzeba ruszyć pomoc, a Arturo z ławki to idealny zawodnik do tego.

6

Już 3-4 razy Rakitic cofa piłkę niemal z połowy boiska aż do ter Stegena...

1

@sewciu50
Jako jedyny nie boi się wziąć piłki i zrobić coś więcej niż podać do tyłu lub do najbliższego kolegi.

1

Wielka dziura w pomocy. Sam de Jong nie da rady z 3-4 pomocnikami rywala...

0

Balet mamy dzisiaj na Anoeta.

0

@Barca13579
Najbliższy poniedziałek.

0

@Hiacynk
Jest mi zimno, nie mam swetra.
Moje czoło ma z pół metra

1

Lautaro chyba każdego z naszych obrońców dzisiaj przestawił jak juniora. Silny, szybki, dobry technicznie, ma niezłą wizję i wykończenie. Czego więcej od niego możemy wymagać? Idealny kandydat.

1

@Cariones
Któraś elita. Chyba 2.

5

Niezły poniedziałek. W pracy mnie wcześniej wypuścili, bo nie było prądu. Wróciłem, otwieram paczki w fut za SB, a tam kolejno Ziyech 87 ten z ligi mistrzów, Haland też z ligi mistrzów 84 i na koniec Paul Pogba 88.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?