Kudlaty
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lędziny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
zabibarca
Nie panikuje, ani też nie wątpię w jego umiejętności ale od początku nie byłem za tym transferem bo jestem przeciwny wydawania takiej kasy na transfery.
0
Ta super za taką kasę z kosmosu.. :]
0
Chyba każdy zasługuję na szanse, tym bardziej jeśli się tyle płaci za gracza.. :]
0
Nauczcie się w końcu przegrywać czy bardziej remisować. Zdarza się najlepszym!
Fakt faktem że zgodzę się że Bojan niestety prezentuję ze niski poziom, moim zdaniem przydałby się ktoś pokroju Deco czy Toure który umie przymierzyć z daleka.
0
A co miał od razu lecieć na mecz? Skąd wiesz czy Barca nie trenowała specjalnie pod taktykę Basków.
0
Kupic go i wypożyczyć do Ajaxu na sezon góra dwa, takie jest moje zdanie. Ajax ma kłopoty finansowe więc z transferem nie będzie większych problemów.
Jesteście na nie żeby kupić dobrze zapowiadającego się obrońce za nie żadne kosmiczne kwoty? Rozumie że wolicie Czyhryńskiego za 25 mln. Trzeba kupować za młodu, ktoś kto może być perspektywą na przyszłość a nie iść w ślady realu i kupować gwiazdki za kolosalne pieniądze.
0
Sprzedaż Toure, Eto'o, kolejne wypożyczenie Cacceresa i robienie z Abidala środkowego obrońce, to są zagadki ;P
Aaa i oczywiście zanim ktoś będzie miał pretensję.. wiem że Abidala można uważać ża środkowego bo to jego pozycja w rep. natomiast bardziej go widzę na lewej stronie a Martina w barwach Barcy.
0
Było minęło, teraz powinniśmy się cieszyć że znalazł się klub do Ibry, a było to trudne jeśli ktoś tyle sobie zaśpiewa za grę ile on. Po drugie udało się ściągnąć Ville ;)).
Sezonowcy zawsze byli, są i będę, niestety..
0
A ja myślę że długo to nie postoi w stanie nienaruszonym.
0
Mam pytanie, dlaczego wyżej wymienieni gracz nie grali w Barcy B ?
0
Sezonowcy zawsze byli i zawszę będą. Skąd wiesz że ten co nie jest według siebie kibicem Barcy od małego nie kibicuje Barcy od tygodnia..
Tak to już jest ;))
0
Dokładnie, niedawno odetchnęliśmy z ulgą po tym jak Lahm do nas nie trafił to teraz kolejny Niemiec jest do nas przymierzany..
0
Maxwell dostanie swoje "5 minut".
0
Fakt, to nie to samo co kiedyś. Odejście z Milanu było jego największym błędem w karierze piłkarskiej.
0
Ciekawe za jaką cenę.
0
Dałbym za niego nawet te 40 mln.
0
No i świetnie :]
0
skąd ta fota? a nie widać że Ibra jest jakoś mało oryginalny? :D
0
Ja sobie chyba odpuszczę na tydzień czytanie stronek ;/
Bo to jest męczące.
0
I kto jeszcze?
Nudzą mnie już te doniesienia..
Przydałyby się w końcu jakieś konkrety.
0
Taa Jorquera na pewno...
0
No prawda, ale swoje zrobił :)
"Nowsza" wersja Deco by nam się przydała :)
0
Za kilka dni ktoś zdementuje tą info.
0
pewne jest ze czerwonej nie powinno być..
0
"on byłby wzmocnieniem nie żaden benzema ani ribery "
Owszem, Kun to duże wzmocnienie, ale Benzema i Ribery dla Ciebie nie są żadnymi wzmocnieniami? ;/
0
Także gdy Barca będzie w finale LM (A tego bym bardzo chciał) to to będzie zdecydowanie łatwiejszy mecz w sezonie.. .
Betis, owszem z Sewilli ale to nie ten klub o którym być może myślisz..
0
Szkoda chłopaka.. a co do pierwszego składu to Pep może dałby mu pograć w tych wygranych "na papierze" meczach więc nabrał by doświadczenia.. zawsze się da jakiś korzyści doszukać :P
0
"Wszyscy trzej są częścią historii futbolu, a co więcej wszyscy trzej strzelali bramki w barwach Barcelony."
Trochę bez sensu, to przecież oczywiste że do Barcy.. no ale nie czepiam się ;P
0
Mimo wszystko dziś zaryzykował. Wiadomo jaka była sytuacja, ale gdyby mu się dziś coś stało to tragedia..
0
Ale na nasze szczęście zagra :)