0

Ciekawe czy Valdes się w końcu doczeka...

0

Jak dla mnie najlepsze wyjazdowe to niebieskie. A te pomarańczowe mi się nie podobają zupełnie..

0

Doskonale go rozumie ;)

0

FCB-kat to się nazywa szacunek dla rywala a nie panika.

0

3 pkt. . Sezonowiec? czy małolat? ;/

Sorry ale czasami jak widzę mnóstwo komentarzy i chce poczytać te ciekawsze a widzę niektóre zbędne komentarze to aż żal.. ściska ;/

0

Rafalx160- zapewne widziałeś jeden góra dwa mecze.

Z całym szacunkiem dla chłopaka ale Gourcuff może nie poradzić sobie po prostu w Barcy.. .

0

Veo05:

"nie dziwne że anulowali szczerze mówiąc to Alves groźnie sfaulował tego typa"

Po pierwsze NIE anulowali, piszesz że nie dziwne że anulowali..

Po drugie Alves nie faulował, a zdaniem sędziego symulował.

Ale pozostawię twoją wypowiedz bez komentarza bo szkoda słów..

0

"a tak nie na temat dajcie oceny za mecz z Betisem" co ty pieprzysz? ;/

0

Pinto- 5. Reszta ok.

0

santiago co ty się chcesz w eksperta zabawiać?

Tylko nie wyjeżdżaj zaraz ze to źle wpłynie na zespół itp.

Daj spokój..

0

Widziałeś mecz?. Ja nie obwiniam go za żadna z bramek bo gdybyś zauważył był RYKOSZET.. . Jose bronił bez zarzutów.

0

Snooker weź już chłopie nic nie pisz..

0

uentek mimo że twój komentarz był dodany jako jeden z pierwszych powrócę do niego: "mysle ze spokojnie wygryzl by Abidala." Popatrz na mecze Barcy a potem się uważaj za wielkiego specjalistę..

0

To jest wdzięczność?

Klub dał mu możliwość rozwoju a ten po prostu poleci sobie za kasę? ;/

Myślałem że przypadek Fabregasa da młodym do myślenia..

0

Nie wierze ze Barca tyle wyłoży..

0

Nieźle się uśmiałem..

0

No tak ma chłopak szacunek nie tylko dla Barcy ale Realu również :)

0

Koleś o nazwisku Saviola również..

0

Muza do bani jak dla mnie.

0

Panowie Nie macie żadnych podstaw sadzić iż bramka obciąża konto Valdesa. Zapewne jeśli oglądniecie inna bramkę, to zarzucicie bramkarzowi że w sytuacji sam na sam mógł dać niżej rękę i by obronił..

To jest bez sensu. Dla mnie Victor w ostatnim czasie zrobił ogromne postępy i stał się bezapelacyjnie nr.1 w bramce Barcy.

0

Pique 4? ;/

Powinno być zdecydowanie więcej, kompletnie nie zasłużona druga kartką. Błąd sędziego a nie naszego gracza.

0

Emanuelson!

0

robokochambarce to ten sam co zawsze? nie wydaje mi się.. . Może zbieżność nicków ? Nigdy tak głupio nie pisałeś.

VV odwala kawał dobrej roboty w tym sezonie, i przekonał mnie że zasługuje na nr.1 w bramce Barcy :)

0

Zawsze tak chciałem aby było w Barcy. Nie będzie zamieszania ze zmianami trenerów, przychodzi jeden i ulubieniec poprzedniego siada na ławę. Aczkolwiek nie było to dla mnie takie ważne ale cieszy mnie to ;)

0

Dobrze Ci się wydaje. Nigdy nic nie słyszałem żeby miał wrócić w listopadzie, więc Ci się coś pomyliło ;')

0

Przerwa powinna być trochę dłuższa..

0

To nie żaden wstyd przyznać się do porażki a co dopiero w takim spotkaniu i z takim składem więc nie wiem po co te bzdury..

0

Iniesta nie długo, natomiast Milito jeszcze dość długo.

0

News o największej frekwencji a wy piszecie o małej frekwencji.. Tacy mądrzy to sami ją poprawcie.

0

"Nie czyta sie newsow to sie nie wie ;) " Ja czytam wszystkie i nie wiedziałem, przeoczyłem czy zapomniałem..

Milito jeszcze długo nie pogra Iniesta wróci raczej na dniach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?