Kudlaty
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lędziny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe czy Valdes się w końcu doczeka...
0
Jak dla mnie najlepsze wyjazdowe to niebieskie. A te pomarańczowe mi się nie podobają zupełnie..
0
Doskonale go rozumie ;)
0
FCB-kat to się nazywa szacunek dla rywala a nie panika.
0
3 pkt. . Sezonowiec? czy małolat? ;/
Sorry ale czasami jak widzę mnóstwo komentarzy i chce poczytać te ciekawsze a widzę niektóre zbędne komentarze to aż żal.. ściska ;/
0
Rafalx160- zapewne widziałeś jeden góra dwa mecze.
Z całym szacunkiem dla chłopaka ale Gourcuff może nie poradzić sobie po prostu w Barcy.. .
0
Veo05:
"nie dziwne że anulowali szczerze mówiąc to Alves groźnie sfaulował tego typa"
Po pierwsze NIE anulowali, piszesz że nie dziwne że anulowali..
Po drugie Alves nie faulował, a zdaniem sędziego symulował.
Ale pozostawię twoją wypowiedz bez komentarza bo szkoda słów..
0
"a tak nie na temat dajcie oceny za mecz z Betisem" co ty pieprzysz? ;/
0
Pinto- 5. Reszta ok.
0
santiago co ty się chcesz w eksperta zabawiać?
Tylko nie wyjeżdżaj zaraz ze to źle wpłynie na zespół itp.
Daj spokój..
0
Widziałeś mecz?. Ja nie obwiniam go za żadna z bramek bo gdybyś zauważył był RYKOSZET.. . Jose bronił bez zarzutów.
0
Snooker weź już chłopie nic nie pisz..
0
uentek mimo że twój komentarz był dodany jako jeden z pierwszych powrócę do niego: "mysle ze spokojnie wygryzl by Abidala." Popatrz na mecze Barcy a potem się uważaj za wielkiego specjalistę..
0
To jest wdzięczność?
Klub dał mu możliwość rozwoju a ten po prostu poleci sobie za kasę? ;/
Myślałem że przypadek Fabregasa da młodym do myślenia..
0
Nie wierze ze Barca tyle wyłoży..
0
Nieźle się uśmiałem..
0
No tak ma chłopak szacunek nie tylko dla Barcy ale Realu również :)
0
Koleś o nazwisku Saviola również..
0
Muza do bani jak dla mnie.
0
Panowie Nie macie żadnych podstaw sadzić iż bramka obciąża konto Valdesa. Zapewne jeśli oglądniecie inna bramkę, to zarzucicie bramkarzowi że w sytuacji sam na sam mógł dać niżej rękę i by obronił..
To jest bez sensu. Dla mnie Victor w ostatnim czasie zrobił ogromne postępy i stał się bezapelacyjnie nr.1 w bramce Barcy.
0
Pique 4? ;/
Powinno być zdecydowanie więcej, kompletnie nie zasłużona druga kartką. Błąd sędziego a nie naszego gracza.
0
Emanuelson!
0
robokochambarce to ten sam co zawsze? nie wydaje mi się.. . Może zbieżność nicków ? Nigdy tak głupio nie pisałeś.
VV odwala kawał dobrej roboty w tym sezonie, i przekonał mnie że zasługuje na nr.1 w bramce Barcy :)
0
Zawsze tak chciałem aby było w Barcy. Nie będzie zamieszania ze zmianami trenerów, przychodzi jeden i ulubieniec poprzedniego siada na ławę. Aczkolwiek nie było to dla mnie takie ważne ale cieszy mnie to ;)
0
Dobrze Ci się wydaje. Nigdy nic nie słyszałem żeby miał wrócić w listopadzie, więc Ci się coś pomyliło ;')
0
Przerwa powinna być trochę dłuższa..
0
To nie żaden wstyd przyznać się do porażki a co dopiero w takim spotkaniu i z takim składem więc nie wiem po co te bzdury..
0
Iniesta nie długo, natomiast Milito jeszcze dość długo.
0
News o największej frekwencji a wy piszecie o małej frekwencji.. Tacy mądrzy to sami ją poprawcie.
0
"Nie czyta sie newsow to sie nie wie ;) " Ja czytam wszystkie i nie wiedziałem, przeoczyłem czy zapomniałem..
Milito jeszcze długo nie pogra Iniesta wróci raczej na dniach.