0

Sergio B. jest ulubieńcem Guardioli wiec niema co się dziwić pierwszej jedenastce :)

paws zgadzam się, po prostu wiedzą ile Barca zrobiła do nich i są wdzięczni :)

Visca el Bojan!

Visca el Barca!

0

nie zdziwię się jak Barca go po prostu sprzeda.. ;/

0

oni są mądrzy ! :|

jakie sprzedać! to co on musi 10 bramek na mecz strzelać żeby go zostawi!!??

0

Ja nie jestem przekonany do tego aby zajął miejsce na lewym skrzydle na stałe.. musi mnie jeszcze do siebie przekonać :P

0

No i gitara

0

merowing idz Ty już spać lepiej..

0

Dokładnie :) to dopiero początek, dostanie nie jedna szanse ;)

0

a coś z netu? linku do justin czy jakoś tak ma ktoś?

0

x_barca_x widzę że wierzysz w Barce..

Trochę martwi ławka do Toure przecież w zeszłym sezonie pokazał się z dobrej strony..

Vamos Blaugrana!!!

0

Temu panu już podziękujemy..

0

Wiad. do fanek ;)

0

Xavi a R10 to dwie inne sprawy.

0

Wole Palacio niż Arszawina, ale z trójki van Persie bez wątpienia najlepszy ;)

0

Nie żebym się czepiał ale "Hiszpan pozostanie w Barcelonie do 2014 roku." brzmi to tak jakby miał po 2014 odejść

0

Obszerny wywiad :)

0

Aha i nie zrozumcie mnie źle, uważam kolesia za dobrego piłkarza ale zgadzam się z resztą że jest on nam po prostu nie potrzebny, w dodatku za taka kasę.. nie ma sensu.

0

Nie pieprzcie już.. Henry był o klasę lepszy w Arsenalu, ale ostatni mecz z Wisłą był naprawdę ładny w jego wykonaniu. Na odzyskanie formy czekaliśmy u R10 i też się nie doczekaliśmy a również wierzyliśmy.. ale chcę żebyście wiedzieli że jestem Roniemu za wszystko wdzięczny i dla mnie zawsze będzie wielki. Krytykujcie mnie ile chcecie, każdy ma swoje zdanie i ja jej też mam, kibicuje Barcie ale przy kolejnej plotce o transferze nie mam zamiaru gadać że ktoś z "naszych" jest o klasę lepszy. Berbatov to również świetny piłkarz, wielu z was żeby tak sadzić musiałoby go widzieć w koszulce Milanu Barcy czy ManU..

Vamos Blaugrana!

0

Tylko nie to :(

Jeszcze Ruskiego brakowało..

0

w sumie żadne ale pisze nikłe bo to piłka nożna w końcu i wszystko sie może zdarzyć :P

0

Serbia nikłe ma szanse..

0

1000 spotkań i jeszcze więcej!

0

Pięknie Xavi :D

0

GOLL

0

Ja tam jestem cały czas zachwycony grę Pedrito :P

0

Ja czekam ale chyba relacji nie będzie i nici ;/

0

Relacja live będzie bo jeśli tak to czekam :)

Proszę o odpowiedz.

0

18. Milito trochę wysoki nr. ale Gudi 7 ;/

0

ok ilu będą kosztować bilety? w końcu od dziś muszę wiedzieć ile muszę uzbierać, a transport? choćby na piechotę!

0

katralonczyk9 ale napisałeś..

Kibic Wisły i Barcy będzie miał problem!? co za głupota! taka okazja zobaczyć Barce u siebie ;/ a ty walisz o problemie.. nie ważne po której stronie zasiądzie

0

Zapraszamy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?