Kudlaty
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lędziny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sergio B. jest ulubieńcem Guardioli wiec niema co się dziwić pierwszej jedenastce :)
paws zgadzam się, po prostu wiedzą ile Barca zrobiła do nich i są wdzięczni :)
Visca el Bojan!
Visca el Barca!
0
nie zdziwię się jak Barca go po prostu sprzeda.. ;/
0
oni są mądrzy ! :|
jakie sprzedać! to co on musi 10 bramek na mecz strzelać żeby go zostawi!!??
0
Ja nie jestem przekonany do tego aby zajął miejsce na lewym skrzydle na stałe.. musi mnie jeszcze do siebie przekonać :P
0
No i gitara
0
merowing idz Ty już spać lepiej..
0
Dokładnie :) to dopiero początek, dostanie nie jedna szanse ;)
0
a coś z netu? linku do justin czy jakoś tak ma ktoś?
0
x_barca_x widzę że wierzysz w Barce..
Trochę martwi ławka do Toure przecież w zeszłym sezonie pokazał się z dobrej strony..
Vamos Blaugrana!!!
0
Temu panu już podziękujemy..
0
Wiad. do fanek ;)
0
Xavi a R10 to dwie inne sprawy.
0
Wole Palacio niż Arszawina, ale z trójki van Persie bez wątpienia najlepszy ;)
0
Nie żebym się czepiał ale "Hiszpan pozostanie w Barcelonie do 2014 roku." brzmi to tak jakby miał po 2014 odejść
0
Obszerny wywiad :)
0
Aha i nie zrozumcie mnie źle, uważam kolesia za dobrego piłkarza ale zgadzam się z resztą że jest on nam po prostu nie potrzebny, w dodatku za taka kasę.. nie ma sensu.
0
Nie pieprzcie już.. Henry był o klasę lepszy w Arsenalu, ale ostatni mecz z Wisłą był naprawdę ładny w jego wykonaniu. Na odzyskanie formy czekaliśmy u R10 i też się nie doczekaliśmy a również wierzyliśmy.. ale chcę żebyście wiedzieli że jestem Roniemu za wszystko wdzięczny i dla mnie zawsze będzie wielki. Krytykujcie mnie ile chcecie, każdy ma swoje zdanie i ja jej też mam, kibicuje Barcie ale przy kolejnej plotce o transferze nie mam zamiaru gadać że ktoś z "naszych" jest o klasę lepszy. Berbatov to również świetny piłkarz, wielu z was żeby tak sadzić musiałoby go widzieć w koszulce Milanu Barcy czy ManU..
Vamos Blaugrana!
0
Tylko nie to :(
Jeszcze Ruskiego brakowało..
0
w sumie żadne ale pisze nikłe bo to piłka nożna w końcu i wszystko sie może zdarzyć :P
0
Serbia nikłe ma szanse..
0
1000 spotkań i jeszcze więcej!
0
Pięknie Xavi :D
0
GOLL
0
Ja tam jestem cały czas zachwycony grę Pedrito :P
0
Ja czekam ale chyba relacji nie będzie i nici ;/
0
Relacja live będzie bo jeśli tak to czekam :)
Proszę o odpowiedz.
0
18. Milito trochę wysoki nr. ale Gudi 7 ;/
0
ok ilu będą kosztować bilety? w końcu od dziś muszę wiedzieć ile muszę uzbierać, a transport? choćby na piechotę!
0
katralonczyk9 ale napisałeś..
Kibic Wisły i Barcy będzie miał problem!? co za głupota! taka okazja zobaczyć Barce u siebie ;/ a ty walisz o problemie.. nie ważne po której stronie zasiądzie
0
Zapraszamy