0

Oczywiście znów będzie problem z obejrzeniem, klasyk europy powinien zobaczyć każdy kibic.

0

Oby został.. Ściągnięto go i się sprawdził. Ściągnięto Henry tyle że się nie sprawdził, więc nie widzę powodu dla którego go sprzedawać..

0

Z taką formą to a rok nagroda będzie pewna dla Leo :)

0

Iker czy Victor lepszy to jest nie ważne. Ważne że Barca ma w końcu bramkarza będącego pewnym pkt. w zespole :)

0

Mimo to są zawodnicy, którzy nie będą mogli wystąpić z powodu kontuzji. Są to ze strony gospodarzy: Tonel, Pedro Silva, Abel oraz były gracz Barcelony Rochemback, a ze strony Barcelony: Abidal, Milito oraz Iniesta.

A Messi?

0

wlasnie lepiej niech sprawdzi paru pilkarzy i niech messiego oszczedza on sie przyda na sevilli" Artinho ile ty masz lat? ;/

Nie wypowiadaj się najlepiej..

0

Musi być na GD..

0

Barcelona wygrała ligę z dwunastopunktową przewagą nad realem warto dodać ze real był 2 :]

0

weź koleś się nie wypowiadaj bo twój poziom inteligencji jest równy zeru! ;/

0

Czekamy na szczęśliwą 30 :)

0

Henry: 4

Pomimo, iż zaliczył pośrednią asystę przy bramce Keity, to i tak nie wykorzystał mnóstwa dogodnych sytuacji. Tak słaba skuteczność nie przystoi Francuzowi.

To mówi samo za siebie że musimy kogoś kupić w zimowym okienku..

0

I tu jest dla mnie coś niezrozumianego mianowicie zarobki Titiego.. .

Xaviemu woda sodowa do głowy? wątpię, to nie ten typ gracza co np. Roni. Leo zarabia sporo i sodówka mu nie wpadła do głowy :P. Xavi to jest prawdziwy autorytet. "gukwa" skąd Ty możesz to wiedzieć?

0

Nie spodziewałem się ze będzie chciał zakończyć karierę w Majorce :)

0

Kurde.. oczywiście chodziło mi o drugiego z rodu Milito- Diego :)

0

Nie wiem na ile to jest możliwe.. wolałbym innych ale ich przyjście jest mało prawdopodobne, nie mam nic przeciwko niemu :).

Real jest zainteresowany wieloma na miejsce RvN między innymi Huntelarem, G.Milto czy Gomezem.

0

Łapy precz od Jeffrena! on przewyższa talentem Pedro..

0

Już nie gadam o żadnym szacunku do realu bo mnie to tam wisi i powiewa. Ale jesteście pewni że hej ;/

0

Wybaczcie ze nie na temat ale:

Real wygrał "wyścig" o rewelacyjnego 16-latka

pb /13:49

Szesnastoletni Brazyliczyk Alipio Brandao będzie piłkarzem Realu Madryt. O rewelacyjnego nastolatka "Królewscy" stoczyli walkę z Chelsea Londyn - czytamy w serwisie SkySports.

- Byliśmy w Madrycie uzgodnić warunki kontraktu i teraz Alipio będzie mógł zacząć trenować z Hiszpanami już w tym tygodniu. Jest bardzo szczęśliwy - powiedział agent młodego piłkarza.

Za nastoletniego Brazylijczyka madrycki klub będzie musiał zapłacić aktualnego portugalskiemu Rio Ave 550 tys. euro.

Ktoś coś słyszał o tym rewelacyjnym szesnastolatku?

0

Puchar Króla jak i mistrzostwo Hiszpanii.??

Puchar Króla mniej ważny a ja liczę na mistrza Hiszpanii i europy :)

0

Ja bym się tak nie nakręcał.. niezależnie kto wygra to dla mnie Leo i tak będzie nr. 1 :)

0

"I uważam, że to nasz najlepszy transfer tego lata" ;/

Chyba żartujesz.. Dani jest dla mnie bez wątpienia lepszym transferem.

Również uważam że nie powinien wygrać ten laluś aczkolwiek boje się i jestem prawie przekonany ze on zgarnie ta nagrodę (niestety ;)

0

gdzie oglądasz?

0

można prosić o ten link!?

0

jestem pewny że to nie prawda. :]

0

Szkoda ze na zimie znów rozstaniemy się z LM ;/

co do losowania to dużo czasu a przeciwnik mnie osobiście jest obojętny, bo jeśli się chce wygrać LM to trzeba być w stanie wygrać z każdym ;)

Bardzo mnie smuci przerwa "bladej twarzy" :(

0

Dokładnie, ciekawy zawodnik, w dodatku kontakt się kończy..

0

Ciekawa sprawa.. czekam aż głos zabierze sam Leo :)

0

No ale miejmy nadzieje że i na takim boisku Barca odniosła by zwycięstwo :P

0

Co jak co ale Malaga jednak wymagający rywal. Nie będę się bawił w obstawianie wyniku, liczę po prostu na 3pkt. Barca na szczęście nie jest zbyt pewna więc niedocenienia rywala chyba nie grozi :)

Barca!

0

no i po coś tam polazł ;/

kolejny talent się zmarnuje.. oby tak dalej.. ;/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?