Kudlaty
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lędziny
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Oczywiście znów będzie problem z obejrzeniem, klasyk europy powinien zobaczyć każdy kibic.
0
Oby został.. Ściągnięto go i się sprawdził. Ściągnięto Henry tyle że się nie sprawdził, więc nie widzę powodu dla którego go sprzedawać..
0
Z taką formą to a rok nagroda będzie pewna dla Leo :)
0
Iker czy Victor lepszy to jest nie ważne. Ważne że Barca ma w końcu bramkarza będącego pewnym pkt. w zespole :)
0
Mimo to są zawodnicy, którzy nie będą mogli wystąpić z powodu kontuzji. Są to ze strony gospodarzy: Tonel, Pedro Silva, Abel oraz były gracz Barcelony Rochemback, a ze strony Barcelony: Abidal, Milito oraz Iniesta.
A Messi?
0
wlasnie lepiej niech sprawdzi paru pilkarzy i niech messiego oszczedza on sie przyda na sevilli" Artinho ile ty masz lat? ;/
Nie wypowiadaj się najlepiej..
0
Musi być na GD..
0
Barcelona wygrała ligę z dwunastopunktową przewagą nad realem warto dodać ze real był 2 :]
0
weź koleś się nie wypowiadaj bo twój poziom inteligencji jest równy zeru! ;/
0
Czekamy na szczęśliwą 30 :)
0
Henry: 4
Pomimo, iż zaliczył pośrednią asystę przy bramce Keity, to i tak nie wykorzystał mnóstwa dogodnych sytuacji. Tak słaba skuteczność nie przystoi Francuzowi.
To mówi samo za siebie że musimy kogoś kupić w zimowym okienku..
0
I tu jest dla mnie coś niezrozumianego mianowicie zarobki Titiego.. .
Xaviemu woda sodowa do głowy? wątpię, to nie ten typ gracza co np. Roni. Leo zarabia sporo i sodówka mu nie wpadła do głowy :P. Xavi to jest prawdziwy autorytet. "gukwa" skąd Ty możesz to wiedzieć?
0
Nie spodziewałem się ze będzie chciał zakończyć karierę w Majorce :)
0
Kurde.. oczywiście chodziło mi o drugiego z rodu Milito- Diego :)
0
Nie wiem na ile to jest możliwe.. wolałbym innych ale ich przyjście jest mało prawdopodobne, nie mam nic przeciwko niemu :).
Real jest zainteresowany wieloma na miejsce RvN między innymi Huntelarem, G.Milto czy Gomezem.
0
Łapy precz od Jeffrena! on przewyższa talentem Pedro..
0
Już nie gadam o żadnym szacunku do realu bo mnie to tam wisi i powiewa. Ale jesteście pewni że hej ;/
0
Wybaczcie ze nie na temat ale:
Real wygrał "wyścig" o rewelacyjnego 16-latka
pb /13:49
Szesnastoletni Brazyliczyk Alipio Brandao będzie piłkarzem Realu Madryt. O rewelacyjnego nastolatka "Królewscy" stoczyli walkę z Chelsea Londyn - czytamy w serwisie SkySports.
- Byliśmy w Madrycie uzgodnić warunki kontraktu i teraz Alipio będzie mógł zacząć trenować z Hiszpanami już w tym tygodniu. Jest bardzo szczęśliwy - powiedział agent młodego piłkarza.
Za nastoletniego Brazylijczyka madrycki klub będzie musiał zapłacić aktualnego portugalskiemu Rio Ave 550 tys. euro.
Ktoś coś słyszał o tym rewelacyjnym szesnastolatku?
0
Puchar Króla jak i mistrzostwo Hiszpanii.??
Puchar Króla mniej ważny a ja liczę na mistrza Hiszpanii i europy :)
0
Ja bym się tak nie nakręcał.. niezależnie kto wygra to dla mnie Leo i tak będzie nr. 1 :)
0
"I uważam, że to nasz najlepszy transfer tego lata" ;/
Chyba żartujesz.. Dani jest dla mnie bez wątpienia lepszym transferem.
Również uważam że nie powinien wygrać ten laluś aczkolwiek boje się i jestem prawie przekonany ze on zgarnie ta nagrodę (niestety ;)
0
gdzie oglądasz?
0
można prosić o ten link!?
0
jestem pewny że to nie prawda. :]
0
Szkoda ze na zimie znów rozstaniemy się z LM ;/
co do losowania to dużo czasu a przeciwnik mnie osobiście jest obojętny, bo jeśli się chce wygrać LM to trzeba być w stanie wygrać z każdym ;)
Bardzo mnie smuci przerwa "bladej twarzy" :(
0
Dokładnie, ciekawy zawodnik, w dodatku kontakt się kończy..
0
Ciekawa sprawa.. czekam aż głos zabierze sam Leo :)
0
No ale miejmy nadzieje że i na takim boisku Barca odniosła by zwycięstwo :P
0
Co jak co ale Malaga jednak wymagający rywal. Nie będę się bawił w obstawianie wyniku, liczę po prostu na 3pkt. Barca na szczęście nie jest zbyt pewna więc niedocenienia rywala chyba nie grozi :)
Barca!
0
no i po coś tam polazł ;/
kolejny talent się zmarnuje.. oby tak dalej.. ;/