Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Prawda jest taka, że Dani Alves ma (jeśli się nie mylę) 34 trofea (z klubami) :)
0
Panie, jaki trunek pijasz? zamieram Ci polać.
0
Jak dobrze, że wrócili najlepsi :D w końcu zaczną się prawdziwe rozgrywki a i nawet gruby pobiegał troche :p
1
Gra a nawet był na meczu w Polsce oglądać jak grają młodsi
0
no to liczba zółtek wzrosła właśnie o jakieś 500% :D
0
off-topic: kiedy od treningów wracają uczestniczy MŚ? Mowie tu glownie o Messim, Suarezie, Cou?
1
To co z Dembele? :d
1
Gra glownie z lewej czy prawej?
2
Mozna cos wiecej? :D co tym razem powiedział?
0
"to po prostu zabawa" lol...Panie drogi...;-)
6
hahaha :D dobre! ;P
0
Kojarzycie z kim będziemy grać o superpuchar?
Przegrany finalista (Sevilla) czy 2 miejsce z ligi (Atletico lub Real)?
0
Ktoś na ławie będzie siedział musiał xD raz Suarez a raz Coutinho itp itd, ale juz mielismy taka sytuacje (HENRY MESSI ETO RONALDINHO) i nigdy ta 4 nie wystąpiła razem w jednym meczu (z tego co pamietam) wiec tutaj moze byc podobnie, wieksza rotacja, ale na kazdej pozycji z piątki (Cou,Messi,Suarez,Demebele,Griezman)
zakładajac ze Griezman do nas przyjdzie :D bardzo bym chcial!
0
Moim zdaniem Griezman byłby po prostu przyszłą 9 jak odejdzie Gruby
1
Messiego poznałem w meczu z Chelsea chyba w 2005 r....to już 13 lat jak go oglądam praktycznie w każdym meczu :D
29
Serio...Messi graj do 50 bo nie wiem co zrobię jak odejdziesz na emeryturę!!!!!
0
Rozumiem, że jesli Arda odejdzie to Coutinho przejmuje 7, a jaki numer jesli Arda zostanie? Mam w pracy Turka i ostro trzyma sie zdania, ze Arda zwija do Arsenalu....lol
3
ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Deulofeu nadal kontuzja czy po prostu daje mu odpocząć po kontuzji? :|
0
Tez mysle, ze przyjdzie latem, chociaz ten wyciek z firmy Nike daje nadzieje...:D
1
Rakieta jest kozakie, moze nie daje jakos mega duzo z przodu, ale za*******a!!!!!! Bardzo go lubie i on nie jeden raz mowil, ze chce tutaj dlugo zostac!
0
Kupimy Coutinho i tak bedzie co roku :p
0
po kontuzji Paco moim zdaniem murowany skład na Real to
Stegen Roberto Vermalen Pique Alba Busquets Iniesta Rakitic Paulinho Suarez Messi :P
0
jest coś w tym co mówisz, ale Semedo za bardzo chce do przodu :p
0
Rakieta jest dobry, biega, walczy, stara sie jak malo kto.
0
Jesli bedzie zdrowy to ma murowany 1 skład na Chelsea
0
Nie wiem czy ktoś to widział, ale to losowanie było slabe - to wszystko powinien losowac komputer. Alonso miał do wyboru dwie kulki przy Barcelonie i mogl wiedziec, w ktorej jest Chelsea. NIe mowie, ze to jest jakis spisek bo wiadomo, ze go nie bylo, ale slabe to troche
3
Szczególnie ten
Mecz nr 100
27.02.2008 Barcelona - Valencia 1:1
0
Dajcie spokój, Suarez zasługuje na ławe a Messi na odpoczynek ;p
1
Dokładnie, Suarez jest bez formy a co dopiero na skrzydle...