0

Prawda jest taka, że Dani Alves ma (jeśli się nie mylę) 34 trofea (z klubami) :)

0

Panie, jaki trunek pijasz? zamieram Ci polać.

0

Jak dobrze, że wrócili najlepsi :D w końcu zaczną się prawdziwe rozgrywki a i nawet gruby pobiegał troche :p

1

Gra a nawet był na meczu w Polsce oglądać jak grają młodsi

0

no to liczba zółtek wzrosła właśnie o jakieś 500% :D

0

off-topic: kiedy od treningów wracają uczestniczy MŚ? Mowie tu glownie o Messim, Suarezie, Cou?

1

To co z Dembele? :d

1

Gra glownie z lewej czy prawej?

2

Mozna cos wiecej? :D co tym razem powiedział?

0

"to po prostu zabawa" lol...Panie drogi...;-)

6

hahaha :D dobre! ;P

0

Kojarzycie z kim będziemy grać o superpuchar?
Przegrany finalista (Sevilla) czy 2 miejsce z ligi (Atletico lub Real)?

0

Ktoś na ławie będzie siedział musiał xD raz Suarez a raz Coutinho itp itd, ale juz mielismy taka sytuacje (HENRY MESSI ETO RONALDINHO) i nigdy ta 4 nie wystąpiła razem w jednym meczu (z tego co pamietam) wiec tutaj moze byc podobnie, wieksza rotacja, ale na kazdej pozycji z piątki (Cou,Messi,Suarez,Demebele,Griezman)

zakładajac ze Griezman do nas przyjdzie :D bardzo bym chcial!

0

Moim zdaniem Griezman byłby po prostu przyszłą 9 jak odejdzie Gruby

1

Messiego poznałem w meczu z Chelsea chyba w 2005 r....to już 13 lat jak go oglądam praktycznie w każdym meczu :D

29

Serio...Messi graj do 50 bo nie wiem co zrobię jak odejdziesz na emeryturę!!!!!

0

Rozumiem, że jesli Arda odejdzie to Coutinho przejmuje 7, a jaki numer jesli Arda zostanie? Mam w pracy Turka i ostro trzyma sie zdania, ze Arda zwija do Arsenalu....lol

3

ZDROWIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

Deulofeu nadal kontuzja czy po prostu daje mu odpocząć po kontuzji? :|

0

Tez mysle, ze przyjdzie latem, chociaz ten wyciek z firmy Nike daje nadzieje...:D

1

Rakieta jest kozakie, moze nie daje jakos mega duzo z przodu, ale za*******a!!!!!! Bardzo go lubie i on nie jeden raz mowil, ze chce tutaj dlugo zostac!

0

Kupimy Coutinho i tak bedzie co roku :p

0

po kontuzji Paco moim zdaniem murowany skład na Real to

Stegen Roberto Vermalen Pique Alba Busquets Iniesta Rakitic Paulinho Suarez Messi :P

0

jest coś w tym co mówisz, ale Semedo za bardzo chce do przodu :p

0

Rakieta jest dobry, biega, walczy, stara sie jak malo kto.

0

Jesli bedzie zdrowy to ma murowany 1 skład na Chelsea

0

Nie wiem czy ktoś to widział, ale to losowanie było slabe - to wszystko powinien losowac komputer. Alonso miał do wyboru dwie kulki przy Barcelonie i mogl wiedziec, w ktorej jest Chelsea. NIe mowie, ze to jest jakis spisek bo wiadomo, ze go nie bylo, ale slabe to troche

3

Szczególnie ten

Mecz nr 100
27.02.2008 Barcelona - Valencia 1:1

0

Dajcie spokój, Suarez zasługuje na ławe a Messi na odpoczynek ;p

1

Dokładnie, Suarez jest bez formy a co dopiero na skrzydle...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?