3

To by nie grał :D

0

Ja tez :D tani rezerwowy ; p

0

Nie no ja tam mysle, ze koles dawal rade przez cala swoja kariere ;P ale fakt faktem sa lepsi

0

Haha, akcja z zona brata byla dobra, aczkolwiek poszla troche w zapomnienie juz pare tygodni/miesiecy od ujawnienia.

17

Nie kumam, jak mozesz mowic, ze Giggs nie byl wybitny? Byl tak samo wybitny jak Zanetti, Totti, Gerrard czy Maldini...

17

Ta a Cuenca wchodzi z ławki bo okazało sie ze wrocil

0

Ja w sumie zaden, ale nie rozumiem tego parcia na final w Madrycie. Valencia czy Sevilla tez sa ok

0

Ter STegen nie byl powolany do kadry, sa tam Neuer, Weidenfeller I ktos jeszcze

1

Wczoraj bardzo czesto podawał do białych :p

8

Mamy jeszcze naprawde ciezkie mecze, miedzy innymi z Sevilla czy Valencia, a Real ma troche lepszy terminarz. A stracic punkty mozna z kazdym

0

Pewnie trener :p

0

Nie mówił tak :p mówił, ze czasami najtrudniejszy mecz może być z rywalem typu Stoke czy Hull :P

0

Dokładnie, Xavi mógł dostać chociaż 15 minut.

0

I trwa do dziś :D

0

To co, sztab omawiał najbliższy mecz w 15 minut ? :D

0

Mega wyliczenie :D

8

Off topic :P debiut Xaviego, 1998 rok



0

Dokładnie :D polać mu!

1

Taki Scholes wcale nie miał malo bramek jak na pomocnika, cos ponad 100 goli w ok 500-600 wystepow. Xavi czy Iniesta maja sporo mniej

0

by Mateusz Klich

0

Dokładnie, obrone maja kozak, pomoc tez nie jest taka zla, przede wszystkim Willian I Oscar daja rade, a zawsze Luis moze zagrac w srodku na DM a za niego Miranda :D

0

Douglas = Keirrison to samo póki co ;P

0

Haha no wlasnie, czy u nich czy u nas...VeB!

0

Dokładnie, koleś powinien wylecieć dwa razy plus dostac jakies dluzsze zawieszenie...

0

0

HAHA :D pyatnia w stylu "kto ma pozyczyc 5 zl??" JA NIE :D

0

Co racja to racja :D

0

Ee tam ;) zapytali go tylko o zdanie to powiedzial swoje :D

2

Ca?y cyrk by? stworzony przez media. Abidal wyt?umaczyl, ze Barca chciala, by byl lacznikiem miedzy pilkarzamia a zarzadem co jest kompletna kpina, tak jakby Messi lub Suarez nie potrafili rozmawiac. Ba, klub chcial sobie polepszyc opinie, bo wie jak Abidal jest wielbiony

0

Ja rozumiem :P i się zgadzam.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?