Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
To by nie grał :D
0
Ja tez :D tani rezerwowy ; p
0
Nie no ja tam mysle, ze koles dawal rade przez cala swoja kariere ;P ale fakt faktem sa lepsi
0
Haha, akcja z zona brata byla dobra, aczkolwiek poszla troche w zapomnienie juz pare tygodni/miesiecy od ujawnienia.
17
Nie kumam, jak mozesz mowic, ze Giggs nie byl wybitny? Byl tak samo wybitny jak Zanetti, Totti, Gerrard czy Maldini...
17
Ta a Cuenca wchodzi z ławki bo okazało sie ze wrocil
0
Ja w sumie zaden, ale nie rozumiem tego parcia na final w Madrycie. Valencia czy Sevilla tez sa ok
0
Ter STegen nie byl powolany do kadry, sa tam Neuer, Weidenfeller I ktos jeszcze
1
Wczoraj bardzo czesto podawał do białych :p
8
Mamy jeszcze naprawde ciezkie mecze, miedzy innymi z Sevilla czy Valencia, a Real ma troche lepszy terminarz. A stracic punkty mozna z kazdym
0
Pewnie trener :p
0
Nie mówił tak :p mówił, ze czasami najtrudniejszy mecz może być z rywalem typu Stoke czy Hull :P
0
Dokładnie, Xavi mógł dostać chociaż 15 minut.
0
I trwa do dziś :D
0
To co, sztab omawiał najbliższy mecz w 15 minut ? :D
0
Mega wyliczenie :D
8
Off topic :P debiut Xaviego, 1998 rok
0
Dokładnie :D polać mu!
1
Taki Scholes wcale nie miał malo bramek jak na pomocnika, cos ponad 100 goli w ok 500-600 wystepow. Xavi czy Iniesta maja sporo mniej
0
by Mateusz Klich
0
Dokładnie, obrone maja kozak, pomoc tez nie jest taka zla, przede wszystkim Willian I Oscar daja rade, a zawsze Luis moze zagrac w srodku na DM a za niego Miranda :D
0
Douglas = Keirrison to samo póki co ;P
0
Haha no wlasnie, czy u nich czy u nas...VeB!
0
Dokładnie, koleś powinien wylecieć dwa razy plus dostac jakies dluzsze zawieszenie...
0
0
HAHA :D pyatnia w stylu "kto ma pozyczyc 5 zl??" JA NIE :D
0
Co racja to racja :D
0
Ee tam ;) zapytali go tylko o zdanie to powiedzial swoje :D
2
Ca?y cyrk by? stworzony przez media. Abidal wyt?umaczyl, ze Barca chciala, by byl lacznikiem miedzy pilkarzamia a zarzadem co jest kompletna kpina, tak jakby Messi lub Suarez nie potrafili rozmawiac. Ba, klub chcial sobie polepszyc opinie, bo wie jak Abidal jest wielbiony
0
Ja rozumiem :P i się zgadzam.