Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj spokoj, to byl kluczowy zawodnik Interu i reprezentacji Holandii. Bez niego zadna z tych druzyn nie zaszła by tak daleko. Pewnie jest 4 ; P
/
0
piszczek
0
robi to co uwaza za sluszne. presje z pilkarzy sciaga na siebie i to akurat umie
0
juz wiem, do ktorego zespolu do kupią...HALA .. :D
0
oby ten Ibra się sprawdził : p
0
szymonst
Rozumiemy się :D
0
W zeszłym sezonie Ibra miał farta. Villa jest lepszy ogółem i to dłuższa inwestycja, zobaczycie.. liczy się wspólne dobro!!!!!
0
tak tak wiem...my nie Real :D
0
bierzmy wszystkich :D
0
Messi zagrał świetny mecz...
0
z tego co wiem, to Fabregas jest kontuzjowany...ale czy tak faktycznie jest to głowy nie dam:)
0
Gdyby jakaś silna rosyjska drużyna grała co roku w finale ligi mistrzów i tak powiedzmy 10 meczów, to daje głowę, tak z 7 by wygrała...te rosyjskie drużyny są trudne do zdobycia
0
przydałby się jakiś news o Tito bo o nim to nic nie wiemy : P nigdy o nim nic nie ma. a też pewnie swoje dołożył ;P
0
Raf
To tlumaczenie to tylko stricte wprost tlumaczenie. Lol moze tez oznaczac zdziwienie, zszokowanie itp. W kazdym razie to tylko glupie slowo ; P
0
Niech Adriano coś zagra...on jest wporzo!
0
hahah racja / !
0
W Polsce takie opinie sa niemozliwe do uslyszenia:) To tez nas rozni...
0
Mascherano nic nie umie poza odbieraniem pilek i faulowaniem, czego sie spodziewaliscie? ; P
0
no pewnie zobaczymy go w polowie pazdziernika ale oby szybciej!
0
ty wez nie kracz / -.-
0
ne ne ; P na lewej Maxwell albo Adriano
0
tez bylbym zainteresowany /
0
kupic go!!!
0
tomek /
http://www.atdhe.net/
http://www.fromsport.com/
http://www.iraqgoals.net/
Linki dla Ciebie, o 19 kliknij w któryś a potem na Racing - Barca .. powinno sie zaladowac a jak nie, to do skutku ;) pare powinno byc na kazdej stronie
0
Pewnie i by się przydał ale Guardiola na pewno nie jest taki głupi i ma swoje powody i to spore. Pewnie nie tylko te, które mówią o wychowankach. Coś musi być na rzeczy : p
0
gitara, pierwszy i ostatni mecz u nas i ten daleki i zimny wyjazd do Rosji szybko bedzie za nami !
0
teraz gramy w skladzie
Pinto
Alves Puyol Milito ADriano
Iniesta Thiago Jonathan (chyba)
Villa Bojan Jeffren
0
gol! VILLA!
0
mogli sciagnac KOLO Toure i byloby po problemie ; P ...
0
gordoniasty
Całkowita racja ; P