0

Daj spokoj, to byl kluczowy zawodnik Interu i reprezentacji Holandii. Bez niego zadna z tych druzyn nie zaszła by tak daleko. Pewnie jest 4 ; P

/

0

piszczek

0

robi to co uwaza za sluszne. presje z pilkarzy sciaga na siebie i to akurat umie

0

juz wiem, do ktorego zespolu do kupią...HALA .. :D

0

oby ten Ibra się sprawdził : p

0

szymonst

Rozumiemy się :D

0

W zeszłym sezonie Ibra miał farta. Villa jest lepszy ogółem i to dłuższa inwestycja, zobaczycie.. liczy się wspólne dobro!!!!!

0

tak tak wiem...my nie Real :D

0

bierzmy wszystkich :D

0

Messi zagrał świetny mecz...

0

z tego co wiem, to Fabregas jest kontuzjowany...ale czy tak faktycznie jest to głowy nie dam:)

0

Gdyby jakaś silna rosyjska drużyna grała co roku w finale ligi mistrzów i tak powiedzmy 10 meczów, to daje głowę, tak z 7 by wygrała...te rosyjskie drużyny są trudne do zdobycia

0

przydałby się jakiś news o Tito bo o nim to nic nie wiemy : P nigdy o nim nic nie ma. a też pewnie swoje dołożył ;P

0

Raf

To tlumaczenie to tylko stricte wprost tlumaczenie. Lol moze tez oznaczac zdziwienie, zszokowanie itp. W kazdym razie to tylko glupie slowo ; P

0

Niech Adriano coś zagra...on jest wporzo!

0

hahah racja / !

0

W Polsce takie opinie sa niemozliwe do uslyszenia:) To tez nas rozni...

0

Mascherano nic nie umie poza odbieraniem pilek i faulowaniem, czego sie spodziewaliscie? ; P

0

no pewnie zobaczymy go w polowie pazdziernika ale oby szybciej!

0

ty wez nie kracz / -.-

0

ne ne ; P na lewej Maxwell albo Adriano

0

tez bylbym zainteresowany /

0

kupic go!!!

0

tomek /

http://www.atdhe.net/

http://www.fromsport.com/

http://www.iraqgoals.net/

Linki dla Ciebie, o 19 kliknij w któryś a potem na Racing - Barca .. powinno sie zaladowac a jak nie, to do skutku ;) pare powinno byc na kazdej stronie

0

Pewnie i by się przydał ale Guardiola na pewno nie jest taki głupi i ma swoje powody i to spore. Pewnie nie tylko te, które mówią o wychowankach. Coś musi być na rzeczy : p

0

gitara, pierwszy i ostatni mecz u nas i ten daleki i zimny wyjazd do Rosji szybko bedzie za nami !

0

teraz gramy w skladzie

Pinto

Alves Puyol Milito ADriano

Iniesta Thiago Jonathan (chyba)

Villa Bojan Jeffren

0

gol! VILLA!

0

mogli sciagnac KOLO Toure i byloby po problemie ; P ...

0

gordoniasty

Całkowita racja ; P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?