Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Te statystyki nic nie pokazują. Manchester gra w innej lidze.
0
Czas na kolejne gole Ibry!
0
W istocie, kiedy jest chęć, wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze.
No właśnie!
0
Prawda jest taka, ze Kaka' może jeszcze dużo pokazać w Realu...
0
Skoro kwestie sportowe to tylko jedna droga...:)
0
drużyna
/
0
A pamiętacie gola Ronaldinho z Werderem ? Też pod murem - fantastico! :)
0
Nie za często się wypowiadam w 'komentarzach' ale wiem, że wczoraj BARCA zagrała naprawdę niezły mecz a oni mieli dużo szczęścia :)
0
Evil95
Messi wczoraj mało aktywny? Strzelał najwięcej, był najlepszym graczem plus strzelił dwie bramki. A to, ze nie podaje do lepiej ustawionych dało się zauważyć dawno dawno temu. Prawie nikt nie gra tak, jak w zeszłym sezonie wiec czego oczekujesz? Chcesz żeby oni grali cały czas na poziomie jak z ubiegłego roku? NIE DA SIĘ !!!!!!!!!!!!!! I tak graja wystarczająco dobrze ... Poza tym rok temu, o tej samej porze, tez był kryzys wiec LUDZIE trochę wiary w drużynę a nie po kilku słabszych meczach, gorszym stylu i przez doba grę REALU mieszacie ich z błotem. Jedyna osoba, która zasługuje na słowa krytyki z wczorajszego meczu TO IBRA...głupota. tyle ode mnie.
0
SopCast Channel - 90662 działa ok :) Reszte kombinujcie sami ^^
0
Niech zagra Czygry...kiedyś musi grać...
0
Jeszcze nie wiadomo :) Bo to BĘDZIE LOSOWANIE ... a potem zobaczymy na kogo EWENTUALNIE w półfinale...Poza tym najpierw niemiecka drużyna:)
0
Już działa obrazek. Ale nie na każdej stronie - na tych nowych newsach
0
Nie wiem jak wam, ale mi nie działają obrazki wewnątrz artykułów.
0
Bez sensu. Nie zauwazyliscie, ze Barca zawasze lapie "specjalne" glupie zolte kartki? Dawno juz to zauwazylem...i to jest plus! Jezeli Pique przed meczem z Almeria ma 4 kartki, to niech zrobi 5 i gitara...
0
ah nie przeczytałem Twojego dodania:)
0
bojanoo -> widać, że na czasie jesteś :P
0
Idiotymzm;]
0
no dobra fota :D
0
mil
No i to są słowa, z którymi trudno się nie zgodzić! Fakty!
0
Dobrze, że nie jesteś trenerem BARCY :p
0
:D
/
0
"Ja bez moich graczy jest nikim, a pozostali osiągnęli w swoim życiu wielkie kariery". "
Chyba mały błąd :p
0
Dla niektórych wystarczy, że napiszą coś o kimś i od razu pasuje do Barcelony...albo się go nagle uwielbia ^^ ale raczej nie potrzebujemy wzmocnień na lewą na razie..
0
zibiku
Tak, cos takiego było ale nie jestem dokładnie pewny co do okresu, po ktorym zawodnik moze sie "wykupic" - ale na 95% jest taka "opcja"
0
Thieri21
Calkowita racja ! Grunt to trwac i tyle.
0
Zgadzam się z sentecned. Nie możemy skreślać kogoś, kto jest zafascynowany jednym graczem. To może w późniejszym czasie przerodzić się w coś większego w stosunku do klubu. Ja np. nie interesowałem się piłka w okresie gimnazjum. Pamiętam mecz bodajże Barca - Chelsea 2005 ? Oglądałem go na tv w sumie dość przypadkowo. Nie interesowałem się w tym okresie swojego życia za bardzo piłką --> ale jak zobaczylem Messiego to strasznie spodobal mi sie jego styl, co pozniej przerodzilo sie w fascynacje klubem. I tak zostanie. Moze 5 lat to nie duzo, moze niektorzy z was powiedza - "a bo wtedy grali dobrze, to ich ogladal" --> Moze i tak? Bylem wtedy dzieciakiem, chcialem spowrotem patrzec na pilke i tak sie stało --> wybrałem Barcelone jak wyzej napisalem przez Messiego. Pozniej to przerodzilo sie w maly fanatyzm ale taki domowy ;) i moze nie jeden taki jak ja? taa wiem fascynujaca historia ;P i w polowie zrezygnowalem z ęąłćććć;) pozdro!
0
santiago
a jak będzie w najbliższym meczu? bo jeszcze nic nie czuję...
0
Jeśli to prawda, to moim zdaniem 7 będzie dla niego - póki nie odejdzie Marquez lub na stałe ;)
0
Mi tam trochę przypomina Trola ;p:D