0

Te statystyki nic nie pokazują. Manchester gra w innej lidze.

0

Czas na kolejne gole Ibry!

0

W istocie, kiedy jest chęć, wszystko wydaje się o wiele łatwiejsze.

No właśnie!

0

Prawda jest taka, ze Kaka' może jeszcze dużo pokazać w Realu...

0

Skoro kwestie sportowe to tylko jedna droga...:)

0

drużyna

/

0

A pamiętacie gola Ronaldinho z Werderem ? Też pod murem - fantastico! :)

0

Nie za często się wypowiadam w 'komentarzach' ale wiem, że wczoraj BARCA zagrała naprawdę niezły mecz a oni mieli dużo szczęścia :)

0

Evil95

Messi wczoraj mało aktywny? Strzelał najwięcej, był najlepszym graczem plus strzelił dwie bramki. A to, ze nie podaje do lepiej ustawionych dało się zauważyć dawno dawno temu. Prawie nikt nie gra tak, jak w zeszłym sezonie wiec czego oczekujesz? Chcesz żeby oni grali cały czas na poziomie jak z ubiegłego roku? NIE DA SIĘ !!!!!!!!!!!!!! I tak graja wystarczająco dobrze ... Poza tym rok temu, o tej samej porze, tez był kryzys wiec LUDZIE trochę wiary w drużynę a nie po kilku słabszych meczach, gorszym stylu i przez doba grę REALU mieszacie ich z błotem. Jedyna osoba, która zasługuje na słowa krytyki z wczorajszego meczu TO IBRA...głupota. tyle ode mnie.

0

SopCast Channel - 90662 działa ok :) Reszte kombinujcie sami ^^

0

Niech zagra Czygry...kiedyś musi grać...

0

Jeszcze nie wiadomo :) Bo to BĘDZIE LOSOWANIE ... a potem zobaczymy na kogo EWENTUALNIE w półfinale...Poza tym najpierw niemiecka drużyna:)

0

Już działa obrazek. Ale nie na każdej stronie - na tych nowych newsach

0

Nie wiem jak wam, ale mi nie działają obrazki wewnątrz artykułów.

0

Bez sensu. Nie zauwazyliscie, ze Barca zawasze lapie "specjalne" glupie zolte kartki? Dawno juz to zauwazylem...i to jest plus! Jezeli Pique przed meczem z Almeria ma 4 kartki, to niech zrobi 5 i gitara...

0

ah nie przeczytałem Twojego dodania:)

0

bojanoo -> widać, że na czasie jesteś :P

0

Idiotymzm;]

0

no dobra fota :D

0

mil

No i to są słowa, z którymi trudno się nie zgodzić! Fakty!

0

Dobrze, że nie jesteś trenerem BARCY :p

0

:D

/

0

"Ja bez moich graczy jest nikim, a pozostali osiągnęli w swoim życiu wielkie kariery". "

Chyba mały błąd :p

0

Dla niektórych wystarczy, że napiszą coś o kimś i od razu pasuje do Barcelony...albo się go nagle uwielbia ^^ ale raczej nie potrzebujemy wzmocnień na lewą na razie..

0

zibiku

Tak, cos takiego było ale nie jestem dokładnie pewny co do okresu, po ktorym zawodnik moze sie "wykupic" - ale na 95% jest taka "opcja"

0

Thieri21

Calkowita racja ! Grunt to trwac i tyle.

0

Zgadzam się z sentecned. Nie możemy skreślać kogoś, kto jest zafascynowany jednym graczem. To może w późniejszym czasie przerodzić się w coś większego w stosunku do klubu. Ja np. nie interesowałem się piłka w okresie gimnazjum. Pamiętam mecz bodajże Barca - Chelsea 2005 ? Oglądałem go na tv w sumie dość przypadkowo. Nie interesowałem się w tym okresie swojego życia za bardzo piłką --> ale jak zobaczylem Messiego to strasznie spodobal mi sie jego styl, co pozniej przerodzilo sie w fascynacje klubem. I tak zostanie. Moze 5 lat to nie duzo, moze niektorzy z was powiedza - "a bo wtedy grali dobrze, to ich ogladal" --> Moze i tak? Bylem wtedy dzieciakiem, chcialem spowrotem patrzec na pilke i tak sie stało --> wybrałem Barcelone jak wyzej napisalem przez Messiego. Pozniej to przerodzilo sie w maly fanatyzm ale taki domowy ;) i moze nie jeden taki jak ja? taa wiem fascynujaca historia ;P i w polowie zrezygnowalem z ęąłćććć;) pozdro!

0

santiago

a jak będzie w najbliższym meczu? bo jeszcze nic nie czuję...

0

Jeśli to prawda, to moim zdaniem 7 będzie dla niego - póki nie odejdzie Marquez lub na stałe ;)

0

Mi tam trochę przypomina Trola ;p:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?