Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Hahah Eto'o i zlota pilka...chyba firmy NIKE =.-
0
Anglik nie przejdzie do Barcy...
0
Meksykanska grypa bedzie :/
0
Dlaczego nie kupimy Krzynowka? Moze grac i na lewej obronie i na lewej flance ;D Wszchstronnosc ot co!
0
Szkoda, ze nie wygralismy tez UEFA....:/ ;D
0
A sorry kolezanki i koledzy juz skumalem ^^
0
Yaya Toure --> Toure Yaya ? Zmienil tez imie? Sorry ale troche nie skumalem.
0
RUsek? nein!!! chociaz wymiatal na ME :)
0
O niee tylko nie ten Maruda...
0
Jak sie nie ma swoich to trzeba kupowac - nic nie poradzimy ludzie. Oni juz tacy sa ;)
0
Ribbery to gwarancja na juz. Silva bedzie sie rozwijal. Ale bierzmy ktoregos poki mozna ;)
0
Przez te 2 sezony Toure grajac w Barcelonie moim zdaniem powinien zarobic okolo 13 mln euro bo to mu sie nalezy ; P a nie 4 ;|
0
Zgadzam sie. Henry w tamtym sezonie strzelil chyba 18 goli lacznie a Hleb? 1 i to w presezonie. Jestem za wymiana Hleb - Ribbery plus oczywiscie doplata.
0
Hleb zasluzyl jedynie na copa-del-rey od czasu do czasu. Takie jest moje zdanie
0
Zaluska Alves Puyol Pique Abidal
Xavi Toure Iniesta
Messi Henry Ribbery
To moja 11astka
0
ja slyszalem, ze chodzi o jego wujka ;/
0
Zaraz tlumacze i wysylam do Laporty ;). Szacun autorze.
0
Wiecie jaka jest najwieksza zaleta Silvy? Ten chlopak ma jeszcze ogromny potencjal zeby sie rozwinac. Ale ma tez chec zdobywania trofeow, wiec ja jestem za transferem Silva lub Ribbery. Zaden z nich jeszcze LM nie wygral ;)
0
Ja to bym chcial w koncu jakies konkrety. Nie moge sie doczekac nastepnych gwiazd w druzynie Realu, to bedzie tylko dla nas okazja do mobilizacji ;)
0
No nieciekawe bez Polski ... mniej nerwow stracimy i tyle.
0
Tez jestem ciekawy ;) z checia bym poogladal
0
Hahah zgadzam sie z kolega nizej. Mourinho za nazwisko.
0
Dawać Dudka do nas ... przeciez tez jest dobry
0
Marek Citko i Grzegorz Lato tez sie sprawdzą...
0
Rooney do Bełchatowa!!!
0
Ibra do Cracovi, Eto'o zostaje.
0
Jezeli Eto'o zostanie znowu zacznie strzelac gole. On juz tak ma, ze lubi robic wszystko wbrew innym ;) --> nie wierzacym w niego.
0
Ja nie liczylem, zawsze bylem slaby z matmy...;)
Ribbery !
0
No raczej, dla nich to nie problem zmieniac zone co chwile ;>
0
Szkoda bo doswiadczenie to ma ogromne...