0

Hahah Eto'o i zlota pilka...chyba firmy NIKE =.-

0

Anglik nie przejdzie do Barcy...

0

Meksykanska grypa bedzie :/

0

Dlaczego nie kupimy Krzynowka? Moze grac i na lewej obronie i na lewej flance ;D Wszchstronnosc ot co!

0

Szkoda, ze nie wygralismy tez UEFA....:/ ;D

0

A sorry kolezanki i koledzy juz skumalem ^^

0

Yaya Toure --> Toure Yaya ? Zmienil tez imie? Sorry ale troche nie skumalem.

0

RUsek? nein!!! chociaz wymiatal na ME :)

0

O niee tylko nie ten Maruda...

0

Jak sie nie ma swoich to trzeba kupowac - nic nie poradzimy ludzie. Oni juz tacy sa ;)

0

Ribbery to gwarancja na juz. Silva bedzie sie rozwijal. Ale bierzmy ktoregos poki mozna ;)

0

Przez te 2 sezony Toure grajac w Barcelonie moim zdaniem powinien zarobic okolo 13 mln euro bo to mu sie nalezy ; P a nie 4 ;|

0

Zgadzam sie. Henry w tamtym sezonie strzelil chyba 18 goli lacznie a Hleb? 1 i to w presezonie. Jestem za wymiana Hleb - Ribbery plus oczywiscie doplata.

0

Hleb zasluzyl jedynie na copa-del-rey od czasu do czasu. Takie jest moje zdanie

0

Zaluska Alves Puyol Pique Abidal

Xavi Toure Iniesta

Messi Henry Ribbery

To moja 11astka

0

ja slyszalem, ze chodzi o jego wujka ;/

0

Zaraz tlumacze i wysylam do Laporty ;). Szacun autorze.

0

Wiecie jaka jest najwieksza zaleta Silvy? Ten chlopak ma jeszcze ogromny potencjal zeby sie rozwinac. Ale ma tez chec zdobywania trofeow, wiec ja jestem za transferem Silva lub Ribbery. Zaden z nich jeszcze LM nie wygral ;)

0

Ja to bym chcial w koncu jakies konkrety. Nie moge sie doczekac nastepnych gwiazd w druzynie Realu, to bedzie tylko dla nas okazja do mobilizacji ;)

0

No nieciekawe bez Polski ... mniej nerwow stracimy i tyle.

0

Tez jestem ciekawy ;) z checia bym poogladal

0

Hahah zgadzam sie z kolega nizej. Mourinho za nazwisko.

0

Dawać Dudka do nas ... przeciez tez jest dobry

0

Marek Citko i Grzegorz Lato tez sie sprawdzą...

0

Rooney do Bełchatowa!!!

0

Ibra do Cracovi, Eto'o zostaje.

0

Jezeli Eto'o zostanie znowu zacznie strzelac gole. On juz tak ma, ze lubi robic wszystko wbrew innym ;) --> nie wierzacym w niego.

0

Ja nie liczylem, zawsze bylem slaby z matmy...;)

Ribbery !

0

No raczej, dla nich to nie problem zmieniac zone co chwile ;>

0

Szkoda bo doswiadczenie to ma ogromne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?