Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Moim zdaniem Cristiano nie ma tam z kim grac. No oprocz Higuaina, Ramosa, (Pepe) Kaki i ewentualnie Casilliasa ;P
Benzema poki co jest nisko w mojej hierarchii.
0
Moim zdaniem Cristiano nie ma tam z kim grac. No oprocz Higuaina, Ramosa, (Pepe) Kaki i ewentualnie Casilliasa ;P
Benzema poki co jest nisko w mojej hierarchii.
0
Villarreal*
0
NIe kumam po co gadacie o roznych sezonowcach bla bla bla itp? Przeciez to nie ma ani konca ani sensu.
Moim zdaniem remis nalezal sie Villareal i go dostali. Barca mogla ten mecz rowniez przegrac wiec jest ok ludzie...Szkoda, ze wolej Henrego nie wszedl :D
0
Tomek-Iniesta
Nic dodac nic ujac
Henry gral dobrze o co wam chodzi? Byl najlepszym zawodnikiem chyba ogolem.
0
yogoorcik
Szczerze mowiac bardzo fajny zaklad ;) ale ja jestem przy swoim zdaniu. Mimo iz Valdes czesto broni sam na sam - wielki szacun, to i tak strasznie duzo pilkarzy w niego kopie. Ale nie zmienia to faktu, ze jest naprawde dobrym bramkarzem.
Czesto ratowal 'nam' skore i miejmy nadzieje, ze uratuje jeszcze nie jeden raz ! Mysle, ze co do tego sie zgadzamy ;)
0
Szczerze mowiac Valdes tylko czasami wylapuje te pilki 1 na 1. Moze to kwestia ustawienia dobrego a moze zwykly fart? Naprawde czesto po prostu gracze w niego kopią...
Ja to tak widze.
Tak czy siak
VeB !
0
BACA
Valdes tez czesto popelnia bledy. Nie zapominajcie tego. Reina w mojej ocenie jest lepszym bramkarzem na teraz ale co bedzie za pol roku, rok czy dwa? Who knows...
Ale moim zdaniem zasluguje na numer 3.
0
NO :D KAMAN KAMAN
0
No wlasnie ;P zalezy pewnie od wyniku ale mysle, ze skoro Alves mogl wrocic wczesniej to i Messi moze ;P
0
Wiadomka ale moze tam grac Marquez, Pique czy Chygrynski ? Tzn wiecie jako ten defensywny...plus ktos z mlodzikow ;) ale zgadzam sie / : P
0
:D
0
Nie ma co się oszukiwać. kammaj'aja wypowiedź jest godna poparcia.
0
Haha asdfcb
Messi nie uderzył kibica tylko pokazał mu palec - "Badź cicho"
http://www.11.pl/wideo/nie_przesz kadzaj_messiemu
0
Zgadzam się z fanem Realu poniżej. Ronaldo zasłużył na nagrodę najładniejszej bramki - to na pewno. Jak dla mnie w tej jedenastce powinien być zamiast Torresa - Eto'o, który strzelił 37 goli bodajże - choć sam za nim nie przepadam. I nie pasuje mi tam tez obecność Stevena Gerrarda.
VeB !
0
haha no wlasnie nie wiem :D
0
vedi
Pewnie Teneryfa ;P
0
Absolutna racja poprzednika. Mes que un club !
0
Wygrana - strzelenie chociaz jednego gola wiecej od przeciwnka -.- koniec !
0
BARCA oszukala czy nie dajcie spokoj to nie jest ich wina, ze sedzia widzial karnego. Poza tym Espanyol mogl strzelic gola a nie teraz 'narzekac'. Taka jest pilka, get used to it...
0
Ja tze nie chcialbym Milanu rosna w sile i tak naprawde to wygrali dwa mecze z Realem ...chociaz w jednym wynik byl inny ;P
0
Messi mial dzisiaj za duzo energii ; P
0
No dokładnie - zibiku ma racje;)
0
FCBarca1899 z tego co pamietam, to we wtorek o 20 jest ten mecz na POLSACIE FUTBOL...ale czy to sie wlicza do cyfrowego to nie wiem ; P
0
hols91
Z calym szacunkiem to Barca była lepsza dzisiaj. Real mial pare okazji w pierwszej polowie ale nie potrafil ich wykorzystac, w drugiej mecz zdominowala kompletnie BARCA a real tylko kontratakowal. Mowisz, ze Barca grala piach ale wyobrazasz sobie, zeby Barca w kazdym GD niszczyla Real ? Nie da sie tak, to sa dwie swietne druzyny polowa pierwsza dla realu, mecz dla Barcy..takie jest moje zdanie. Poza tym posiadanie pilki to jakos 64-36 ... zawsze w GD jak nie ma wysokiego wyniku jak ostatni 6-2 to moze ktos wygrac a ktos przegrac:)
0
haha no dokladnie :D /!
0
a mi chłopaki kanapka z buzi wypadła ; P hahah
0
jacek151195 haha naucz się żartować ;)
0
939
Sprawdzą się !
0
Kompletnie się zgadzam z focus'em08, ponieważ ta drużyna zasługuje na to, by w nią wierzyć...z Messim czy bez VeB!!!!!
Ale wierze, ze będzie H-I-M ;)