Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
PS. Tez jestem za Argentyna!
0
Francja grala fatalnie? Jak juz to fatalnie zaczynala...1998(zwyciestwo)/2000(zwyciestwo)/2006(final)/2008 (fakt lipa) :)
VeB!
0
Jestem ciekaw najblizszego meczu, moze Valdes na prawa obrone co? =D
0
Niech Messi wygra final, bo jezeli on ma wracac na Wisle zeby pomoc Barcelonie to gdzie my bysmy sie pchali jezeli nie mozemy pokonac Wisly bez Messiego...no ale zobaczyc go to jednak duzy plus na takim meczu :D