0

Stawiam 5 zł, ze nie bedzie to Karim Benzema...

0

Tak moze jeszcze Totti i Kaka ;P

0

Tzn. czy przyjdzie ; P

0

Ciekawe czy Henrique wroci ;P

0

youstus

Calkowicie sie z Toba zgadzam. Tez chcialbym, by ten sezon trwal i trwal ;) No ale kto wie co bedzie w nastepnym...? 7 - 2 na Santiago? :D

0

Wisla tez byla w Lidze Mistrzow no nie? Jakby na to nie patrzec, Barca miala najdluzsza droge do finalu !

0

czerwca :)

0

Bojan trzeci mecz z rzedu z kartka ;)

0

Po to sa rekordy, zeby je bic ;-)

0

Ja nie wiem wszyscy sie martwia tylko o sylvinho a tam jeszcze bedzie rooney berbatov badz tevez .. ; >>>>> a nawet jak bedzie gral Park to rowniez bedzie problem ;>> meczu nie wygra sie gadajac ; P

0

Wazne zeby strzelil w Rzymie nie sadzicie?

0

Hehe Dani niby skrecil kostke a skakal tam jak szalony ;p no ale skrecenia rozne bywaja ;)

0

Tupac888

zgodze sie w 100%, ze Ronaldinho strzelal najladniejsze gole ...kazdy jego gol to czysta finezja. Byl swietny, fenomen jakich malo, kochal pilke i na pewno nadal kocha. Wlasnie o tym mowie, to jest ocena subiektywna ale za jakies 10 - 15 lat max przekonamy sie czy Messi podola wyzwaniom. ! Ja w to wierze ;) pierwszy mecz ktory widzialem z jego udzialem to byla masakra...zobaczylem go i odrazu wiedzialem, ze bedzie kims niezlym

0

Tupac nie zgadzam sie --> sadze ze Messi walczy teraz juz tylko o dwie sprawy. Zdobycie jak najwiekszej ilosci trofeow z Argentyna i naszym klubem oraz wlasnie tytul najlepszego pilkarza wszechczasow. Oczywiscie takiego nie da sie okreslic, ale to zawsze sa oceny subiektywne. VeB !

0

Jak najbardziej zgadzam sie z cwaniakiem. Eto'o nie ma formy, czesto gesto strzela na slepo. Ale wierze w niego; >

0

Iniesta nie byl zagrozony. A kontuzja tutaj nie ma nic do rzeczy ;) Bedzie gral.

0

Wiadomo, ze wygra egipski Al-Alhy.

0

Juz wole Eto'o marnujacego sytuacje niz Zlatana wczuwajacego sie w rytm Barcelony 5 sezonow. Niech on idzie do Realu i bedzie jeszcze slabszy ;-)

0

Szkoda ze Eto'o potrzebuje zawsze 12012 sytuacji by strzelilc gola.

0

Haha nie no parodia -.- i tak nic nas nie powstrzyma =P nawet Kuszczak!

0

Z tego co ja wiem to juz jest wprowadzone (zolte kartki sie nie licza do finalu) i to nie dotyczylo tylko reprezentacji...ale okaze sie juz niedlugo ;) moge sie mylic. W kazdym razie VEEEEEEEEEEB

0

Tylko czerwona wyklucza z finalu. Szpakowski i reszta sie nie znaja ;D. Misses next match moze w tym przypadku nie wiem okreslac pierwszy mecz LM w sezonie 09/10 ( tylko moje przypuszczenie ) ale w finale DANI na pewno moze zagrac.

0

Nie wiem czy wiecie, ale zolte kartki nie licza sie do finalu wiec ALVES GRA !!!!

0

hahaha no dobra fota :D

0

Ano tak Wujo masz racje za duzo tych znaczkow...

0

hahaha mysle, ze komentatorzy na Canale tez byli zdziwieni bo nic o nim nie wspomnieli :D

0

Czy czasem ostatnio Barca nie strzelila gola juz w 40 sekundzie ? I to byl Iniesta? ;> Podawal Henry ale nie pamietam co to byl za mecz dokladnie :p

0

szkoda Hleba ;> ale Iniesta to kozak byl dzisiaj. ! vEb !

0

Tacy zawodnicy jak Gudi rozumieją futbol najbardziej --> Jest rezerwowym ale wie, co to znaczy. W tamtym roku jakoś nie podobała mi się jego gra ale teraz rozumiem jego znaczenie dla drużyny, nie robi fochów, ze siedzi na ławce albo schodzi przed czasem ;) Jest naprawdę mocnym punktem, tak uważam ;)

0

Haha dobra anegdotka ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?