Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Stawiam 5 zł, ze nie bedzie to Karim Benzema...
0
Tak moze jeszcze Totti i Kaka ;P
0
Tzn. czy przyjdzie ; P
0
Ciekawe czy Henrique wroci ;P
0
youstus
Calkowicie sie z Toba zgadzam. Tez chcialbym, by ten sezon trwal i trwal ;) No ale kto wie co bedzie w nastepnym...? 7 - 2 na Santiago? :D
0
Wisla tez byla w Lidze Mistrzow no nie? Jakby na to nie patrzec, Barca miala najdluzsza droge do finalu !
0
czerwca :)
0
Bojan trzeci mecz z rzedu z kartka ;)
0
Po to sa rekordy, zeby je bic ;-)
0
Ja nie wiem wszyscy sie martwia tylko o sylvinho a tam jeszcze bedzie rooney berbatov badz tevez .. ; >>>>> a nawet jak bedzie gral Park to rowniez bedzie problem ;>> meczu nie wygra sie gadajac ; P
0
Wazne zeby strzelil w Rzymie nie sadzicie?
0
Hehe Dani niby skrecil kostke a skakal tam jak szalony ;p no ale skrecenia rozne bywaja ;)
0
Tupac888
zgodze sie w 100%, ze Ronaldinho strzelal najladniejsze gole ...kazdy jego gol to czysta finezja. Byl swietny, fenomen jakich malo, kochal pilke i na pewno nadal kocha. Wlasnie o tym mowie, to jest ocena subiektywna ale za jakies 10 - 15 lat max przekonamy sie czy Messi podola wyzwaniom. ! Ja w to wierze ;) pierwszy mecz ktory widzialem z jego udzialem to byla masakra...zobaczylem go i odrazu wiedzialem, ze bedzie kims niezlym
0
Tupac nie zgadzam sie --> sadze ze Messi walczy teraz juz tylko o dwie sprawy. Zdobycie jak najwiekszej ilosci trofeow z Argentyna i naszym klubem oraz wlasnie tytul najlepszego pilkarza wszechczasow. Oczywiscie takiego nie da sie okreslic, ale to zawsze sa oceny subiektywne. VeB !
0
Jak najbardziej zgadzam sie z cwaniakiem. Eto'o nie ma formy, czesto gesto strzela na slepo. Ale wierze w niego; >
0
Iniesta nie byl zagrozony. A kontuzja tutaj nie ma nic do rzeczy ;) Bedzie gral.
0
Wiadomo, ze wygra egipski Al-Alhy.
0
Juz wole Eto'o marnujacego sytuacje niz Zlatana wczuwajacego sie w rytm Barcelony 5 sezonow. Niech on idzie do Realu i bedzie jeszcze slabszy ;-)
0
Szkoda ze Eto'o potrzebuje zawsze 12012 sytuacji by strzelilc gola.
0
Haha nie no parodia -.- i tak nic nas nie powstrzyma =P nawet Kuszczak!
0
Z tego co ja wiem to juz jest wprowadzone (zolte kartki sie nie licza do finalu) i to nie dotyczylo tylko reprezentacji...ale okaze sie juz niedlugo ;) moge sie mylic. W kazdym razie VEEEEEEEEEEB
0
Tylko czerwona wyklucza z finalu. Szpakowski i reszta sie nie znaja ;D. Misses next match moze w tym przypadku nie wiem okreslac pierwszy mecz LM w sezonie 09/10 ( tylko moje przypuszczenie ) ale w finale DANI na pewno moze zagrac.
0
Nie wiem czy wiecie, ale zolte kartki nie licza sie do finalu wiec ALVES GRA !!!!
0
hahaha no dobra fota :D
0
Ano tak Wujo masz racje za duzo tych znaczkow...
0
hahaha mysle, ze komentatorzy na Canale tez byli zdziwieni bo nic o nim nie wspomnieli :D
0
Czy czasem ostatnio Barca nie strzelila gola juz w 40 sekundzie ? I to byl Iniesta? ;> Podawal Henry ale nie pamietam co to byl za mecz dokladnie :p
0
szkoda Hleba ;> ale Iniesta to kozak byl dzisiaj. ! vEb !
0
Tacy zawodnicy jak Gudi rozumieją futbol najbardziej --> Jest rezerwowym ale wie, co to znaczy. W tamtym roku jakoś nie podobała mi się jego gra ale teraz rozumiem jego znaczenie dla drużyny, nie robi fochów, ze siedzi na ławce albo schodzi przed czasem ;) Jest naprawdę mocnym punktem, tak uważam ;)
0
Haha dobra anegdotka ;)