Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Twoja wola kolego. Mi tez pasuje przeklej.
0
A ostatnie 4 partie beda dodane pozniej/jutro.
0
skovi
Czytaj tez tresci linkow. Kazdy link to osobna czesc a poza tym, sa ich tylko 4 na dwoch roznych sererach.
0
Ignac
Dzięki wielkie!
0
Keita wraca!
0
morm
zagra zagra!
0
Arek
Wyszedł wyszedł.
0
naprać doświadczenia XDDDDDDD bład ;P
0
A co do Ibry..ja wiem? Chlopak bardzo chcial w sumie raz mu szlo raz nie...Co tam jeszcze duzo goli nastrzela ; ] poza tym najwazniejsze dobro druzyny.
0
Dokladnie zgadzam sie. Abidal jeden z lepszych jego meczow. I nie chodzi tu o asyste ale ona tez duzo o wystepie mowi ;)
0
Ahh przy remisie jednak to nie takie proste : p
0
Wystarczy, ze wygraja z Malawi... a Angola wygra z Algieria - co jest prawdopodobne - no albo remis ;) - wtedy Keita nie wroci tak szybko.
0
pablotojo
Moim zdaniem to Ibra byl najslabszym punktem dzisiaj. A czy sie zgodzicie czy nie - Messi za duzo kiwa i to jest fakt. Na pewno za dlugo czasami trzyma pilke. Przynajmniej w tym meczu tak bylo.
0
Swietny mecz nie sadzicie? A ten komentator na SportKlub...
Daniel Alvis...haha
Zabraklo precyzji, szczescia i ostatniego kopniecia. Ale za to mamy druzyne jakiej nie ma nikt !
0
939
Tam jest inny przelicznik. Nawet jesli zdobyli wiecej to nie znaczy, ze ich statystyki sa najlepsze.
0
Kolego "Tylko Real"
Nie lubie takich dyskusji bo nie maja wiekszego znaczenia, ale Casillias raczej sie niczym nie wykazal w tamtym roku. Na pewno nie zasluzyl na pierwsze miejsce. Poza tym, wymieniles mecze, w ktorych Valdes nie zawinil ani troche. Ale tak czy siak nie dalbym im obu pierwszego miejsca.
0
Za co Casillas ? Rownie dobrze moglby dostac to trofeum Storari...no co przeciez tez nic nie wygral z klubem. . .
0
No albo mogliby i jutro i w Madrycie...i to wcale nie z Atletico
0
Pamietajcie, ze Bojan swietnie podal do Henrego, ktory wyszedl sam na sam. Ale co to zmienia? 5-0 pozostanie 5-0:P
0
roznica
8smiu ;P
0
W sumie ja wiem czy zagrali slabo? Moim zdaniem z tylu bylo raczej srednio a z przodu jak najbardziej ok? Dlaczego? Bo moglismy wygrac rozniaca mniej wiecej 8-0 bramek...Messi glowka, pare okazji Henrego i pewnie jeszcze by cos doszlo...wiec jak dla mnie mecz byl ok pod wzgledem gry. . .
0
dejwas
Haha niby dlaczego? Znowu w niego kopali, nic nie zrobil moim zdaniem wielkiego. Pilkarz meczu to jednak Messi bo w srednim wystepie strzelil trzy gole
0
Pener
Jak najbardziej jestesmy w tej kwestii zgodni ;)
PS.
Moim zdaniem Milito zagral przyzwoicie.
0
2802adrian nie zgodze sie akurat co kwestii pierwszego gola. Milito kopna ta pilke a nie odbila sie od niego. Tak ja to widzialem no ale kto to tam wie ^^
0
Ludzie po co skaczecie na innych, ktorzy pisza, o slabym meczu Ukrainca, o bledach sedziego itp? Kto im tego zabrania? Po to jest 'forum' zeby rozmawiac. Przeciez kazdy ma prawo do wypowiedzi. . . nikt nie neguje kwestii, ze trzeba isc dalej ale to nie znaczy, ze nie mozna czegos napisac.
0
Co prawda to prawda, to byl niezly mecz Barcy ale nieszczesliwy no i coz..bledy to bledy. Tak samo ukrainiec jak i sedzia. 3 gole moim zdaniem prawidlowe chociaz moge sie mylic.
0
Choc uwielbiam Messiego to dzisiaj i za czesto tracil pilke no i coz...on ma cos takiego, ze lubi nie podac...
0
bara23
czeba czeba...
0
odrazu pierwszy sklad za Bojana i gitara
0
Poza tym ladnie probowal wymusic karnego, to byla ewidentna zolta ; P
Sorry 2x /