0

Twoja wola kolego. Mi tez pasuje przeklej.

0

A ostatnie 4 partie beda dodane pozniej/jutro.

0

skovi

Czytaj tez tresci linkow. Kazdy link to osobna czesc a poza tym, sa ich tylko 4 na dwoch roznych sererach.

0

Ignac

Dzięki wielkie!

0

Keita wraca!

0

morm

zagra zagra!

0

Arek

Wyszedł wyszedł.

0

naprać doświadczenia XDDDDDDD bład ;P

0

A co do Ibry..ja wiem? Chlopak bardzo chcial w sumie raz mu szlo raz nie...Co tam jeszcze duzo goli nastrzela ; ] poza tym najwazniejsze dobro druzyny.

0

Dokladnie zgadzam sie. Abidal jeden z lepszych jego meczow. I nie chodzi tu o asyste ale ona tez duzo o wystepie mowi ;)

0

Ahh przy remisie jednak to nie takie proste : p

0

Wystarczy, ze wygraja z Malawi... a Angola wygra z Algieria - co jest prawdopodobne - no albo remis ;) - wtedy Keita nie wroci tak szybko.

0

pablotojo

Moim zdaniem to Ibra byl najslabszym punktem dzisiaj. A czy sie zgodzicie czy nie - Messi za duzo kiwa i to jest fakt. Na pewno za dlugo czasami trzyma pilke. Przynajmniej w tym meczu tak bylo.

0

Swietny mecz nie sadzicie? A ten komentator na SportKlub...

Daniel Alvis...haha

Zabraklo precyzji, szczescia i ostatniego kopniecia. Ale za to mamy druzyne jakiej nie ma nikt !

0

939

Tam jest inny przelicznik. Nawet jesli zdobyli wiecej to nie znaczy, ze ich statystyki sa najlepsze.

0

Kolego "Tylko Real"

Nie lubie takich dyskusji bo nie maja wiekszego znaczenia, ale Casillias raczej sie niczym nie wykazal w tamtym roku. Na pewno nie zasluzyl na pierwsze miejsce. Poza tym, wymieniles mecze, w ktorych Valdes nie zawinil ani troche. Ale tak czy siak nie dalbym im obu pierwszego miejsca.

0

Za co Casillas ? Rownie dobrze moglby dostac to trofeum Storari...no co przeciez tez nic nie wygral z klubem. . .

0

No albo mogliby i jutro i w Madrycie...i to wcale nie z Atletico

0

Pamietajcie, ze Bojan swietnie podal do Henrego, ktory wyszedl sam na sam. Ale co to zmienia? 5-0 pozostanie 5-0:P

0

roznica

8smiu ;P

0

W sumie ja wiem czy zagrali slabo? Moim zdaniem z tylu bylo raczej srednio a z przodu jak najbardziej ok? Dlaczego? Bo moglismy wygrac rozniaca mniej wiecej 8-0 bramek...Messi glowka, pare okazji Henrego i pewnie jeszcze by cos doszlo...wiec jak dla mnie mecz byl ok pod wzgledem gry. . .

0

dejwas

Haha niby dlaczego? Znowu w niego kopali, nic nie zrobil moim zdaniem wielkiego. Pilkarz meczu to jednak Messi bo w srednim wystepie strzelil trzy gole

0

Pener

Jak najbardziej jestesmy w tej kwestii zgodni ;)

PS.

Moim zdaniem Milito zagral przyzwoicie.

0

2802adrian nie zgodze sie akurat co kwestii pierwszego gola. Milito kopna ta pilke a nie odbila sie od niego. Tak ja to widzialem no ale kto to tam wie ^^

0

Ludzie po co skaczecie na innych, ktorzy pisza, o slabym meczu Ukrainca, o bledach sedziego itp? Kto im tego zabrania? Po to jest 'forum' zeby rozmawiac. Przeciez kazdy ma prawo do wypowiedzi. . . nikt nie neguje kwestii, ze trzeba isc dalej ale to nie znaczy, ze nie mozna czegos napisac.

0

Co prawda to prawda, to byl niezly mecz Barcy ale nieszczesliwy no i coz..bledy to bledy. Tak samo ukrainiec jak i sedzia. 3 gole moim zdaniem prawidlowe chociaz moge sie mylic.

0

Choc uwielbiam Messiego to dzisiaj i za czesto tracil pilke no i coz...on ma cos takiego, ze lubi nie podac...

0

bara23

czeba czeba...

0

odrazu pierwszy sklad za Bojana i gitara

0

Poza tym ladnie probowal wymusic karnego, to byla ewidentna zolta ; P

Sorry 2x /

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?