Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
dokładnie /
0
nareszcie BARCA wróciła na dobre na mój telewizor ! : P
0
Slyszalem, ze Guardiola tez przechodzi - na rozgrywającego :D
0
Fajne teledyski aczkolwiek moim zdaniem klip o Fabregasie jest za krotki i zbyt dynamiczny ale co ja tam wiem o zabijaniu ; p
0
Najwieksza zaleta Toure bylo to, ze mogl tez grac na srodku obrony i w ataku. Mascherano potrafi tylko odbierac pilki... ; P
0
hahahha dróżynie -- ;o
0
Trudno przejsc z BARCY po tylu latach do innego klubu w Europie ... wiec dobrze zrobil ; P
0
Dzieki za tą stronke Kozaxus - mam już troche tego i ta tez daje rade:)
0
wspaniała 8smka !
0
mogliby w ogóle nie lecieć...
0
nie wszystkie wyrazy piszę się przez ą :D
0
Chyba go tu nikt nie chce ; P
0
No i jak Messi otworzy sklep a Iniesta wezmie udzial w jakims filmie to na bank im szajba do glowy uderzy... bez przesady lol
0
Szanse już dostał. Drugiej nie powinien.
Moje zdanie ; P
0
Nareszcie nie ma długich włosow :D i 40 goli znowu wpadnie
0
A jednak grał w Interze ;) rok ; P
0
Tak to on nosił okular ale grał w Juve - w Interze raczej nie.
0
"Barça nie zarobi na tym wypożyczeniu nie zarobi żadnych pieniędzy,"
Mały błąd ; P
0
Kazdy dostaje miesiac urlopu od dnia zakonczenia mundialu jego druzyny ; P
0
Tureckiego ; P
0
a ja myślę, że Pudzianowski jeszcze nas zaskoczy. Tyle na ten temat!
0
Ej a tam Torres udawał czy naprawdę był faul? Ja patrząc na powtórki nie mogę sobie odpowiedzieć ...
Would you like to help me?!
0
Messsi_19
Na jakim swiecie zyjesz? Pirlo byl kontuzjowany, Lippi wyraznie mowil, ze nie jest jeszcze gotowy.
0
DAJESZ MESSI DO FINAŁU!!!!!!!
0
Alves to priorytet. Keita do 2014 i gitara!
0
haha "busqueci" dobre okreslenie :D:D
Nie no mysle, ze jego seozn nie byl taki zly - mial kontuzje a potem ciezko bylo wrocic do formy no a konkurencja nie spala...a nawet grala bardzo dobrze. Pique, Puyol, Milito..a Marquez i tak swoje pogral ;)
0
No i w tym punkcie się zgadzam adan23. Pozdro~
0
No szymon zgadzam sie --> stanowczo za duzy kasy poszlo na kogos z Brazylii ;) ale miejmy nadzieje, ze sie zwroci !
0
Przeciez ja go nie porownuje tylko pisze, ze chlopak jeszcze moze sie obudzic i powiedzmy, za 2 sezony byc kims na poziomie Villi ... nie kazdy jest Messim i w wieku 22 lat jest najlepszy na swiecie...moze jeszcze nam sie on oplaci aczkolwiek tego nie wie nikt
0
adan23 i szymonst
Caseres moim zdaniem był bardzo dobrym zawodnikiem na przyszlosc ale chcial grac i dobrze wybral, poza tym moze jeszcze bedzie u nas gral a K9 ? Kto wie, moze to przyszly Ronaldo? Moze jednak sobie poradzi co?