0

dokładnie /

0

nareszcie BARCA wróciła na dobre na mój telewizor ! : P

0

Slyszalem, ze Guardiola tez przechodzi - na rozgrywającego :D

0

Fajne teledyski aczkolwiek moim zdaniem klip o Fabregasie jest za krotki i zbyt dynamiczny ale co ja tam wiem o zabijaniu ; p

0

Najwieksza zaleta Toure bylo to, ze mogl tez grac na srodku obrony i w ataku. Mascherano potrafi tylko odbierac pilki... ; P

0

hahahha dróżynie -- ;o

0

Trudno przejsc z BARCY po tylu latach do innego klubu w Europie ... wiec dobrze zrobil ; P

0

Dzieki za tą stronke Kozaxus - mam już troche tego i ta tez daje rade:)

0

wspaniała 8smka !

0

mogliby w ogóle nie lecieć...

0

nie wszystkie wyrazy piszę się przez ą :D

0

Chyba go tu nikt nie chce ; P

0

No i jak Messi otworzy sklep a Iniesta wezmie udzial w jakims filmie to na bank im szajba do glowy uderzy... bez przesady lol

0

Szanse już dostał. Drugiej nie powinien.

Moje zdanie ; P

0

Nareszcie nie ma długich włosow :D i 40 goli znowu wpadnie

0

A jednak grał w Interze ;) rok ; P

0

Tak to on nosił okular ale grał w Juve - w Interze raczej nie.

0

"Barça nie zarobi na tym wypożyczeniu nie zarobi żadnych pieniędzy,"

Mały błąd ; P

0

Kazdy dostaje miesiac urlopu od dnia zakonczenia mundialu jego druzyny ; P

0

Tureckiego ; P

0

a ja myślę, że Pudzianowski jeszcze nas zaskoczy. Tyle na ten temat!

0

Ej a tam Torres udawał czy naprawdę był faul? Ja patrząc na powtórki nie mogę sobie odpowiedzieć ...

Would you like to help me?!

0

Messsi_19

Na jakim swiecie zyjesz? Pirlo byl kontuzjowany, Lippi wyraznie mowil, ze nie jest jeszcze gotowy.

0

DAJESZ MESSI DO FINAŁU!!!!!!!

0

Alves to priorytet. Keita do 2014 i gitara!

0

haha "busqueci" dobre okreslenie :D:D

Nie no mysle, ze jego seozn nie byl taki zly - mial kontuzje a potem ciezko bylo wrocic do formy no a konkurencja nie spala...a nawet grala bardzo dobrze. Pique, Puyol, Milito..a Marquez i tak swoje pogral ;)

0

No i w tym punkcie się zgadzam adan23. Pozdro~

0

No szymon zgadzam sie --> stanowczo za duzy kasy poszlo na kogos z Brazylii ;) ale miejmy nadzieje, ze sie zwroci !

0

Przeciez ja go nie porownuje tylko pisze, ze chlopak jeszcze moze sie obudzic i powiedzmy, za 2 sezony byc kims na poziomie Villi ... nie kazdy jest Messim i w wieku 22 lat jest najlepszy na swiecie...moze jeszcze nam sie on oplaci aczkolwiek tego nie wie nikt

0

adan23 i szymonst

Caseres moim zdaniem był bardzo dobrym zawodnikiem na przyszlosc ale chcial grac i dobrze wybral, poza tym moze jeszcze bedzie u nas gral a K9 ? Kto wie, moze to przyszly Ronaldo? Moze jednak sobie poradzi co?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?