0

Messi i tak sam sobie podaje wiec wychodzi na jedno

0

wydaje mi sie, ze przy drugim mistrzostwie był mecz z Villareal albo kims - bylo wtedy 2-2 albo 3-3 i nie mielismy swietowania mistrzostwa juz w tamtym meczu.

0

manita dzisiaj w wykonaniu messiego

0

pozniej sie dziwic, ze zlote pilki mu przyznaja

simply the best

0

emil
Thiago kontuzje ma ale niedlugo powinien wrocic

0

nic nie maja :d

"W dzisiejszym meczu nie zagra jednak na pewno Alexis, Puyola, a także Thiago. "

Wiem, ze sie czepiam ale dla zartu :p Puyola brzmi jak kobitka czyz nie:)

0

nie zagra Puyola :D:D:D w sumie ma długie włosy...

0

NIe jestem zwolennikiem takich artykułów. Kibice kibicami, klub klubem. To taki artykul "jestes kibicem, to badz nim na dobre i na zle" a to chyba jasne. Nie widze sensu w naskakiwaniu na Real

0

Już dawno są

0

masakra co niektórzy piszą

nawet jak nie wygramy niczego przez caly sezon to i tak mamy powod do DUMY. Przez ostatnie 4 lata nie bylo lepszej druzyny od Barcelony i to jest prawda, czy wygral lige mistrzow Inter czy nie. Wszyscy widzimy jaka jest rzeczywistosc ale skad biora sie kur.a powątpiewania w te druzyne to ja nie wiem :) VISCA EL BARCA i wiara do konca! Realowi szczerze pogratulujemy ale dopiero jak wygra lige. Poki co, grajmy!

0

vienio1614 szacun

0

Najbardziej ofensywny prawy obronca ever.

0

zatem bedzie natepny kamerunski postrach realu! :D

0

Ponoc jakis nieznany bramkarz Wojciech Szczesny czy jakos tak

0

Maz, przeczytalem tylko Twoje 1sze zdanie. Zgadzam sie i tyle, sami sobie narobilismy bigosu;P. Poza tym Real w koncu nie mial nic do stracenia no to gral. Wszystko sie sprawdzi w kwietniu...

0

Pele ponoć grał w serialu "prison break" jednego z uciekinierów - Phatoshicka . !!!!

0

chce zachowac pewne miejsce w skladzie na MŚ 2014. Poza tym jest jeszcze mlody, ma czas. Nie kazdy musi byc jak Messi

0

JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ZYC ---> BARCA I NIE ZMIENIA SIE NIC !

0

zgadzam sie z madridista. pepe jest nienormalnym nie caly real

0

Racja :D Trenerzy coś w nim widza ; P

0

w przyszlym roku wawrzyniak

0

Guardiola na pewno ma mniej doswiadczenia. Poki co same sukcesy, trzeba sie przebrnać przez porazki i pokolenia. Bo 25 lat to kawał czasu a Sir Alex ciagle na szczycie, szacunek!!

0

wojpie
Wiesz o tym, ze Messiego sie nie zmienia, po prostu. Tez uwazam, ze nie byl to jego dzien aczkolwiek az tak zle jak piszesz to nie bylo :p ludzie nie przesadzajmy to byl 1 mecz :D patrzcie na to z perspektywy historii ;)

0

(ofc nie tylko Pepa ale VeB na wieki! )

0

My, jako kibice Barcelony Pepa ( która dała nam tyle sukcesów ) nie mamy po prostu PRAWA NARZEKAC. Wbijcie sobie to do glowy :)

0

na pewno sie zobaczysz jak Cie Barca kupi, nawet do teamu B :D

0

Wlasnie w Argentynie czesto jest w druga strone, bramki zawodnikow to czesto zasluga Messiego... nie tylko argentyna nie zostala mistrzem swiata ostatnimi laty :p

0

Dla Ciebie będzie Liga !

0

dziwne, ze Fabregas nie wykonywal karnych ;P

0

Nie wiem o co Wam chodzi ale w ten sposob, wiekszosc niezlych pilkarza wg Was bylaby do kitu, bo gra slabo z BARCA...dajcie spokoj temu chlopakowi, ma dopiero 19 lat, to nie on o sobie mowi, ze jest najlepszy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?