Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Messi i tak sam sobie podaje wiec wychodzi na jedno
0
wydaje mi sie, ze przy drugim mistrzostwie był mecz z Villareal albo kims - bylo wtedy 2-2 albo 3-3 i nie mielismy swietowania mistrzostwa juz w tamtym meczu.
0
manita dzisiaj w wykonaniu messiego
0
pozniej sie dziwic, ze zlote pilki mu przyznaja
simply the best
0
emil
Thiago kontuzje ma ale niedlugo powinien wrocic
0
nic nie maja :d
"W dzisiejszym meczu nie zagra jednak na pewno Alexis, Puyola, a także Thiago. "
Wiem, ze sie czepiam ale dla zartu :p Puyola brzmi jak kobitka czyz nie:)
0
nie zagra Puyola :D:D:D w sumie ma długie włosy...
0
NIe jestem zwolennikiem takich artykułów. Kibice kibicami, klub klubem. To taki artykul "jestes kibicem, to badz nim na dobre i na zle" a to chyba jasne. Nie widze sensu w naskakiwaniu na Real
0
Już dawno są
0
masakra co niektórzy piszą
nawet jak nie wygramy niczego przez caly sezon to i tak mamy powod do DUMY. Przez ostatnie 4 lata nie bylo lepszej druzyny od Barcelony i to jest prawda, czy wygral lige mistrzow Inter czy nie. Wszyscy widzimy jaka jest rzeczywistosc ale skad biora sie kur.a powątpiewania w te druzyne to ja nie wiem :) VISCA EL BARCA i wiara do konca! Realowi szczerze pogratulujemy ale dopiero jak wygra lige. Poki co, grajmy!
0
vienio1614 szacun
0
Najbardziej ofensywny prawy obronca ever.
0
zatem bedzie natepny kamerunski postrach realu! :D
0
Ponoc jakis nieznany bramkarz Wojciech Szczesny czy jakos tak
0
Maz, przeczytalem tylko Twoje 1sze zdanie. Zgadzam sie i tyle, sami sobie narobilismy bigosu;P. Poza tym Real w koncu nie mial nic do stracenia no to gral. Wszystko sie sprawdzi w kwietniu...
0
Pele ponoć grał w serialu "prison break" jednego z uciekinierów - Phatoshicka . !!!!
0
chce zachowac pewne miejsce w skladzie na MŚ 2014. Poza tym jest jeszcze mlody, ma czas. Nie kazdy musi byc jak Messi
0
JEST JEDNA RZECZ DLA KTÓREJ WARTO ZYC ---> BARCA I NIE ZMIENIA SIE NIC !
0
zgadzam sie z madridista. pepe jest nienormalnym nie caly real
0
Racja :D Trenerzy coś w nim widza ; P
0
w przyszlym roku wawrzyniak
0
Guardiola na pewno ma mniej doswiadczenia. Poki co same sukcesy, trzeba sie przebrnać przez porazki i pokolenia. Bo 25 lat to kawał czasu a Sir Alex ciagle na szczycie, szacunek!!
0
wojpie
Wiesz o tym, ze Messiego sie nie zmienia, po prostu. Tez uwazam, ze nie byl to jego dzien aczkolwiek az tak zle jak piszesz to nie bylo :p ludzie nie przesadzajmy to byl 1 mecz :D patrzcie na to z perspektywy historii ;)
0
(ofc nie tylko Pepa ale VeB na wieki! )
0
My, jako kibice Barcelony Pepa ( która dała nam tyle sukcesów ) nie mamy po prostu PRAWA NARZEKAC. Wbijcie sobie to do glowy :)
0
na pewno sie zobaczysz jak Cie Barca kupi, nawet do teamu B :D
0
Wlasnie w Argentynie czesto jest w druga strone, bramki zawodnikow to czesto zasluga Messiego... nie tylko argentyna nie zostala mistrzem swiata ostatnimi laty :p
0
Dla Ciebie będzie Liga !
0
dziwne, ze Fabregas nie wykonywal karnych ;P
0
Nie wiem o co Wam chodzi ale w ten sposob, wiekszosc niezlych pilkarza wg Was bylaby do kitu, bo gra slabo z BARCA...dajcie spokoj temu chlopakowi, ma dopiero 19 lat, to nie on o sobie mowi, ze jest najlepszy