0

tradycyjnie wirusik fifa ; p

0

Z calym szacunkiem dla Iniesty, to uwazam, ze nie potrafi on panowac w srodku pola tak jak Xavi - zreszta nikt tego nie umie. On jest organizatorem gry w 100%

0

Xavi to najlepszy rozgrywajacy ; P ma najwiekszy mozg chyba xD

0

hahaha nie doszedł :D

0

Ronaldinho Neymar Pato ; P Robinho jeszcze z tylu i gitara

0

nie pierwszy raz to zrobil publicznie, w zeszlym roku tez tak bylo. ale z ta LM mogl juz sobie darowac xd

0

pilka jest okragla, a bramki sa dwie

0

z tego co ja tu widze, to mecz jest w niedziele ? ale chyba sie myle?

0

haha sluszna uwaga Tomo:D

0

wodeczka i do przodu

0

walnie hattricka i skonczy sie rumakowanie

0

ta moze jeszcze xabi alonso w srodku a w obronie maldini -.= nie zagra xavi iniesta i cesc w 1szym

0

szczescie sprzyja lepszym ale teksta pana Kazimierza wymiata

/

0

ofc, kazdy mecz mozna przegrac ale na dluzsza mete wygrywanie z nami jest ciezkie ; P

0

CESC!!!!!!!

0

Ja to chcialbym w ogole juz jakis transfer; P

0

FUkin lubie to

0

Jak dla mnei to on jest gdzies po srodku :p

0

lol stary, operacja nosa to normalna rzecz, z przegrodami wiele normalnych ludzi ma problem

0

kanar22

Jakie zęby ? :D

0

Na pewno rewanz jest u nas? ja gdzies czytalem, ze na Bernabeu...

0

ponoc negocjuja ze mna ale jeszcze o tym nie wiem

0

Kacper_Barca

Tez wole Messiego ale to nieprawda, ze CR jest bufonem..on tez na pewno jest skromny i pokorny. Gdyby nie to, nie byloby go tam, gdzie jest. A to, ze ma zel i lubi nurkowac to jest co innego..

0

Zlatan nigdy nie wygra CL dlatego zdobywa ciagle mistrzostwa;p

0

Villa pociagnie go z nowych butow :D

0

do Francji i promem ; >

0

to spisek UEFA

0

Elvith

HAHAHA SZACUN ! ;D

0

Inter Mediolan

Olympique Lyon

AS Roma

Olympique Marsylia

AC Milan

Arsenal Londyn

Jakoś tak to będzie wyglądać... ja obstawiam wycieczkę do Francji

0

Pewnie znowu Lyon

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?