0

Niech chłopak sobie walczy w pre-sezonie, potem out ; P

0

powiem w stylu internetowym....ŻAL

Jeśli on odejdzie......szkoda gadać

0

Niech nasz Urugwajczyk zostanie w Barcelonie !

0

A ja z innej beczki. Dobrze, ze idą mistrzostwa świata bo tak bez BARCY trudno wytrzymać ; P

0

oni stoją z metr od siebie ... perspektywa :)

0

Ani mi się waż Hleb...nie wracaj tylko odejdź w pokoju :)

0

Valdes mogl 2 zabrac ; P

0

Moim zdaniem lewa strona jest nieźle obsadzona. Abidal w formie wymiata a Maxwell pokazał, że potrafi grać...Raczej trzeba kogoś na pozycje Alvesa jak już mówimy o obronie.

0

Pedro jest i gitara.

0

talib24

naciśnij sobie ctrl + shift ; P z = z y = y ; P

0

Jak Cruyff coś powie to nie ma bata we wsi...

0

u nas to raczej Marek Citko

0

święta racja ;] artykuł na 5+

0

mateuszmarcol

w przyszłym roku też będzie chodzić....;)

0

zgadzam się ; P

/ ale będzie dobrze :)

0

34 gole w lidze, 1 w Pucharze Króla, 8 w Lidze Mistrzów, 2 w KMŚ, 2 w Superpucharze Hipszanii. = 47? Messi! Poprawcie mnie, jeśli się pomyliłem : P

0

czechoo

Zanim Jeffren to uczynił, zrobił to Pedro ;)

0

Iniesta jak wejdzie, to na druga polowe ; P tak mysle.

0

Zgadzam się na ten moment. /

0

Maxwell zmienił Ibre

0

chaser

Chyba nie doceniasz Messiego... ; P

0

Artykuł na piątkę !

0

do złotej piłki będzie potrzebna drużyna na MŚ...

0

ha ha ha, nie ma co ... żarcik Ci się udał.

/

0

V isca

E l

B ARCA

0

Moim zdaniem najgorszy był brak ruchu w linii ataku. Albo to zasługa Interu, który tak świetnie się ustawiał, że nie było prostopadłych piłek albo po prostu słaba gra jeśli chodzi o wychodzenie na pozycje.

Pique mecz moim zdaniem na 9/10 --> on to mógłby sam na obronie grać a i tak gola byśmy nie stracili w dużej ilości meczów :D

Nie będę rozpisywał jakiś swoich mądrości, bo kto ja jestem żeby to robić. Barca zasłużenie odpadła w dwu-meczu. Dzisiaj grali nieźle, jak na tak defensywnie ustawioną drużynę ! Ale pamiętajcie...nie mamy prawa narzekać :) !!!! VISCA EL BARCA !

0

Najlepiej 10000000000 $ na moje konto przelać ... wtedy socios macie gwarantowane...:D

0

Ameryki to on nie odkrył...

0

Ja właśnie myślę, że Messi ostatnio za rzadko gra na swojej nominalnej pozycji i chciałbym go tam zobaczyć w najbliższych dwóch meczach. Chociaż gdzie by nie był...DAMY RADE

0

Przecież wynik 2-0 jest jak najbardziej możliwy...Tak samo jak i szybkie 3 bramki BARCY. Pozostaje nam tylko czekać a nie tutaj pisać bzdety i mądrości...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?