Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Niech chłopak sobie walczy w pre-sezonie, potem out ; P
0
powiem w stylu internetowym....ŻAL
Jeśli on odejdzie......szkoda gadać
0
Niech nasz Urugwajczyk zostanie w Barcelonie !
0
A ja z innej beczki. Dobrze, ze idą mistrzostwa świata bo tak bez BARCY trudno wytrzymać ; P
0
oni stoją z metr od siebie ... perspektywa :)
0
Ani mi się waż Hleb...nie wracaj tylko odejdź w pokoju :)
0
Valdes mogl 2 zabrac ; P
0
Moim zdaniem lewa strona jest nieźle obsadzona. Abidal w formie wymiata a Maxwell pokazał, że potrafi grać...Raczej trzeba kogoś na pozycje Alvesa jak już mówimy o obronie.
0
Pedro jest i gitara.
0
talib24
naciśnij sobie ctrl + shift ; P z = z y = y ; P
0
Jak Cruyff coś powie to nie ma bata we wsi...
0
u nas to raczej Marek Citko
0
święta racja ;] artykuł na 5+
0
mateuszmarcol
w przyszłym roku też będzie chodzić....;)
0
zgadzam się ; P
/ ale będzie dobrze :)
0
34 gole w lidze, 1 w Pucharze Króla, 8 w Lidze Mistrzów, 2 w KMŚ, 2 w Superpucharze Hipszanii. = 47? Messi! Poprawcie mnie, jeśli się pomyliłem : P
0
czechoo
Zanim Jeffren to uczynił, zrobił to Pedro ;)
0
Iniesta jak wejdzie, to na druga polowe ; P tak mysle.
0
Zgadzam się na ten moment. /
0
Maxwell zmienił Ibre
0
chaser
Chyba nie doceniasz Messiego... ; P
0
Artykuł na piątkę !
0
do złotej piłki będzie potrzebna drużyna na MŚ...
0
ha ha ha, nie ma co ... żarcik Ci się udał.
/
0
V isca
E l
B ARCA
0
Moim zdaniem najgorszy był brak ruchu w linii ataku. Albo to zasługa Interu, który tak świetnie się ustawiał, że nie było prostopadłych piłek albo po prostu słaba gra jeśli chodzi o wychodzenie na pozycje.
Pique mecz moim zdaniem na 9/10 --> on to mógłby sam na obronie grać a i tak gola byśmy nie stracili w dużej ilości meczów :D
Nie będę rozpisywał jakiś swoich mądrości, bo kto ja jestem żeby to robić. Barca zasłużenie odpadła w dwu-meczu. Dzisiaj grali nieźle, jak na tak defensywnie ustawioną drużynę ! Ale pamiętajcie...nie mamy prawa narzekać :) !!!! VISCA EL BARCA !
0
Najlepiej 10000000000 $ na moje konto przelać ... wtedy socios macie gwarantowane...:D
0
Ameryki to on nie odkrył...
0
Ja właśnie myślę, że Messi ostatnio za rzadko gra na swojej nominalnej pozycji i chciałbym go tam zobaczyć w najbliższych dwóch meczach. Chociaż gdzie by nie był...DAMY RADE
0
Przecież wynik 2-0 jest jak najbardziej możliwy...Tak samo jak i szybkie 3 bramki BARCY. Pozostaje nam tylko czekać a nie tutaj pisać bzdety i mądrości...