Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Trudne czasy przed nami ale właśnie dlatego damy rade!
0
Nie ma ich marcinie789 :-0
0
Zielony164 XDD dobre! ale myślę, ze Urugwajczyk by zagrał :D
0
Puyol Czygry Milito Maxwell
Chyba, ze na boku zagra jakis mlodziak, a Puyol bedzie trzymal srodek...masakra 6-8tygodni!!
0
latwe zwyciestwo mowisz? heh
0
Mogliby się odwołać od tych kartek :P
0
Pytanie tylko, czy jest tu potrzebny już tego lata.
0
Oby te kontuzje nie były zaraźliwe...
0
Keita coś nie tak? Po prostu raz nie trafił - bo myślał, ze już gol albo po prostu nie trafił. A dwa - piłka mu zeszła ;P zdarza się
0
Zaskoczenie :D
0
FcBaRcElOnKaFc
"udał się on dziś na Minorkę, gdzie jutro wystąpi w barwach Juvenil A przeciwko Penya Ciutadella Esportiva."
To o tym młodym chłopaku;)
0
Ribéry do nas i będzie miał kto bić rzuty wolne z bliska. Xavi raczej rzadko trafia. Nikt z nas nie wie w jakiej Ribéry jest/bedzie formie ;-)
Moim zdaniem czy przyjdzie Silva czy Ribéry bedzie ok, ale jesli nie przyjdzie nikt z w/w dwojki tez nie bede dramatyzowal
0
Nawarzył sobie piwa to niech je teraz pije. Arsenal to bardzo dobra drużyna, ale brakuje im 'tego czegoś'.
0
Nic na ten temat nie napisali wiec nie wiem jak to wywnioskowales. Pep nie podpisal jeszcze kontraktu, ale zlozyl obietnice, ze to zrobi.
hubymess10
0
Hahaha ale wy macie spine niektorzy ;p
0
e nie wiem co to za blad :P nie zrobilem podwojnego w :p
0
A skoro w w Man City aktualnie nie dawal rady ***
0
xavi1991
W sumie nie zgadzam sie. Robinho gdy byl w formie, potrafil bardzo dobrze grac a on jest mlodziutki. Przypominam, ze mial dlugo kontuzje na poczatku sezonu, wiec nie oceniajcie go przez pryzmat jego aktualnej gry...Moze mial powod by odejsc z Realu, a w skoro w Man City aktualnie dawal rady, to wraca do Brazyli, by pojechac na mundial. Moim zdaniem wroci do formy ale co ja tam moge wiedziec ; P
0
Gwiazda, która przestała świecić, ale zawsze może jeszcze zabłysnąć...nie skreślajmy chłopaka, chociaż też za nim nie przepadam i go u nas nie chce.
0
pozycja niewidka
0
No dobra, z twarzy ;P
0
Ten koles to taki troche Javier Mascherano z wygladu :D
0
Niech gra na pozycji rezerwowego skoro jest to mu obojetne;P
0
Nie pozegna sie z klubem po roku kontraktu. Jestem tego pewien. Poza tym on gral w Ajaxie. Da sobie chlopak rade --> teraz ma po prostu slabszy okres.
0
Moim zdaniem dyspozycja Ibry to nie tylko nie strzelanie bramek. On ogółem gra ostatnio słabo, ale każdy tak ma i Ibra już niedługo będzie grał lepiej ;]
0
RybaK
Brakuje tylko jednego komentarza;
"Już Chelsea witała się z gąską..." :D!!!!!!
hahah ale i tak najlepszy ten ostatni!
0
Yaya Toure wraca !
0
kalvera16
plus dla Ciebie :D
0
Idealnie :]
0
Tomaszzzz
A w ostatnim meczu MŚ Klubowych? ;P Tam strzelil klatką.