0

Trudne czasy przed nami ale właśnie dlatego damy rade!

0

Nie ma ich marcinie789 :-0

0

Zielony164 XDD dobre! ale myślę, ze Urugwajczyk by zagrał :D

0

Puyol Czygry Milito Maxwell

Chyba, ze na boku zagra jakis mlodziak, a Puyol bedzie trzymal srodek...masakra 6-8tygodni!!

0

latwe zwyciestwo mowisz? heh

0

Mogliby się odwołać od tych kartek :P

0

Pytanie tylko, czy jest tu potrzebny już tego lata.

0

Oby te kontuzje nie były zaraźliwe...

0

Keita coś nie tak? Po prostu raz nie trafił - bo myślał, ze już gol albo po prostu nie trafił. A dwa - piłka mu zeszła ;P zdarza się

0

Zaskoczenie :D

0

FcBaRcElOnKaFc

"udał się on dziś na Minorkę, gdzie jutro wystąpi w barwach Juvenil A przeciwko Penya Ciutadella Esportiva."

To o tym młodym chłopaku;)

0

Ribéry do nas i będzie miał kto bić rzuty wolne z bliska. Xavi raczej rzadko trafia. Nikt z nas nie wie w jakiej Ribéry jest/bedzie formie ;-)

Moim zdaniem czy przyjdzie Silva czy Ribéry bedzie ok, ale jesli nie przyjdzie nikt z w/w dwojki tez nie bede dramatyzowal

0

Nawarzył sobie piwa to niech je teraz pije. Arsenal to bardzo dobra drużyna, ale brakuje im 'tego czegoś'.

0

Nic na ten temat nie napisali wiec nie wiem jak to wywnioskowales. Pep nie podpisal jeszcze kontraktu, ale zlozyl obietnice, ze to zrobi.

hubymess10

0

Hahaha ale wy macie spine niektorzy ;p

0

e nie wiem co to za blad :P nie zrobilem podwojnego w :p

0

A skoro w w Man City aktualnie nie dawal rady ***

0

xavi1991

W sumie nie zgadzam sie. Robinho gdy byl w formie, potrafil bardzo dobrze grac a on jest mlodziutki. Przypominam, ze mial dlugo kontuzje na poczatku sezonu, wiec nie oceniajcie go przez pryzmat jego aktualnej gry...Moze mial powod by odejsc z Realu, a w skoro w Man City aktualnie dawal rady, to wraca do Brazyli, by pojechac na mundial. Moim zdaniem wroci do formy ale co ja tam moge wiedziec ; P

0

Gwiazda, która przestała świecić, ale zawsze może jeszcze zabłysnąć...nie skreślajmy chłopaka, chociaż też za nim nie przepadam i go u nas nie chce.

0

pozycja niewidka

0

No dobra, z twarzy ;P

0

Ten koles to taki troche Javier Mascherano z wygladu :D

0

Niech gra na pozycji rezerwowego skoro jest to mu obojetne;P

0

Nie pozegna sie z klubem po roku kontraktu. Jestem tego pewien. Poza tym on gral w Ajaxie. Da sobie chlopak rade --> teraz ma po prostu slabszy okres.

0

Moim zdaniem dyspozycja Ibry to nie tylko nie strzelanie bramek. On ogółem gra ostatnio słabo, ale każdy tak ma i Ibra już niedługo będzie grał lepiej ;]

0

RybaK

Brakuje tylko jednego komentarza;

"Już Chelsea witała się z gąską..." :D!!!!!!

hahah ale i tak najlepszy ten ostatni!

0

Yaya Toure wraca !

0

kalvera16

plus dla Ciebie :D

0

Idealnie :]

0

Tomaszzzz

A w ostatnim meczu MŚ Klubowych? ;P Tam strzelil klatką.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?