Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
jak idzie to jest sie zadowolonym, gorzej jak juz nie idzie, to Guardiola zły ! ;p
0
no jak widać tutaj Ibra miał dobre relacje z Pepem :P
0
pewnie z 500 zl ;p
0
ponoć śpiewa z Gienkiem Loską
0
Iniesta magikiem jest!
0
o moze lelum polelum zagra
0
w najblizszym meczu bedzie hat trick ;p
0
tiempo
sciagnij sobie skrot spotkania - tam wszystko jest, nawet niezly lobik messiego w stylu Bergkampa :D
0
Dzieki Bronx, doceniam
0
heh to co zrobił Pique bylo zalosne, naprawde mozna bylo to rozwiazac w znacznie lepszy sposob.
0
JESTESMY Z TOBA!
0
Ponoć Błaszczu będzie do wzięcia..:D
0
no i jeszcze moze Iniesta albo abidal ;p
0
Pinto Puyol Fontas Maxwell
Keita Busquets Cesc
Deulofeu Villa Sergi Roberto tak obstawiam na kacu
0
najlepszymi graczami w fife czy pesa pewnie sa pomocnicy bo mimo wszystko, widza wiecej niz obroncy i napastnicy ;p chociaz jak wiemy...trening czyni mistrza;D
0
i dobrze, odpocznie sobie
0
Zgadzam sie z Geble, Pedro raczej jest teraz pod forma, ma troche syndrom Ozila bo ten tez ostatnio sie nie prezentuje najlepiej. Mlodzi sa; P bedzie lepiej!
0
Ibra i Toure. Ten pierwszy to problem sam w sobie, ten drugi, z tego co pamietal, odszedl, bo chcial grac z bratem. Teraz nagle takie cos? Dziwne no ale coz, wina zawsze jest gdzies po srodku
0
Nie wiem jaki mecz niektorzy ogladali gdy mowia, ze gralismy slabo. Naprawde to chyba sobie kpiny robicie...pomyslcie sobie o 12 pucharach a teraz narzekacie na jeden mecz. remis remisem, trudno stalo sie, life goes on.
0
Moim zdaniem naszym nalezy sie wielki szacunek za ten mecz, bo pokazali wielka chec wygrania meczu mimo wszystko, nie udalo sie ale liczyl sie cel. Wole zremisowac w takim stylu niz wygrac grajac srednio. To tylko jeden mecz i naprawde nie ma co plakac. Kanoute niezle sie zachowal, gdy odkopnal pilke Messiemu na 11astce, heh. VeB!
0
Jesli Abi dojdzie do pelni zdrowia, to na 100% dostanie szanse. Pamietajcie, Mes que un club!
0
Pinto ma niby bardzo dobry wpływ na Messiego ;P tak gdzies slyszalem
0
Mam nadzieje, ze Villa bedzie strzelal regularnie wiekszosc sezonu, bo to na pewno sie przyda : P
0
bo ten tekst jest o Kubali
/
0
"Tam został graczem FC Barcelony, która poprzez federację piłkarską przeciwstawiła się nałożonej na niego dyskwalifikacji. W katalońskiej drużynie strzelił 243 bramki w 329 oficjalnych spotkaniach"
Cytat z wikipedii, ktos wie o co kaman? chyba chodzi o tego Cesara ? :P
0
szacuneczek dla Floty tez musi byc
0
Na otwartym kanale N sport bedzie mecz Marsylia Dormund ale pewnie na kodowanych cos znajdziesz jesli chodzi o Barce. pozdro
0
to Lewandowski
0
Moim zdaniem wczoraj w 2giej polowie Borussia zdominowala lepiej Arsenal ; P a no i my zdominowalismy lepiej Man Utd.
0
bartekblau
Moim zdaniem sporo ale to sporo przesadzasz. Barca zagrala naprawde dobrze, ale zeby jedno z lepszych ostatnich lat? oj nie xd