0

jak idzie to jest sie zadowolonym, gorzej jak juz nie idzie, to Guardiola zły ! ;p

0

no jak widać tutaj Ibra miał dobre relacje z Pepem :P

0

pewnie z 500 zl ;p

0

ponoć śpiewa z Gienkiem Loską

0

Iniesta magikiem jest!

0

o moze lelum polelum zagra

0

w najblizszym meczu bedzie hat trick ;p

0

tiempo

sciagnij sobie skrot spotkania - tam wszystko jest, nawet niezly lobik messiego w stylu Bergkampa :D

0

Dzieki Bronx, doceniam

0

heh to co zrobił Pique bylo zalosne, naprawde mozna bylo to rozwiazac w znacznie lepszy sposob.

0

JESTESMY Z TOBA!

0

Ponoć Błaszczu będzie do wzięcia..:D

0

no i jeszcze moze Iniesta albo abidal ;p

0

Pinto Puyol Fontas Maxwell
Keita Busquets Cesc
Deulofeu Villa Sergi Roberto tak obstawiam na kacu

0

najlepszymi graczami w fife czy pesa pewnie sa pomocnicy bo mimo wszystko, widza wiecej niz obroncy i napastnicy ;p chociaz jak wiemy...trening czyni mistrza;D

0

i dobrze, odpocznie sobie

0

Zgadzam sie z Geble, Pedro raczej jest teraz pod forma, ma troche syndrom Ozila bo ten tez ostatnio sie nie prezentuje najlepiej. Mlodzi sa; P bedzie lepiej!

0

Ibra i Toure. Ten pierwszy to problem sam w sobie, ten drugi, z tego co pamietal, odszedl, bo chcial grac z bratem. Teraz nagle takie cos? Dziwne no ale coz, wina zawsze jest gdzies po srodku

0

Nie wiem jaki mecz niektorzy ogladali gdy mowia, ze gralismy slabo. Naprawde to chyba sobie kpiny robicie...pomyslcie sobie o 12 pucharach a teraz narzekacie na jeden mecz. remis remisem, trudno stalo sie, life goes on.

0

Moim zdaniem naszym nalezy sie wielki szacunek za ten mecz, bo pokazali wielka chec wygrania meczu mimo wszystko, nie udalo sie ale liczyl sie cel. Wole zremisowac w takim stylu niz wygrac grajac srednio. To tylko jeden mecz i naprawde nie ma co plakac. Kanoute niezle sie zachowal, gdy odkopnal pilke Messiemu na 11astce, heh. VeB!

0

Jesli Abi dojdzie do pelni zdrowia, to na 100% dostanie szanse. Pamietajcie, Mes que un club!

0

Pinto ma niby bardzo dobry wpływ na Messiego ;P tak gdzies slyszalem

0

Mam nadzieje, ze Villa bedzie strzelal regularnie wiekszosc sezonu, bo to na pewno sie przyda : P

0

bo ten tekst jest o Kubali

/

0

"Tam został graczem FC Barcelony, która poprzez federację piłkarską przeciwstawiła się nałożonej na niego dyskwalifikacji. W katalońskiej drużynie strzelił 243 bramki w 329 oficjalnych spotkaniach"

Cytat z wikipedii, ktos wie o co kaman? chyba chodzi o tego Cesara ? :P

0

szacuneczek dla Floty tez musi byc

0

Na otwartym kanale N sport bedzie mecz Marsylia Dormund ale pewnie na kodowanych cos znajdziesz jesli chodzi o Barce. pozdro

0

to Lewandowski

0

Moim zdaniem wczoraj w 2giej polowie Borussia zdominowala lepiej Arsenal ; P a no i my zdominowalismy lepiej Man Utd.

0

bartekblau

Moim zdaniem sporo ale to sporo przesadzasz. Barca zagrala naprawde dobrze, ale zeby jedno z lepszych ostatnich lat? oj nie xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?