Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
Dokładnie, Pedro swoje zrobil, poza tym gral pierwsze skrzypce w trio MVP i duzo wczesniej :) bez niego nie byloby 6 pucharow, ale jesli zostanie to na pewno sie przyda!
2
szczery komentarz, to lubie :D
0
aha w ten sposob, dzieki Panowie :)
2
FC Barcelona zapewniła sobie prawo do sprzedaży zawodnika do Atlético do 20 lipca br.
co to oznacza?
1
:D :D :D :D perfect podsumowanie, a mozna dodac jeszcze statsy...
102 mecze, 46 bramek, ok 30 asyst.
1
Zawodnikiem meczu został Messi, moim zdaniem slusznie, ogladalem caly mecz i to on napedzal Argentyne, razem z Pastore
1
Dni w serwisie
Ponad 1300
:D
2
z poniedzialku na wtorek gra Chile, a z wtorku na srode Argentyna, oba mecze o 1:30
1
a Marquez jeszcze dla Meksyku cisnie :D
0
Ja mysle, ze Montoya odejdzie a Douglas zostanie jako opcja nr 3?
0
Sporo racji, Alves to chyba drugi najlepiej asystujacy Messiemu zaraz za Pedrem jesli sie nie myle. Mam nadzieje, ze zostanie jeszcze na sezon.
1
raczej Suareza : p
14
Oby było tak jak napisales!
Voilà!
0
Ta jeszcze pewnie zagra Batistuta, Maradona i Zanetti na raz:P
2
Dokładnie stary. Ogladam sobie mecz, nagle dostaje smsa od kumpla, ze komentatorzy to porazka, a ja w tym samym momencie powiedzialem podobne slowa do mojego taty...LASKOWSKI COME BACK!!!!!!!!
0
Dzieki Wam!
No Messiemu pewnie jeszcze brakuje, ale pozyjemy zobaczymy... :P
0
pytanie off topic.
Wie ktos kto jest najlepszym strzelcem pucharu króla w historii ? :)
0
Kozak :D hahah dobre :D
0
Gerrard, Xavi i prawdopodobnie Pirlo w tym sezonie...czy ktos jeszcze?
0
Najlepszy trener? Moim zdaniem ten, ktory wygra Lige Mistrzow, bo jest spora szansa, ze takze ten sam trener wygra krajowy puchar i lige. Wiec potrojna korona niemal pewna czy dla Juve czy dla Barcy choc w pilce nigdy nie wiadomo.
Trojka do zlotej?
1. Messi. 2 Ronaldo 3 Neymar ? Nie wiem, jakos nikt mi nie przychodzi do glowy, ale musimy pamietac, ze bedzie jeszcze Copa America. Z Premier League moim zdaniem nikt nie trafi do trojki. Jesli Juve nas pokona to tez nie widze kandydatow do trojki bo maja swietny zespol.
W kazdym razie mysle, ze kwestia trzeciego miejsca bedzie jakas tam niewiadoma, reszta moim zdaniem dosc jasna but you never know...
2
w 68 miuncie Szpaku stwierdzil, ze do konca pierwszego polfinalu zostalo jeszcze 68 minut :D :D :D
1
Dokładnie, zgadzam sie w 100 %
0
Mi sie wydaje, ze rekord to 118, ale moge sie mylic :)
0
Alaba i Robben na 99% odpadaja z tego co pamietam, ale taki Ribbery ma chyba szanse wrocic, ale info nie jest potwierdzone
0
Jesli dobrze pamietam, to MSN ma w tym momencie 110 bramek, czyli do wyrownania brakuje 8 przy prawdopodobnie 7 meczach.
0
Do Barcy go za prawa, nawet jesli gra na lewej :D
0
Dokładnie :D Suarez jest chyba najwiecej biegajaca i walczaca 9tka na swiecie.
0
Ja również sie przyłączam do prosby :)
0
Haha, ale edytowales swojego komenta :P PSG nie wystarczy 2-0 bo stracili 3 gole u siebie :)
0
z tego co czytalem to wlasnie Alves chcial dwa lata z opcja przedluzenia wiec takiego mogli nie zaproponowac