8

Dokładnie, Pedro swoje zrobil, poza tym gral pierwsze skrzypce w trio MVP i duzo wczesniej :) bez niego nie byloby 6 pucharow, ale jesli zostanie to na pewno sie przyda!

2

szczery komentarz, to lubie :D

0

aha w ten sposob, dzieki Panowie :)

2

FC Barcelona zapewniła sobie prawo do sprzedaży zawodnika do Atlético do 20 lipca br.

co to oznacza?

1

:D :D :D :D perfect podsumowanie, a mozna dodac jeszcze statsy...

102 mecze, 46 bramek, ok 30 asyst.

1

Zawodnikiem meczu został Messi, moim zdaniem slusznie, ogladalem caly mecz i to on napedzal Argentyne, razem z Pastore

1

Dni w serwisie
Ponad 1300

:D

2

z poniedzialku na wtorek gra Chile, a z wtorku na srode Argentyna, oba mecze o 1:30

1

a Marquez jeszcze dla Meksyku cisnie :D

0

Ja mysle, ze Montoya odejdzie a Douglas zostanie jako opcja nr 3?

0

Sporo racji, Alves to chyba drugi najlepiej asystujacy Messiemu zaraz za Pedrem jesli sie nie myle. Mam nadzieje, ze zostanie jeszcze na sezon.

1

raczej Suareza : p

14

Oby było tak jak napisales!
Voilà!

0

Ta jeszcze pewnie zagra Batistuta, Maradona i Zanetti na raz:P

2

Dokładnie stary. Ogladam sobie mecz, nagle dostaje smsa od kumpla, ze komentatorzy to porazka, a ja w tym samym momencie powiedzialem podobne slowa do mojego taty...LASKOWSKI COME BACK!!!!!!!!

0

Dzieki Wam!

No Messiemu pewnie jeszcze brakuje, ale pozyjemy zobaczymy... :P

0

pytanie off topic.

Wie ktos kto jest najlepszym strzelcem pucharu króla w historii ? :)

0

Kozak :D hahah dobre :D

0

Gerrard, Xavi i prawdopodobnie Pirlo w tym sezonie...czy ktos jeszcze?

0

Najlepszy trener? Moim zdaniem ten, ktory wygra Lige Mistrzow, bo jest spora szansa, ze takze ten sam trener wygra krajowy puchar i lige. Wiec potrojna korona niemal pewna czy dla Juve czy dla Barcy choc w pilce nigdy nie wiadomo.

Trojka do zlotej?

1. Messi. 2 Ronaldo 3 Neymar ? Nie wiem, jakos nikt mi nie przychodzi do glowy, ale musimy pamietac, ze bedzie jeszcze Copa America. Z Premier League moim zdaniem nikt nie trafi do trojki. Jesli Juve nas pokona to tez nie widze kandydatow do trojki bo maja swietny zespol.

W kazdym razie mysle, ze kwestia trzeciego miejsca bedzie jakas tam niewiadoma, reszta moim zdaniem dosc jasna but you never know...

2

w 68 miuncie Szpaku stwierdzil, ze do konca pierwszego polfinalu zostalo jeszcze 68 minut :D :D :D

1

Dokładnie, zgadzam sie w 100 %

0

Mi sie wydaje, ze rekord to 118, ale moge sie mylic :)

0

Alaba i Robben na 99% odpadaja z tego co pamietam, ale taki Ribbery ma chyba szanse wrocic, ale info nie jest potwierdzone

0

Jesli dobrze pamietam, to MSN ma w tym momencie 110 bramek, czyli do wyrownania brakuje 8 przy prawdopodobnie 7 meczach.

0

Do Barcy go za prawa, nawet jesli gra na lewej :D

0

Dokładnie :D Suarez jest chyba najwiecej biegajaca i walczaca 9tka na swiecie.

0

Ja również sie przyłączam do prosby :)

0

Haha, ale edytowales swojego komenta :P PSG nie wystarczy 2-0 bo stracili 3 gole u siebie :)

0

z tego co czytalem to wlasnie Alves chcial dwa lata z opcja przedluzenia wiec takiego mogli nie zaproponowac

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?