0

Martin Ødegaard, bój się!

1

Dokładnie, Veratti to kozak, ale to nie jest typ Xaviego.

2

Ja zacząłem kibicowac jak zobaczylem Messiego w meczu przeciwko Chelsea, chyba tez 2005 r :D

2

Dokładnie tak!

0

Może I będzie grać

0

No wlasnie, wiec tendencje do wygrywania z nimi mamy ; P

3

Zdecydowanie BIlbao, poniewaz byl to nasz pierwszy finał w pierwszym sezonie Pepa :D...przyniosło szczescie!

0

Ponoc Ronaldo kazal Irinie zalozyc kilkadziesiat mln kont na FB I dlatego odeszla :D

1

Suarez generalnie potyka sie o wlasne nogi a jego przyjecie idzie do pomste do nieba. Gole moze I przyjda, ale poki co jest bardzo srednio, tak ja to widze :)

9

0

Na Rakiticu nie bylo zadnego faulu :P to byla twarde wybicie pilki, nic wiecej

0

Jaki gest? Chyba nie zauwazyłem

2

Tak, tak, te losowanie sfałszowane tak samo jak nasze wybory....:) tylko dlateg, ze Real ma Schalke a my City :D

0

Dokładnie. ALexis, Aguero, Fabregas to teraz najlepsza trójka w Premier League. Dwóch było u nas,...:)

0

Moim zdaniem sytuacja jest jasna. Chodzi im o wprowadzenia karnych przed meczem, ktory ma sie rozstrzygnac tzn;

Zalozmy, ze jest Finał MŚ. Graja druzyny X vs Y. Karne licza sie tylko w przypadku remisu po 90 min.

Druzyna gra X wygrywa karne przed meczem. Po 90 min dochodzi do dogrywki I druzyna Y musi koniecznie w niej wygrac, bo karne juz za nami. Takie tam "ulepszenie"

Ja to tak widze :P ale tez w to nie wierze :)

1

a wszyscy w butach Luisa Enrique :D

0

Bravo Montoya Pique Bartra Adriano Mascherano Rafinha Rakitic Neymar Messi Suarez

taki obstawiam sklad na najblizszy mecz; P ale I tak zagra Busquets...

0

Na pewno nie.

0

To Suarezowi wolno rozmawiac? :)

0

Ja mysle, ze mu sie chcialo ale wyszlo troche niechcianie...:D ale kto wie? moze w przeciagu kilku ostatnich miesiecy poznalismy najlepszy duet w historii pilki noznej? :D

0

Nie wiem czy wiecie, ale Maradonie dzisiaj urodzil sie syn :D za 20 lat Thaigo & Maradona jr beda siac postracH? :D :D :D

0

1998 :D

0

najlepiej to grajmy bez sedziow

0

dziwne, ze nie pracuje do 67 lat przeciez podniesli wiek emerytalny...

0

dawać Abidala :D

0

nie wiecie moze kogo powołał Menzes zamiast Alvesa na mecze z Irakiem i Japonia ( we Wro ) ? Oby byl to Maion lub Rafael :D

0

Geble
Taaa najlepiej jest sie bac a moze w ogole nie wychodzic na boisko?;p

0

to coś w stylu

gdzie jest krzyż ?!?!

0

wystarczy, ze Real zremisuje plus my wygramy u nas - wtedy mamy 1pkt do przodu

A jesli chodzi o wczorajszy mecz - byl jednym z lepszych jaki ostatni widzialem. Mogla wygrac Valencia, mogl wygrac Real. Swietne widowisko, zasluzony remis i ta frustracja Pepe kopiącego Arbeloe...:D

0

constantine16
Jestes kozak, zgadzam się z Toba. Z psami oraz kompleksami masz całkowitą racje. Ofc, ze sa normalni kibice, bo sa wszedzie...ja tam zlewam ludzi bo NIEPRZEKONANYCH sie nie przekona chocby górę wiarą przesunąć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?