Kurpinho
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Martin Ødegaard, bój się!
1
Dokładnie, Veratti to kozak, ale to nie jest typ Xaviego.
2
Ja zacząłem kibicowac jak zobaczylem Messiego w meczu przeciwko Chelsea, chyba tez 2005 r :D
2
Dokładnie tak!
0
Może I będzie grać
0
No wlasnie, wiec tendencje do wygrywania z nimi mamy ; P
3
Zdecydowanie BIlbao, poniewaz byl to nasz pierwszy finał w pierwszym sezonie Pepa :D...przyniosło szczescie!
0
Ponoc Ronaldo kazal Irinie zalozyc kilkadziesiat mln kont na FB I dlatego odeszla :D
1
Suarez generalnie potyka sie o wlasne nogi a jego przyjecie idzie do pomste do nieba. Gole moze I przyjda, ale poki co jest bardzo srednio, tak ja to widze :)
9
0
Na Rakiticu nie bylo zadnego faulu :P to byla twarde wybicie pilki, nic wiecej
0
Jaki gest? Chyba nie zauwazyłem
2
Tak, tak, te losowanie sfałszowane tak samo jak nasze wybory....:) tylko dlateg, ze Real ma Schalke a my City :D
0
Dokładnie. ALexis, Aguero, Fabregas to teraz najlepsza trójka w Premier League. Dwóch było u nas,...:)
0
Moim zdaniem sytuacja jest jasna. Chodzi im o wprowadzenia karnych przed meczem, ktory ma sie rozstrzygnac tzn;
Zalozmy, ze jest Finał MŚ. Graja druzyny X vs Y. Karne licza sie tylko w przypadku remisu po 90 min.
Druzyna gra X wygrywa karne przed meczem. Po 90 min dochodzi do dogrywki I druzyna Y musi koniecznie w niej wygrac, bo karne juz za nami. Takie tam "ulepszenie"
Ja to tak widze :P ale tez w to nie wierze :)
1
a wszyscy w butach Luisa Enrique :D
0
Bravo Montoya Pique Bartra Adriano Mascherano Rafinha Rakitic Neymar Messi Suarez
taki obstawiam sklad na najblizszy mecz; P ale I tak zagra Busquets...
0
Na pewno nie.
0
To Suarezowi wolno rozmawiac? :)
0
Ja mysle, ze mu sie chcialo ale wyszlo troche niechcianie...:D ale kto wie? moze w przeciagu kilku ostatnich miesiecy poznalismy najlepszy duet w historii pilki noznej? :D
0
Nie wiem czy wiecie, ale Maradonie dzisiaj urodzil sie syn :D za 20 lat Thaigo & Maradona jr beda siac postracH? :D :D :D
0
1998 :D
0
najlepiej to grajmy bez sedziow
0
dziwne, ze nie pracuje do 67 lat przeciez podniesli wiek emerytalny...
0
dawać Abidala :D
0
nie wiecie moze kogo powołał Menzes zamiast Alvesa na mecze z Irakiem i Japonia ( we Wro ) ? Oby byl to Maion lub Rafael :D
0
Geble
Taaa najlepiej jest sie bac a moze w ogole nie wychodzic na boisko?;p
0
to coś w stylu
gdzie jest krzyż ?!?!
0
wystarczy, ze Real zremisuje plus my wygramy u nas - wtedy mamy 1pkt do przodu
A jesli chodzi o wczorajszy mecz - byl jednym z lepszych jaki ostatni widzialem. Mogla wygrac Valencia, mogl wygrac Real. Swietne widowisko, zasluzony remis i ta frustracja Pepe kopiącego Arbeloe...:D
0
constantine16
Jestes kozak, zgadzam się z Toba. Z psami oraz kompleksami masz całkowitą racje. Ofc, ze sa normalni kibice, bo sa wszedzie...ja tam zlewam ludzi bo NIEPRZEKONANYCH sie nie przekona chocby górę wiarą przesunąć