Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@matirix20 Hattricka nam strzeli.
0
@Uukasz_93 To on nas powinien przeprosić że musimy takie coś oglądać :P
0
@Zbyszard No klasyk kolego ;) i no porównywalnie myślę z tym że w Barcelonie miejmy nadzieję coś ruszyło :D
3
@Bartunek No jest wszystko w porządku jest dobrze dobrze robią,dobrze wszystko jest w porządku :p
16
@itmustbejoke Co z tego że są orliki skoro u mnie w mieście od 16-21 są rezerwacje od poniedziałku do piątku to gdzie te dzieci mają grać rozwijać się jak grają stare dziady z zakładów pracy?
2
@dreed93 Napisałem to co myślę,nie muszę Cię znać, wywnioskowałem to z tego co napisałeś. Najłatwiej napisać że nie ma depresji i niech się do roboty weźmie ;)
0
@dreed93 Jak Ty jakimś despotą chyba jesteś,najpierw doinformuj się co to depresja potem o tym pogadamy ;)
1
@IronSanHybrid Oby Thiago ;)
4
@masq Za oznaczanie zbanowanych użytkowników chyba ;)
5
@GIGAKOKS Mordeczko może depresję masz jakąś :/
2
@BoRoWieC Jak się już tak uparli na Polaków jako trenerów postawił bym na polskiego Pepa Guardiolę tzn Probierza.
0
@Bagsik88 To mogą być na szczęście plotki,oby tak ;) a co do Erica to ma rok kontraktu jak nie w tym roku przyjdzie za rok za darmo.
0
@Bagsik88 Cieszył bym się gdyby chociaż on przyszedł Barcelona kasy nie ma ;)
0
@KapiFCB A czy kolega wymienił któregoś z naszych piłkarzy powyżej? Wyraźnie napisał ,,fajnie że któregoś z nich chce Barca kupić" a ja dodałem tylko że Eric Garcia należy do tego grona.
1
@kamilop Eric Garcia mówi Ci to coś?
12
Ramos to Kozak :D obecnie najlepszy kapitan.
24
@BarcaInfo Ciekawe czy Rakitic jeszcze tam pływał.
1
@staszek171 No mi też się podobała dyskusja ;)
0
Czytałem dziś u białych że chcieli by Thiago u siebie :p.
0
@staszek171 O jakim przywiązaniu Ty mówisz, on nie przeszedł bezpośrednio z Barcelony do Realu i no sorry w tych czasach rządzi pieniądz. Nie wiem czy mu na bułki brakowało czy nie ale widocznie cenił się bardziej i tyle.
1
@betonito Busi na ławkę się nawet nie łapie.
0
@staszek171 Poszedł do Realu bo dostał pieniądze które chciał od Barcelony a których nie dostał.
2
@nammah Bez przesady że nie ma podjazdu, po 2 Fati jest młodszy ma czas.
0
@kodi77 Wcześniej były chyba informacje że się rozmyślił bo syf w klubie :).
0
Ja już nie rozumiem czy kupują w końcu Lautaro czy Depaya bo raz informacje o tym a raz o tym :/.
0
Fati to piłkarz na pierwszy skład ma dopiero 17 lat myślę że po erze Messiego i Ronaldo to Fati będzie zbierał złote piłki a nie Mbbape :p.
0
@PatrychoO o matko aż nie wiem co napisać xD
1
@staszek171 Z tego co wiem to Messi mógłby podobno grać za darmo a zarabia najwięcej na świecie i co dwa lata o ile się nie mylę dostaje podwyżkę ;) a Kubo na te pieniążki moim zdaniem zasługiwał.
0
@P5 Olmo w tym meczu słaby.
1
@staszek171 Tak bo w Barcelonie nie ma hajsu,Messi gra za darmo. ;)