1

@Gacu95 Ja to codziennie śpiewam w pracy więc Pjanic też przeżyje ;)

3

@Pilka_jest_okragla Wijnaldum został zawodnikiem Barcelony czyżby coś mnie ominęło? :p

14

@pazio23 Co ma piernik do wiatraka?

1

@Ghotti Jeszcze mu podwyżkę zaproponują.

0

@MNFcb Z nich to żaden xD ale już chyba najbardziej to Marc.

7

@BarcaInfo Oby go nie kupili.

35

@BarcaInfo To my weźmy Thiago.

0

@kacperek2005letsgo Pep na pewno wiesz co robisz? :P

5

@deyna2018 Bo co bo jest gruby?

0

@marcin000019 Przykro mi że nie wiesz co to znaczy sarkazm ale no cóż od niektórych nie można dużo wymagać najwidoczniej ;)

0

@Bamboleo Jeszcze nie bo w więzieniu nie siedział.
Edit * w areszcie bo czepiają się :p

6

@Jakchcesz Ale byś go nie utrzymał ;)

1

I teraz mam dylemat pójść za Messim i zacząć kibicować City czy podążyć za Rakiticiem i zostać kibicem Sevilli ;).

0

@cules100pro To i tak nie,i tak ma bardzo dużo.

0

@marcin000019 Dałbyś 100 mln euro rocznie Messiemu? XD

0

@barcadreed Odejdzie za 3 lata za darmo zobaczysz.

1

Jeszcze Messi, Vidal,Umtiti, Suarez.

0

Za ile Rakitic odchodzi?

0

@Cwaniak4 On się tam marnuje.

2

Niech on się pakuje już lepiej.

0

@klopx To że jest kapitanem a nie potrafi przemówić do kibiców, to już jego kuzyn potrafił powiedzieć że Messi nie jest szczęśliwy że chce odejść a Leo milczy.

1

@Volk Sancho ;)

1

@patrykzmc2000 Mogę go tam nawet zawieść.

7

Ja się już nie przejmuję odejściem Leo, ani nie przemówił ani na badania nie poszedł ani trening, no panie kapitanie tak się nie robi :/.

0

@Fawrf albo nagra film xD

0

Ciekawe czy Leo wgl przemówi do kibiców jak będzie odchodził czy też nic nie powie :p

9

Będziemy żałować tego van de Beek'a 40 mln za takiego grajka to promocja :(.

3

30 sierpnia zaraz 31 a taki Umtiti,Vidal dalej w klubie brak słów.

0

@HERORICH2 Messi taka roczna pensje ma :p

0

@robsesh No a Ty chyba niestety nie wiesz o co mi chodzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?