Kwiatek67
Dołączył/a: kwiecień 2017
Barcelona
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Gacu95 Ja to codziennie śpiewam w pracy więc Pjanic też przeżyje ;)
3
@Pilka_jest_okragla Wijnaldum został zawodnikiem Barcelony czyżby coś mnie ominęło? :p
14
@pazio23 Co ma piernik do wiatraka?
1
@Ghotti Jeszcze mu podwyżkę zaproponują.
0
@MNFcb Z nich to żaden xD ale już chyba najbardziej to Marc.
7
@BarcaInfo Oby go nie kupili.
35
@BarcaInfo To my weźmy Thiago.
0
@kacperek2005letsgo Pep na pewno wiesz co robisz? :P
5
@deyna2018 Bo co bo jest gruby?
0
@marcin000019 Przykro mi że nie wiesz co to znaczy sarkazm ale no cóż od niektórych nie można dużo wymagać najwidoczniej ;)
0
@Bamboleo Jeszcze nie bo w więzieniu nie siedział.
Edit * w areszcie bo czepiają się :p
6
@Jakchcesz Ale byś go nie utrzymał ;)
1
I teraz mam dylemat pójść za Messim i zacząć kibicować City czy podążyć za Rakiticiem i zostać kibicem Sevilli ;).
0
@cules100pro To i tak nie,i tak ma bardzo dużo.
0
@marcin000019 Dałbyś 100 mln euro rocznie Messiemu? XD
0
@barcadreed Odejdzie za 3 lata za darmo zobaczysz.
1
Jeszcze Messi, Vidal,Umtiti, Suarez.
0
Za ile Rakitic odchodzi?
0
@Cwaniak4 On się tam marnuje.
2
Niech on się pakuje już lepiej.
0
@klopx To że jest kapitanem a nie potrafi przemówić do kibiców, to już jego kuzyn potrafił powiedzieć że Messi nie jest szczęśliwy że chce odejść a Leo milczy.
1
@Volk Sancho ;)
1
@patrykzmc2000 Mogę go tam nawet zawieść.
7
Ja się już nie przejmuję odejściem Leo, ani nie przemówił ani na badania nie poszedł ani trening, no panie kapitanie tak się nie robi :/.
0
@Fawrf albo nagra film xD
0
Ciekawe czy Leo wgl przemówi do kibiców jak będzie odchodził czy też nic nie powie :p
9
Będziemy żałować tego van de Beek'a 40 mln za takiego grajka to promocja :(.
3
30 sierpnia zaraz 31 a taki Umtiti,Vidal dalej w klubie brak słów.
0
@HERORICH2 Messi taka roczna pensje ma :p
0
@robsesh No a Ty chyba niestety nie wiesz o co mi chodzi.